Королева спама• 13 февраля 2023
Потрібен нотаріус в Харкові
Доброго дня. Шукаю нотаріуса в м.Харків для відкриття справи про спадщину. Буду вдячна за поради
КонхфЭдкаТузик• 13 февраля 2023
У частных запрос 2000, само дело 7000, еще там оплатить какие нибудь сборы, квитанции+ БТИ ж наверное.
У государственного запрос 500грн, само дело 2000-3000, плюс БТИ 2тыс с хвостиком. У государственного очередь на 2-3 месяца
Королева спама
• 13 февраля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В тому і проблема, самі з Київської області, а спадщину треба в Харкові тільки оформляти. Тому і шукаю приватного, щоб на зв´язку бути, документи поштою відправити попередні.
КонхфЭдкаТузик• 13 февраля 2023
Ответ дляКоролева спама
Думаю, что в любом случае вам придется подъехать самой.
Королева спама
• 13 февраля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так, мені вже сказали, що потім треба особисто приїжджати. А для відкриття справи можна і поштою нотаріусу відправити. Ось і шукаю приватного нотаріуса.