Кокосиха• 14 февраля 2023

Предсказание таролога на 20-24 февраля. Будьте внимательны.

Mellisa• 15 февраля 2023
Ответ дляША все! я пришла
А что пишет diamedium в инсте?
Гляньте кто то
У меня нет ее
Это она и пишет
psihologist• 15 февраля 2023
Ответ дляНа иголках
Там есть мужик с железной проволокой в руке. Атвечаю, правду говорит
Классный дядька) всегда улыбку вызывает когда в ленте попадается .
vihola• 15 февраля 2023
Кожен дурень може таке наворожити.
Дами• 15 февраля 2023
А на нее Ким подписан, чего ж не говорите, значит читает.
Про 20 грворят все и будет что-то, к 24 надо отчет красивый делать.
4мама• 15 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Не у всех переселенцев есть генераторы..
А до чого тут переселенці?
Я про магазинчики, бізнес. Купуйте щодня свіженьке і все буде добре
4мама• 15 февраля 2023
Ответ дляЧитака
тільки хотіла за це написати, що літо мене лякає не менше зими
Ще й весна не настала!
Ви як у тій притчі.
4мама• 15 февраля 2023
Ответ дляЧитака
Яке воно свіжекуплене буде? Знайомий з великого магазина каже, що літом їм буде взагалі нереально, холодильники не витягнуть без світла, буде одна гниль
Соняшних панелей наставлять. Наші люди - ВСЕ зможуть!
ksunuyabelaya• 15 февраля 2023
Ответ для4мама
А до чого тут переселенці?
Тому що я про холодильники домашні говорила
А ви написали за генератор
Це і так зрозуміло що треба свіже щодня
Але якщо не буде світла і влітку це теж проблема неприємна
Не така як зимою
А мені поради дають
Це все логічно і так…
4мама• 15 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
А ви написали за генератор
Це і так зрозуміло що треба свіже щодня
Не така як зимою
А мені поради дають
Це все логічно і так…
Мене тішить загальний вектор, бо сама я той ще нитік Яка б не була срака - бізнес пристосовується, вирулює, конкуренція примушує рухатись. Так, хтось ’не виживе’ - це жорстокі закони бізнесу в період війни. В мене під домом маленький магазинчик - вони буквально по пару гривень націнку робили - тільки б оборот був, бо витрати і на генератор і на все таке. Але молодці! Дивилась на них і собі казала - намотай свої соплі на кулак!
Літом однозначно буде краще хоча б в тому, що природнього світла - Сонечка буде більше. Мене з 20 листопала до 20 грудня так ковбасило, капець просто.
Потім отой Різдвяний період стали менше вимикати - трохи попустило, а там і день прибувати почав.