Просто я• 15 февраля 2023

Хвылювалочки, соскучились))))?

боригнув• 15 февраля 2023
Ответ для Просто я
Наш народ сейчас сам это поймет, и трындец тем шарам . Палками сбивать пойдут, это же столько всего в хозяйстве пригодится
я так ржала з мужика який танк вкрав, а потім обідився, шо зсу забрали цей трофей.
автор Просто я • 15 февраля 2023
Ответ дляПавлодарская
Так что, на улицу пока не выходить ? Мне по делам надо и за детьми . Но не хочется стать пришибленной)))
Если разница не сильно будет видна, то идите, чего время терять то
Амарилис• 15 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Да. А у вас какой? Дайте рецепт, плиз
Так з того ж каналу і робила. Спочатку зраділа, що менше цукру, але ніт, технологія є технологія, менше цукру - швидко мокріє. Не моє, короче . Вернулась до класики
автор Просто я • 15 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
Ну да, безсовестные. Человеку может надо сильно было, огород вспахать, по дрова поехать. А они... Эх...
anonimka• 15 февраля 2023
Ответ для Просто я
Ну вот, опять бабки драться будут за шары, высняя, кто первый попал в него)))))
noree• 15 февраля 2023
Ответ дляПавлодарская
💬 Кулі в діаметрі до півтора метра запускаються у повітря. На шнурку прикріплений кутовий відбивач разом з РЕБ-передавачем
Не знаю чим там може прибити, хіба що у шнурку заплутатись
боригнув• 15 февраля 2023
Ответ дляnoree
ого півтора метра!
noree• 15 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
ого півтора метра!
Не теплиці😉
LudaSHS• 15 февраля 2023
Ответ дляnoree
Згадала, як я вирішила сітку на вікні трохи поправити… геть, сусідську кицьку не пришибла… сітка вниз полетіла.
Уявляю куди я гантелі докину😆
На районі треба локальну тривогу оголошувати, всім в укриття
Тяжелая артілерія в действіі
Павлодарская• 15 февраля 2023
Ответ дляnoree
Так это железные Кули. А вы думаете шарики воздушные они нам запустили? И тревога шутки ради объявлена?
Амарилис• 15 февраля 2023
Ответ дляanonimka
Я правильно понимаю - эту кусок цветного метала, который держится на тканевом шаре?

Ух! Это ж клондайк для сборщиков цветметалла.
А там скоро начнутся теплицы - сколько ж можно будет их накрыть той тканью с этих НЛО.

Ох, неправильно нашему народу инфу подают!
Надо не бояться этих штук, а открывать охоту на всякого рода полезности) у нас в быту пригодится все)
я пишаюсь, що в нас є такі люди як Ви.
автор Просто я • 15 февраля 2023
Ответ дляnoree
Ого, полтора метра ткани. И бесплатно. Эти шары обречены на нашей территории
mmi583@mail.ru• 15 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
У мого колеги є дача , хата, в Чернігівській обл. В те село в лютому і березні зайшли ті гидотники. Одного вечора вони понапивались і племінник мого колеги разом зі свої сусідом вночі вкрали у бурят цілу цистерну з паливом. Кажуть, нє ну а шо?! Весна, городи почнуться, а в нас трактор є. Загнали в сарай, цілу ніч ту машину з паливом завалювали соломою, типу там нічого нема крім соломи. А коли тих бурят вигнали, вони ту машину дістали.
ok1904• 15 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Хай тренуються!
До цього часу було в нас дууууже тихо, а от зараз стало гучно на якийсь період, як колись
noree• 15 февраля 2023
Ответ дляПавлодарская
Ні, точно не до жартів.
А кулі не залізні
LudaSHS• 15 февраля 2023
Ответ дляПавлодарская
То надо Нори спросить
Где она гантелями швыряться будет,

А так - если близко - идите
frumoasa17• 15 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
В добрих господинь все швидко готується)) Я більше по ’поїсти’ і щоб не готувати
Я з вами і активно це практикую
Амарилис• 15 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Та я в курсе. Трех размеров имеются
От йолки, вибачте, не в той смайл тикнула, а редагувати не можу, бо ж бан
боригнув• 15 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
наші люди!
mmi583@mail.ru• 15 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
наші люди!
Він як приїхав і розповідав, що там в них в оому селі творилось, то можна цілий фільм зняти
Амарилис• 15 февраля 2023
Ответ дляnoree
А на якій висоті, часом не знаєте? Бо в мене і гантелі є, і револьвер травмат, і 60 соток незадіяного городу))
автор Просто я • 15 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Вы как имя поменяете, то хоть маякните, шо то вы
LudaSHS• 15 февраля 2023
На данный момент в Киеве и Киевской области оглашена воздушная тревога из-за российских воздушных шаров с повешенным к ним отражателями. По заявлению спикера Воздушных сил ВСУ Юрия Игната, запуск воздушных шаров является попыткой оккупантов отвлечь украинские силы ПВО и заставить их потратить на сбитие ресурсы.
ok1904• 15 февраля 2023
Ответ дляanonimka

Ееее, це все вишуковується відповідними спеціалістами зсу для вивчення, його шукають не зборщики металів
LudaSHS• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Божеее
Боевой отряд советчицы
mmi583@mail.ru• 15 февраля 2023
Ответ для Просто я
Та, нп буду нічого міняти. Я вже зрозуміла, що багато любительок рашки на це ведуться. Це перший показник.
А взагалі мене звати Марина.
frumoasa17• 15 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Хардика вам в ленту !
Який погляд
автор Просто я • 15 февраля 2023
Ответ дляok1904
Пока те специалисты доедут, уже какой нибудь дедок будет заканчивать накрывать теплицу.
LudaSHS• 15 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
А взагалі мене звати Марина.
Міняйте нік
Ото ру то капець
Он фоточку Просто я вже поміняла - красиво, доступно, понятно
Амарилис• 15 февраля 2023
Ответ дляok1904
Ну шо ж Ви оце все спортили