Ленивица-красавица• 11 февраля 2023
Это всех невыехавших так раздражают выехавшие? Откуда столько злости?
Что-то участились такие темы. Люди,что с вами? Почему вас так раздражают выехавшие? Почему не выезжаете сами, если считаете, что нашим беженцам так легко и просто в чужой стране? В топовой теме просто убила фраза "как можно сидеть заграницей, когда твоя страна утопает в крови". Вы правда думаете, что все выехавшие тоже должны были остаться и утопать в крови? Люди спасают своих детей! Кому будет легче от того, что эти дети тоже погибнут? Я наоборот всех призываю выехать и пересидеть боевые действия в спокойном месте!
Результат:
вже голосів:
560 (51.61%)
Меня не бесят
286 (26.36%)
Результат
239 (22.03%)
Меня бесят
Sentjabrinka• 12 февраля 2023
Ответ дляpankratiy
Хочу виїхати туристом за свої кошти, щоб не не почуватися приниженою, а рівнею. Що і робила раніше.
Після Перемоги.
а где это туристы чувствуют себя униженными?
турист отдыхает за свои деньги, отдохнул и домой поехал.
Клементина• 12 февраля 2023
Мене бісять тільки ті, хто сидить з дітьми під обстрілами в Бахмуті. Їх всі вмовляють вивезти хоча б дітей, а вони ні... Цього не розумію.
Всі інші не бісять. Ніхто. У кожного своє життя, свої рішення.
Для тих, хто пише виїхавшим ’і не повертатися!’ раджу почитати про майбутню демографічну кризу. Якщо більшість не повернеться, Україні просто не вистачить робочих рук для відбудови. Один їз шляхів вирішення проблеми : міграція людей із бідних країн (бо багаті сюди не поїдуть)
Хочете жити поряд з африканцями: велкам! Бісіться далі!
Irina-5d24• 12 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Ну видимо кому как.
Много знакомые там и члены семьи.
Все довольны, хорошие квартиры, норм выплаты на курсы некоторое пошли.большинство эти выплаты не тратят, собирают
Много знакомые там и члены семьи.
Удалено администрацией...
Irina-5d24• 12 февраля 2023
Ответ дляMazhar21
А, ну тогда вы герои. Все для победы
Да с вами не сравнить
Irina-5d24• 12 февраля 2023
Ответ дляdreamsunny
Надоели подобные темы выехавших.
Просьба к админам создать для них единую тему!!!
Большинству до выехавших нет никакого дела.
Поэтому вы здесь
Irina-5d24• 12 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Давайте будем честными, многие бежали не от войны, а за выплатами. Мне знакомая пишет недавно: а что вы думаете летом,куда в отпуск? Давайте мол дом в Черногории снимем....я ей пишу, что не могу день спланировать, то света нет, то ракеты, а тут отпуск в Черногории.....а она мне, ой, а я отложила с пособий на море. Молодец какая)))
Она отложила, а кто-то заработал. Не во всех странах пособия платят. Затем и выезжали чтобы жизнь планировать, а не сидеть под ракетами без света.
Irina-5d24• 12 февраля 2023
Ответ дляnatka75
Мене бісять лише ті, які втекли типу з-під Києва, там не було бойових дій. І постять то сумні картинки про розбиті будинки, то які вони патріоти, тільки до перемоги стояти, то доромоги просять переїхати з однієї країни в більш теплу, чи Італію, а можна і США. Іншу шкода, вкалує в дві зміни в Польщі, щоб дітей прогодувати. Картинки постити ніколи.
В Бучі, Ірпіні, Бородянці, Вишгородському та Броварському районах Києва не було бойових дій? А на початку війни і в Києві теж могли бути. Виїхала, читаю оце все і розумію що нема вже куди повертатися. Люди і до війни були були агресивні, а зараз взагалі...
Ответ дляkalambina2
не все могут уехать, бросить своих родителей. у меня ребенок с инвалидностью, психиатрия, я не смогу с ним жить в лагере или снимать комнату у кого-то, так как он плохо спит, бегает, шумный, может порвать поломать, за год войны он поломал четыре мышки, клавиатуру, кресло разодрал, рвал обои, все пачкал, не хочу позориться заграницей.
У меня тут знакомая с двумя такими детьми. Говорит, что ТУТ с ними легче.
Тут, это в Германии. Хорошая поддержка таким детям.
Ответ дляМариш_ка
а коли он вище розказують, що виївали виключно тупі і ніщєброди, то не криє? Бо таке ’миле’ Вашому вуху/слуху/очам?
Я написала цю фразу бо її почула від знайомих. Які в Німеччині. А не те шо десь пишуть. Я про конкретні історії. З свого життя, знайомих. З 9 сімей в Німеччині ніхто не працює. Всі з Києва. Не з передмістя. Сидять на виплатах. Це їх життя. Але краще хай мовчать.
