графиняВишенка• 10 февраля 2023
Як розм´якшити готові коржі для Наполеона?
Дівчата, хелп)
Купила готові коржі для Наполеона, але розумію, що вони товстуваті та сухуваті, боюся, що навіть, якщо дам сметани та масла до крему, може не просочитися до м´якого стану як має бути. Чи знає хтось дієвий метод? Буду дуже вдячна.
Бабулька• 10 февраля 2023
Может смазать заварным кремом, сварить не очень густой? По идее должны пропитаться
графиняВишенка
• 10 февраля 2023
Ответ дляБабулька
Насправді так і хотіла, саме заварний, але виникли сумніви.
Потім погуглила варіант крему сметана+згущене+масло, але от щось я не впевнена і все)))
Бабулька• 10 февраля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Я всегда Наполеон с заварным кремом пеку. Мне кажется, что в нем больше жидкости, чем в вашем варианте
Малая еще та• 10 февраля 2023
Розмякнуть з заварним кремом.
Можете над паром потримати, або пропитати їх трохи молоком теплим.
ТрубоДурочка• 10 февраля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Это не крем, это удар по печени и вкусовым рецепторам. С заварным всё размокнет.
Просто гостья• 10 февраля 2023
Звичайним заварним кремом,просто зробіть його не дуже густим (трохи менше додайте крохмалю або борошна до заварної основи) і зробіть 1,5 або подвійну порцію крему,щоб побільше намастити,більш щедрим шаром. І все пропитається і буде м´якеньке)
графиняВишенка
• 10 февраля 2023
Ответ дляБабулька
Певно так і зроблю, маєте рацію.
Буде годин 15 на постояти йому, надіюсь вистачить.
Ще може мотну харчовою плівкою, таким чином і прижму/зафіксую.
графиняВишенка
• 10 февраля 2023
Ответ дляМалая еще та
Розмякнуть з заварним кремом.
До речі, так, точно, тепле молоко, дякую, взагалі не подумала про цей варіант
графиняВишенка
• 10 февраля 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Та да, не посперечаєшся
Але часу гратися з коржами немає, щоб самій пекти, тому знайшла собі головняк)))
Дуболом• 10 февраля 2023
Чим більше у кремі жиру, тим меньше розмокнуть коржи. Варить заварний, а добре масла додавайте тільки у зовнішній шар