Аноним_1859• 2 часа назад
А з цією що?
Надзвичайна та повноважна посолка України в США Ольга Стефанішина йде з дипломатичної служби. Про це повідомили українські ЗМІ, передає УНН.
Деталі
За попередніми даними, Стефанішина подала відповідне прохання через особисті обставини минулого тижня. Президент Володимир Зеленський задовольнив це.
Водночас, як зазначив народний депутат Олексій Гончаренко, Стефанішиній можуть оголосити підозру з боку НАБУ. Він додав, що Стефанішина декілька днів тому приїхала в Київ. Вона була на зустрічі Зеленського конгресменом Майклом Макколом і сенатором
Деталі
Полюю на дрони• 2 часа назад
От перестановки мест ... корзина пустой не остаётся.
Теперь только посолки в США, так что на смену ей свириденко летит, тем более её в США любят. .
Уже всезнайка гончаренко пишет, что против неё есть компромат от НАБУ, а никто не знает какой именно? За год я вообще её активности не заметила в США как послихи.
Лика-прилипка• 1 час назад
Шкода, що сенатор помер.
Оце біда , а ці бл.ді будуть мінятися, як в калейдоскопі.