Ленивица-красавица• 11 февраля 2023
Это всех невыехавших так раздражают выехавшие? Откуда столько злости?
Что-то участились такие темы. Люди,что с вами? Почему вас так раздражают выехавшие? Почему не выезжаете сами, если считаете, что нашим беженцам так легко и просто в чужой стране? В топовой теме просто убила фраза "как можно сидеть заграницей, когда твоя страна утопает в крови". Вы правда думаете, что все выехавшие тоже должны были остаться и утопать в крови? Люди спасают своих детей! Кому будет легче от того, что эти дети тоже погибнут? Я наоборот всех призываю выехать и пересидеть боевые действия в спокойном месте!
Результат:
вже голосів:
560 (51.61%)
Меня не бесят
286 (26.36%)
Результат
239 (22.03%)
Меня бесят
Ответ дляKlodia
А я читаю здесь и неоднократно, как выехавшие обливают грязью тех, кто остался. Что они трусливые, так как уезжают только смелые, что они «патриотки всратые» (цитата), что в Украине остались только алкаши и наркоманы, будущего тут нет, что «а я ваших мужей воевать не посылала, все умные за деньги уехали мужчины, остались те, кто на взятки не заработал».
Ни раз читала здесь такое) и что, будем дальше раздувать с каждой новой темой или перестанем вестись на провокации подобных «авторов»?
Не раз не читала такое..это абсурд такое писать. У каждого своя жизнь и свои причины оставаться или ехать.
Ответ для77 года рождения
Закривайте тему, адміни!
Лягайте спать, авторе!
Тема безнадійна, оскільки ваше обурення, стосується не нас, а ваше оточення. Ви вибісили когось із своїх знайомих, їм і пишіть в особисті.
Лягайте спать, авторе!
Я лише прочитала топову тему і не можу зрозуміти обурення автора.Хоча з мого оточення теж є ті,кого бісять подруги,які виїхали.Хоча саме це оточення зовсім не переймається війною в країні((.Їх тільки відсутність світла пригнічує,а руйнування будинків і смерті дітей їх не стосуються,бо це ж війна і хтось повинен помирати(аби тільки не наші близькі).
Ответ дляКнопус
Не завидуйте
Чему завидовать? Ну вот правда чему? В чем проблема тем кто завидует взять и уехать? Правильно, ни в чем. Так чего вы решили, что вам завидуют. Вот у меня родители, пенсионеры, захотели, взяли и поехали. Я могла бы приехать к ним. Но я не хочу, хочу быть дома , с мужем, друзьями. Почему вы решили, что мы завидуем выехавшим?
Ответ дляbijenci
Да отцепитесь вы своей методичкой!Везде она вам мерещится!Я спрашивала,почему людей бесят выехавшие,а не те,кто фотки постит!Не все хвастаются фотками!Я захожу в инсту и вижу фотки из кафешек,развлекательных центров,парков и других развлекух от невыехавших из страны!Почему никого не бесят,что они живя в Украине это постят?Когда в Днепре прилетела ракета в жилой доме,некоторые мои знакомые постили фото маникюра,шампанского и т.д.Так они молодцы лишь потому ,что не выехали?
Ничё себе нервные работнички
Ответ дляKlodia
Не бачила тут жодної теми ’я молодець бо виїхала, а ви сцикухи бо залишилися’ або ’ви недоматері’. А от тем ’вас бісять виїхавши?’ ’Мене бісять виїхавши’ ’несім я’ ’тунеядки на пособіях’ приблизно десяток на день.
Очевидно ж що тема виїхавших стала на советчиці хлопчиком для биття. Я сподіваюся тільки тут, а не в реальному житті.
Ответ дляЧудо в камуфляже
Які теми? Не треба мене лякати,у моїй країні будуть українці,і мені байдуже вихідцями з якої країни вони будуть . В нашому місті корейці розмовляли українською,а ви не вмієте. ))) Не завжди національна ознака гарантує нормального громадянина)))
Вмію. Але не маю бажання нічого вам доводити. Просто не підтримую срач на тему мови. А от не особисто переходять від невміння ввести комунікацію та коли немає що сказати.
Ответ дляWomAnn
А вы там были?
Я была и там и там, с весны по декабрь под ракетами, без света и отопления с новорождённым. И поверьте, заграницей намного сложнее.
А вы свою лень и безответственность за жизнь пытаетесь как перед собою оправдать. Вот когда выедете, тогда и скажите свое веское слово.
