Леди_на_драндулете• 11 февраля 2023
Як стягнути аліменти з колишнього?
Суд відмовив у видачі аліментів, через "Відповідно до ч. 9 ст. 165 ЦПК України у разі якщо отримана судом
інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом
порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - Боржника, суд
відмовляє у видачі судового наказу."
Я не знаю де він проживає. В мене є лише його паспорт, інн немає
відмовляє у видачі судового наказу."
Леди_на_драндулете
• 11 февраля 2023
Ответ дляПетросянша
подайте позовну заяву
так можна якщо відмовили у наказовій?
просто нову зробити?
Петросянша• 11 февраля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
так можна якщо відмовили у наказовій?
просто нову зробити?
да
тільки ж то ви подавали заяву на наказ
а це буде позовна заява
Стаття 28. Підсудність справ за вибором позивача
1. Позови про стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів, зміну способу їх стягнення, про визнання батьківства відповідача, позови, що виникають з трудових правовідносин, можуть пред’являтися також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача.
{Частина перша статті 28 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2475-VIII від 03.07.2018}
9. Позови до відповідача, місце реєстрації проживання або перебування якого невідоме, пред’являються за місцезнаходженням майна відповідача чи за останнім відомим зареєстрованим його місцем проживання або перебування чи постійного його заняття (роботи).
подавайте в суд по своїй пропискі, а його адресу вказуйте, як:
останнє відоме зареєстроване місце проживання Відповідача - індекс, місто, вулиця, будинок
тільки ж то ви подавали заяву на наказ
а це буде позовна заява
Леди_на_драндулете
• 11 февраля 2023
Ответ дляПетросянша
да
тільки ж то ви подавали заяву на наказ
а це буде позовна заява
тільки ж то ви подавали заяву на наказ
а це буде позовна заява
Дякую дуже. Але і я в наказовій заяві написала останню відому мені адресу...чому ж вони сказали шо його там немає. Бо не прописаний?
Я прочитала що потрібно так вказувати:
Якщо місце реєстрації або проживання Відповідача невідоме в обов’язковому порядку про це необхідно зазначити в заголовку позовної заяви.
Відповідач є фізична особа тобто не ФОП/ТОВ, суд, на протязі двох днів з дня надходження позовної заяви до суду, звертається до державного органу про отримання інформації щодо місця реєстрації такої фізичної особи. Суду має бути надана інформація на протязі п’яти днів. За результатами отриманої інформації суд встановить підсудність.
він до речі здається тов в Україні
Я прочитала що потрібно так вказувати:
він до речі здається тов в Україні
Петросянша• 11 февраля 2023
бо в наказовому провадженні написано
8. Якщо за результатами розгляду отриманих судом відомостей про місцезнаходження боржника - юридичної особи або фізичної особи - підприємця буде встановлено, що заява про видачу судового наказу не підсудна цьому суду, суд не пізніше десяти днів з дня надходження заяви постановляє ухвалу про передачу заяви про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами за підсудністю.
9. У разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у видачі судового наказу.
Леди_на_драндулете
• 11 февраля 2023
Ответ дляПетросянша
бо в наказовому провадженні написано
дякую вам дуже