Зефирная попка• Изменено 12 февраля 2023

Как оплатить заграничный счет с Украинской карты?

После закрытия дел в Германии планируется, что придет счет за электричество. Я смогу его оплатить на свет немецкого банка из Украины?
Я_не_аноним_100%• 12 февраля 2023
Ніяк, шукайте знайомих закордоном, а їм скинете на моно або приват карту

Платежі на іноземні карти/рахунки заборонено, зовсім...

автор Зефирная попка • 12 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%

Блін…
Дякую
Джэкки Браун• 12 февраля 2023
Вы можете сделать платеж по реквизитам, конечно. Если у вас будет IBAN. В привате это Платежи- По реквизитам (внизу оранжевая плашка) вводите IBAN.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 12 февраля 2023
Ответ дляДжэкки Браун
Именно так
Я_не_аноним_100%• 12 февраля 2023
Не піде платіж, раніше можна було а зараз ні... на іноземні картки і рахунки не йде платіж, тільки свіфт пропонують оператори
автор Зефирная попка • 12 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А Свіфт не заблоковано?
ІBAN є
Я_не_аноним_100%• 12 февраля 2023
Ответ дляЗефирная попка
А Свіфт не заблоковано?
ІBAN є
Свіфт можна каже служба підтримки, конкретніше напишіть їм, але там комісія непередбачувана, кажуть вони не знають який саме банк буде переказ обслуговувати, тому не кажуть точної комісії...короче там так стрьомно мені описали, шо я не ризикнула... хочете то спитаю сестру свою чи зможе оплатити, вона у Парижі і має французьку карту, а Ви їй на монобанк скинете кошти
Я_не_аноним_100%• 12 февраля 2023
Я б тут на форумі пошукала когось з Німеччини, там же сума не космічна
автор Зефирная попка • 12 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Дякую. Поки що не знаю суму.