А я не кажу своє слово, поки мене не запитають. Автор запитала - я відповіла. Щоб мати свою думку, не обов´язково переживати досвід усіх людей. Тож право на те, щоб сказати своє слово, у мене є і зараз.
До чого тут лінь і безвідповідальність я взагалі не зрозуміла, типу, чому сама не виїхала чи що?
Ответ дляЮлияА91
Я много тем не читала,но одну запомнила.Такое большое предисловие было,что выехавшие все героини,потому что они думали о детях ...и пошло поехало...И тема была создана специально.Вот зачем?
Ответ дляЮлияА91
Но это пишут, тем не менее.
Да вот хотя бы в этой теме одна беснутеся и бросается на оставшихся, уже и по мамам прошлась, которые детей не вывезли, и трусами всех обозвала) тоже не читаете?
Ответ дляLynx_1992
То звідки ви знаєте важко чи не важко тим, хто виїхав?
Чудо в камуфляже• 11 февраля 2023
Ответ дляWomAnn
Ні,це питання ввічливості перейти на мову ,яка знайома і рідна вашому опоненту( в даному випадку вона рідна обом нам).І на особистості я не переходила.
Левобережная• 11 февраля 2023
Знову ж таки є така штука - історія. Історія своєї країни, родини.
Ми зараз перебуваємо в найкрутішому історичному моменті, який залишиться там на віки.
Ось що ви розповідатимете своїм онукам, що про вас будуть розповідати ваші діти своїм онукам, коли вони запитають (а вони запитають) – що ви тоді робили?
’Я просто сидів та чекав коли переможуть?’
’Я страждав у Європі, виїхавши із західної або з Дніпра та забиваючи стрічці фейсбуку та інстаграма новинами з України?’
’Я колись задонатив на байкатар 200 грн!’
’Я писав на мамських форумах ІПСО працюючи за копійки на рашку, країну, яку вважають непотребом у всіх розвинених країнах світу?’
’ Я кожен день їбашив на перемогу!’
Що ви розкажете, що про вас розкажуть? Ваші предки будуть про вас розповідати з гордістю чи приховувати та соромитися?
’ Я кожен день їбашив на перемогу!’
Ответ дляAnnaOst
Зачем далеко ходить- в эту темы почитайте не через строчку)
Ответ дляAnnaOst
Та купа тут таких як не тем, то коментарів. В кожній темі про мобілізацію ви точно знайдете з добрий десяток таких панянок. Але я розумію чому вони, ті, хто виїхали з чоловіками без поважних причин, такі агресивні. Їм просто соромно. От вони й агресивні на випередження.
Мене бісять (ну не прям бісять, просто не розумію) тільки 3 типи:
1. Ті, хто виїхав з безпечних міст і при цьому постійно ниє, яка погана Европа, як там все не так, а от в Україні все добре. То блін, повертайся до свого міста, ну в чому прикол сидіти в Німеччині, нити постійно, яка погана країна, при цьому брати їх гроші, якщо ти зі Львова і можешь хоч зараз бути вдома? Оце не розумію просто, але мені байдуже, просто с такими знайомими більше не спілкуюсь, бо слухати їхні незадоволення просто вже не можливо.
2. Ті, хто має гроші нормально житти в Европі і при цьому дуже негативно розказує про наших біженців, мовляв, там вони наглі, сям їх багато, тут вони посміли їжу безкоштовно взяти і т.п. Ну ти можешь завтра бути у такому самому становищі...
3. Знайомі, у яких бачу сторіз в інстаграм по типу - 1 сторіз - трагедія в Дніпрі - 2 сторіз - вечір з танцями на якомусь концерті, танцює, підспівує. Намагаюсь собі якось це пояснити. але поки що не виходить. Хоча це не обов´язково, що людина за кордоном, у нас так само такі є сусіди, в країни 3 дні траур, а у них дискотека о першій ночі. Тож...тут зовсім у іншому питання.
Ответ дляLunarei
Так давайте, выезжайте. Поражают такие ответы. Сижу в Польше и никто мне до сих пор не дал бесплатное жилье. Получаю 500 злотых на ребенка и то только на пол года выплата. Благодарна и за это, т.к денег хватает в притык. Трачу СВОИ не подаренные. Прям мечтаю что бы мне завидовали. Да уж.
Так вам никто и не завидует