Ответ дляnatka75
Під Києвом було багато бойових дій. З різних сторін Києва. Постраждали багато міст.
Совісті у вас немає.
Ответ дляNasta9019
А ви думаєте, що ті хто залишився нерозуміє підвищеного ризику? Так він є і буде до кінця війни і це свідомий вибір кожного, як йому жити. Я прекрасно розумію що моє життя і трьох моїх дітей, одній з яких ще навіть немає одного місяця, може обірватися у будь-яку мить. Но ми ж лохи і недо мами як тут пишуть
Навіть не думайте так!!! Ви дуже хороша мама!просто люди злі і люблять засуджувати інших.
Ответ дляЛевобережная
У 2020-му в ДТП травмовано майже 3,7 тис дітей.
Станом на ранок 11 лютого 2023 року більше ніж 1383 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф.
А чому раніше не рятували дітей від автівок, яки травмували дітей набагато більше? А що таке?
(тіки без маніпуляцій окупованими та прифронтовими територіями, звідки зрозуміло, що виїжджати треба і ніхто і ніколи не засуджував цих людей, але ви про Львів)
Невже ви сама вірите у наведені вами цифри? Це ж повна брехня.
У одному Маріуполі дітей постраждало більше. Французьке телебачення періодично озвучує втрати українців та росіян за їх підрахунком. Вони жахливі і не мають нічого спільного з вашими цифрами!
Ответ дляMtatjana
Я виїхала з Києва у вересні.
Живу у районі, де за три будинки висаджувався десант, три раз прилітало за 750 м від будинку, а уламки падали метрах в 100 від мого дому
Дуже спокійна атмосфера)))
Ну і плюс - робота змусила виїхати
Чи може б ви компенсовували ЗП всім, кого роботодавець змушує виїзджати?
Дуже спокійна атмосфера)))
Ну і плюс - робота змусила виїхати
Де в Києві висаджували десант? Якась новина для мене.
Ответ дляКлементина
Я в попередніх темах писала про демографічну кризу. Це навіть не коиза, а катастрофа!
Мені дивно, що деякі порадників РЕАЛЬНО цього не розуміють.
Khmelnichanka• 12 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
Тут кому як пощастить.
В мене теж двоє дітей з псіхіатрією. Скажу суто за нас: підтримка людей і держави - величезна, соціальні послуги - на рівні, івиплати теж є, покриють мвнімальні базові потреби.
Але ось стосовно лікування і реабілітації - то тут надвоє бабка ворожила...
Кому як пощастиь.
Хоча найшоловніше - діти не чують звуку сирен, не бачать ракет і сплять спокійно.
Тому я нікому нічого не раджу, але ми омобисто поки що тут.
Кому як пощастиь.
Ответ дляIrina-5d24
Удалено администрацией...
Oasis in the Desert• 12 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Доброго) В Германии.
Давайте попробуем) Спрашивайте)
Это правда, что на курсах по изучению языка очень сложно (невыносимо) учиться?
Ответ дляCейла
Я зараз в Німеччині. Багато тих хто вде працює. Але більшість не працює - ходять на курси німецької. Вони кожен день.
А потім доведеться йти працювати всім.
В четвер одна знайома здавала вже іспит з мови.
Дуже хоче на роботу.
Не думайте, що ті виплати якісь дуже шикарні. Вигідно хіба що багатодітним родинам з чоловіками. Там нормальні суми виходять.
А потім доведеться йти працювати всім.
Дуже хоче на роботу.
Khmelnichanka• 12 февраля 2023
Ответ дляSentjabrinka
Вы ошибаетесь, уже во всех странах выехавшие гражданство получили
Я правильно зрозуміла - це сарказм? ;)
Ответ дляIrina-5d24
Я писала про конкретный случай. В данном случае отложила с пособий, но меня не это разозлило, а то, что мне предложили снять дом в Черногории. Про свет в феврале прошлого года никто не думал.
Oasis in the Desert• 12 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
Мені да :)
Покинула.
Але мені тут все важко і невиносимо.
Повертатимусь додому.
Покинула.
Але мені тут все важко і невиносимо.
Повертатимусь додому.
Ну, если возвращаетесь, то понятно...
Просто вчера родственница сказала, что из-за этих курсов у некоторых людей начались панические атаки, а одну женщину даже забрали в психиатрическую лечебницу...
Я понимаю, что немецкий язык очень сложный, но...
Ответ дляUkrainika
А потім доведеться йти працювати всім.
Дуже хоче на роботу.
А потім доведеться йти працювати всім.
Дуже хоче на роботу.
Так, це сім´ї з 2 дітьми. І чоловіками. Ніхто з них працювати не збирається. Дітям підліткам у школах важко.