mmi583@mail.ru• 15 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Яка ви умнічка!
Украінська жіноча розвідка!
Саме народ, народ у нас втримав навесні то все. Мери і деякі офіцери повтікали, а люди гуртувалися .
Украінська жіноча розвідка!
Так, дійсно, тероборона і звичайні люди багато що зробили. Особливо там де були бойові дії. І на Трлєщині знаю таке відбувалось що капець.
Далі вже діло за армією. Хай кінчають те неподобство.
frumoasa17• 15 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ховайте гантелі і баняки!! Дівчатка! По ділам -гайда!
У мене відпочинок, а увечері збори
Ответ дляАмарилис
Я тут тихенько метикую, що отой мій рибак, який скуповує для рибалки все, що на очі попадеться, може дуже стати в нагоді. Спінінгом можна притягнути, і закидається далеко))
Оооо, у меня и фирд, и спиннинг под рукой!
Ружье, правда, в сейфе, ключ от которого муж прячем от меня) но это я не ставила себе цель тот ключ найти)
а для рыбалки - метал на грузки или блесну пойдет, ткань для шатра.
Ух... столько полезного нам соседи придумали)
А еще здорово из отражателей пуль наделать и вернуть соседу)
frumoasa17• 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Також про це читала. Занадто високо для стрілецької зброї.
І що типу в рашці воно коштує копійки, а ми мусимо використовувати дорогі набою, щоб збити.
Ось це і не приємно на таку дрібницю використовувати або стаціонарне ППО або авіацію
mmi583@mail.ru• 15 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Може можеа безпілотниками збивати? Чи дронами невеликими?
Kvitkaliliia• 15 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Випустимо бойових гусей)
frumoasa17• 15 февраля 2023
Ответ для Просто я
Дату свадьбы уже придумали? Мы успеваем?
Поки йде обговорення. У нас є певні юридичні питання.
Поки що тільки його батькам поїдемо говорити.
frumoasa17• 15 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Не знаю, але ж дістали цей хлам.
Ответ дляanonimka
Мне нравится ход вашей мысли
mmi583@mail.ru• 15 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Випустимо бойових гусей)
О, точно! Що це я про них не подумала. Ми що, даром їх розводили ща легендою рашки. Ще горобці здається чи голуби були