Меня много• 11 февраля 2023

Греція, острови: порадьте готель

Будь ласка!
18 мнеУЖЕ• 11 февраля 2023
В Греції і островів багато, і готелів на любий гаменець
Физрукая• 11 февраля 2023
Їдьте на Санторіні, якшо ніколи не були там.
Хоча вибір острову і готелю залежить від кількості днів, які збираєтесь там провести, типу відпочинку і гаманця.
Давайте деталі
Слава Українi• 11 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
Давайте деталі
И что автор будет делать весь отдых на дорогом, туристическом Санторини ?
Физрукая• 11 февраля 2023
Ответ дляСлава Українi
Какой был вопрос - такой был автору и ответ )))
Никакие детали не дала. Может, автор не стеснен в средствах)))
Хотя сейчас на любых греческих островах делать нечего, не сезон. Там в сентябре самое то.
автор Меня много • 11 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
Я на серпень-вересень і шукаю. З островом поки ще не визначилася😁
Физрукая• 12 февраля 2023
Ответ дляМеня много
Ящо не були раніше, рекомендую Кріт, там багато чого є подивитись і куди поїхати. Краще вибирати отель на півнчіому березі - регіон між Ханієй і Іракліоном самий зелений, А ще краще між Ретімно і Ханієй (остання мені особливо сподобалась). На півдні занадто сухо. Ще гарні місця там на сході для пошуку готелю - Агіос Ніколас і Елунда (остання дорога).
До речі з Іракліону плаває комфортний паром на Санторіні. Можна взяти екскурсію туди на 2-3 дня - буде достатньо, щоб оббігати весь острів вздовж і поперек і побачити там всі красоти і випити місцевого вина :))
Юлія Travel Agent• 17 февраля 2023
Є чудова пропозиція на літо. Але це буде материкова Греція. Тур 7 днів (9 з дорогою), автобус зі Львова. Вартість - 339 євро з 2-разовим харчуванням. Можу надіслати детальну програму туру. Якщо потрібні саме острови, напишіть мені в приватні повідомлення, подивлюсь для вас варіанти.
автор Меня много • 17 февраля 2023
Ответ дляЮлія Travel Agent
мені з Німеччини добиратися треба