На морозе• 11 февраля 2023

Дівчатка, тільки не ображайтесь

Як я уявляю деяких «порадниць», які пишуть коментарі в темах про оцінку зовнішності, накшталт: «Моей подруге 50, а вы выглядите старше ее, хотя она моложе вас лет на 10. Поэтому вам 65!» Частенько, насправді, на фото жінці/дівчині років 35-45.
Таракашечка• 11 февраля 2023
Класс
Карапулька• 11 февраля 2023
Ответ дляMobyMoby
Ви свої фото виставляєте? Те фото ж не з приватного архіву, судячи зі всього
Тобто, не з приватного архіву? Якщо фото виставили десь у фейсбуці, то це не означає, що його можна тягнути на кідстафф. Вам би таке сподобалось? Взагалі, це порушення закону.
Я такая боевая• 11 февраля 2023
Ответ дляКарапулька
якого саме?
MobyMoby• 11 февраля 2023
Ответ дляКарапулька
Не повірите) Вона його притащила на кідстаф і особисто засунула собі в тему
Карапулька• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ такая боевая
якого саме?
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-42986492

Закон об авторском праве и смежных правах. В ссылке очень подробно объясняет человек. Кроме всего, это ещё и нарушение правил данного форума.
Карапулька• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ такая боевая
якого саме?