Где тут 0?• 10 февраля 2023

Інтелект Україна, чи потягне дитина?

В цьому році син планує в перший клас. Зараз знає тільки алфавіт, рахує до 20.
Останні півроку не займалась з ним, на жаль, через сімейні обставини. Зараз почав ходити до репетитора, але важко йому даються склади, звуки. Пам´ять добра, активний, ініціативний. Нам порадили вчительку, але вона бере тільки на Інтелект. Почала читати про програму і стало страшно, що моє дитя не потягне.
Чи шукати легші варіанти чи спробувати, не знаю. Сину буде в вересні 6.6
Поділіться досвідом. Навчання планується в школі, очно
Жена аллигатора• 10 февраля 2023
Як чужі люди мають оцінити чи потягне ваша дитина?

Інтелект програма насичена, на мою думку там багато зайвого і нема тісного зв´язку між темами. Мої діти звймалися по Ростку, яким я лишилася задоволеною, по Інтелекту я працювала з чужими дітьми.

Мульйонерша• 10 февраля 2023
Где в школах Киева есть программа интелект?
ФрекенБок• 10 февраля 2023
Ответ дляМасяня Я
Я своего в НУШ сначала отдала, а через два года в Интелект перевела. Довольна. Хотя ребенок не горит особо желанием учиться, но лучше так. НУШ как по мне слабая программа, особенно Я дослиджую свит. Вообще как для детского сада. А здесь интересней намного.
А мені якраз ЯДС якраз в НУШ подобається. Якось були на змаганнях, дивилась в іншої мами їхні підручники, вони вчились по ІУ. На ЯПС в другому класі вони вчили епохи палеоліту, що таке атом, молекула і т.д. Як на мене, то без вивчення паралельно історії, фізики і хімії - це просто передчасна інформація, яка особливої цінності в такому віці не несе. Ми в той же час на ЯДС вчили правила дорожнього руху. Як на мене, то це більш важливо для восьмирічної дитини.
Зараз навчаємось закордоном, наша НУШ вже не здається такою легкою)))
Фрекен бок• 10 февраля 2023
В мене багато знайомих з садочку відділи в свій час на цю програму дітей....Там нічого доброго( Одна лише з цих дітей нормально її тягне, але вибачте по 7 уроків і пятому класі - це перебір. Зараз шостий вже, програма й звичайна важка, а там дурдом-веселка взагалі. Я не розумію навіщо таке навантаження? Багато хто після 4-го класу перевели в звичайні класі, решта тягнуть з усих сил як можуть.
Флюорография гуся• 10 февраля 2023
Ответ дляМасяня Я
Какой учебник был по НУШ? Там авторы разные. У моего ребенка Гильберт. ЯДС у нас самый сложный предмет, хороший, насыщенный учебник, много дополнительных материалов, постоянно тесты, проверочные работы.
Флюорография гуся• 10 февраля 2023
Автор, якщо у вас є час і сили багато займатись з дитиною, щоб вона змогла опанувати програму, то ідіть. У мене такої можливості немає. Сина віддала в НУШ, робить дз сам з 1 класу. Читаю вище, що роблять дз з дітьми і з гуглом, і дивуюсь. Дитина в мене була підготовлена, і читала, і писала, і рахувала, але я вирішила, що таке навантаження ні мені, ні їй з 1 класу не треба. Вже до 3 класу виділили для себе необхідні і цікаві заняття, і більше спрямовуємо зусилля туди, у нас це шахи, програмування, англійська, спорт і бібліотека. А ви дивіться самі, поговоріть з вчителем, з дитячим психологом, пройдіть тестування. П.С. я вчитель поч.класів і англ. за першою освітою.
chancee• 10 февраля 2023
Ответ дляЗакусенец
Откуда мы знаем возможности ребенка вашего. Найдите какой-то тест и дайте ребенку сделать, чтоб понять, потянет или нет
Спочатку мама нехай спробує тоі тест зробіть.

Дона Ко Ко• 10 февраля 2023
Автор, мы ребенка до школы не трогали.
В первый класс пошел с программой обычного садик. Я не парилась. ДЗ сам совсем. Ребенок обычный, нравится . Сейчас выехали . В Норвегии гордость школы.
я как-то без тревожности.
Закусенец• 10 февраля 2023
Ответ дляchancee
Зачем маме? Она де вроде учиться там не планирует
chancee• 10 февраля 2023
Ответ дляЗакусенец
Ребенок готов учиться сам? Тогда бы и вопроса « потянет» не возникало. Иначе надо быть готовой помогать. И тут уже» потянет» ли мама
Закусенец• 10 февраля 2023
Ответ дляchancee
Ребенок готов учиться сам, потому и вопрос, потянет ребенок программу или нет. Если бы мама собиралась учиться вместо ребенка, то вопрос был бы потянет ли она эту программу
Вкаблучках• 10 февраля 2023
Мой ребенок учится в 4 классе по программе интеллект Украины, изначально шли к учителю,она взяла класс по этой программе,а племянница пошла в НУШ,так они на конец учебного года по предметам математика,укр.мова,информатика, английский язык,они изучают одинаковые правила, только мы целых 9 месяцев с сентября по май учили таблицу умножения по степенно,а им учитель задал выучить всю таблицу на зимних каникулах,это 2 класс,по укр.мове правила мы учим всё время их повторяя,изучая что-то новое возвращаемся к пройденному материалу,а в НУШ выучили и забыли... проходим следующие темы....да,по ЯПС много всего и моему ребенку нравится и космос,и природа,и история ,мы изучили все области Украины и соседние страны,чуть чуть было химии....учится нужно во всех классах и в НУШ и в интеллекте,вам никто не скажет что ему будет легко или сложно, всё зависит от учителя,нам повезло и дистанционно она работает хорошо, выбирайте учителя ,класс сменить всегда успеете ,у нас есть дети уходили,но потом вернулись.все ещё упирается в деньги...начинали с 180 грн,сейчас уже 350.
Стриптизерка• 10 февраля 2023
Мы в 3-м классе не в ИУ. А соседская девочка в 3-м классе в ИУ. На прогулки времени нет, на секции тоже, всегда в уроках.Соседка сидит после работы все время с ней в домашних заданиях. Сын или я когда не зайду- уроки, уроки...Мне очень жаль ребенка....Шла в школу читала и хорошо считала, но она у них спокойная, медлительная. Может из- за этого не успевает:(((Но видно , что охоту к учебе у ребенка отбили
Файна_зупка• 10 февраля 2023
У меня в таком же возрасте шел. Интеллект тянет отлично. Все зависит от ребенка.
автор Где тут 0? • 10 февраля 2023
Всім дякую за думки!
Вчитель сказав зразу - мама буде включена в навчання дитини в дуже великому обсязі. Мене це теж лякає, в мене особлива молодша дитина, ми дуже часто по лікарням лежимо або обстежуємось. Вже навіть думала віддати в 7.5 років, щоб можливо ситуація зі здоров´ям молодшого стане трохи краще. Але думаю з 12- тирічним навчанням це не варіант
Ще є програма ’ крила’, вона ніби легше. Але вчителя там не знаю. Буду думати 🙂