Утренняя зорька• 15 февраля 2023
Порадьте раціон) моє меню
Дівчата, як думаєте на такому харчуванні схудну?
Сніданок: два яйця, огірок, кава з цукрозмінником
Обід: відварна індичка, перлова каша дві ложки, салат з сирих шампіньонів з помідором
Вечеря: тунець у власному соку, оливки, огірок, два хлібця
С: знежирений йогурт
О: гречана каша дві ложки, тунець, салат шампіньйони помідор, зелень
В: омлет з трьох яєць, салат помідор, огірок
Їсти можна три рази без перекусів.
С: знежирений йогурт
Їсти можна три рази без перекусів.
Не будь КакСвета• 15 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Так. Я почала ходити, підніматися додому без ліфту. Потепліє та посвітлішає буду ходити більше. Але в зал не зможу, мені соромно що я жирна, 78 кг при зрості 162. Там всі такі гарні, а я((
Я начала ходить в зал при 140 кг. Всем пофиг на вас. Если вы пришли меняться, вас только поддержат там. На удивление, там в основном приятные и не злые люди занимаются.
Утренняя зорька
• 15 февраля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Я похудела с ИР без метформина. На 3х приёмах пищи на 1500к
Вы не сможете годами так питаться, а речь именно об образе жизни.
Спорт и нормальное питание.
Вы должны есть мясо, рыбу, яйца, овощи, каши, орехи, масла, кисломочные продукты нормальной жирности, некоторые фрукты.
Спорт и нормальное питание.
Так я це все і їм. Просто поки тільки почала вивчати що можна а що ні.. зі спортом поки трабл. Мені важко і соромно(
Утренняя зорька
• 15 февраля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Бред, вас не правильно проинформировали. Вы должны кушать каждые три часа, чтоб не было резких скачков сахара в крови. Это три приема пищи основных и два перекуса.
Інститут ендокринології. Кандидат мед наук. Поки що довіряю їй. Грамотно обстежила
Не будь КакСвета• 15 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Лікар мені заборонив молочні продукти крім обезжирених(
Я вам ещё раз пишу, что врач ваш туповат немного. Сомневаюсь в его компетенции. Вы должны питаться 5 раз в день, что б не было резких колебаний сахара в крови. Это три основных приема пищи и два перекуса. Прием пищи через три часа. Тогда сахар не колеблется сильно. Плюс никакой нормальный врач не посоветует обезжиренные молочные продукты и сахарозаменитель.
Утренняя зорька
• 15 февраля 2023
Ответ дляЗначит надо
На завтрак: цельнозернавая каша с маслом + отварное яйцо либо белый сыр ,зелень свежая .
Или овсяноблин с сыром ,зеленью .
Обед : печеные / тушеные овощи , ложку масла добавить уже в готовые овощи + мясо ( запеченое ,тушеное ,отварное )
Ужин : рыба + свеже овощи / творог с зеленью/ салаты с морепродуктами , зелень .
Или овсяноблин с сыром ,зеленью .
Дякую!!))))
Утренняя зорька
• 15 февраля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
У меня тоже сахар повышен. Сомневаюсь в компетенции вашего врача. Сахарозаменитель это химоза и яд.
Ну вона сказала каву без цукру взагалі то. А я не можу. І без кави не можу зранку. Тому так.
Не будь КакСвета• 15 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Лучше обычный сахар.
Утренняя зорька
• 15 февраля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Какой у вас сахар? И что вам прописали из лекарств?
В мене глюкоза в нормі. Інсулін високий відносно. 13 при нормі до 8. Тому індекс Нома підвищений. Глюкофаж в маленькій дозі 500 мг
Утренняя зорька
• 15 февраля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Правда? Я думала що всі будуть дивитися на мої боки та живіт. Бо вони всі гарні, доглянуті там. Подумаю над цим, може і варто
Не будь КакСвета• 15 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Именно глюкофаж? Ни сиафор, ни диаформин не предлагала на выбор?
Утренняя зорька
• 15 февраля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Не знаю, я прочитала немало інформації. Кругом при інсулінорезистентності радять саме три рази їсти. Бо при кожному прийомі їжі інсулін піднімається
Значит надо• 15 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Дякую!!))))
Так же не забывайте про воду . И режим питания . Приемы пищи в одно время . Жиры должны быть обязательно в питании ,растительные и животные . Животных не больше 30 гр ( сало ,сливочное масло ) обезжиреная молочка это зло ,поверьте .
Ну и конечно же полноценный сон ,автор ! Войдите в режим . У вас все получится !
Утренняя зорька
• 15 февраля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Просто прописала. Сказала оскільки незначні підвищення, пару місяців приймати, а потім перевірити. В мене мама також на глюкофажі
Утренняя зорька
• 15 февраля 2023
Ответ дляЗначит надо
Воду звикла пити багато вже давно)
Не будь КакСвета• 15 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Правильно, поднимается и потом опускается через два часа после еды. И через три он полностью приходит в норму. А через четыре организм начинает испытывать стресс, если не получает опять дозу. Перекусы лёгкие обязательно нужны, вы тогда меньше съедите в течении дня, потому что не будет чувства голода. Сейчас вы держите, но через пару дней при таком питании вы сорветесь и обожретесь.
Не будь КакСвета• 15 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Если будет спорт, то можно и без таблеток обойтись, тем более что доза символическая.
Заикальница• 15 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
О! Дякую))) добре. Завтра на сніданок буде хлібець. Мені не можна перекуси. Строго три рази на день. Інсулінорезистентність
Раджу додати в лічильник все що їсте... щоб контролювати баланс юілків/жирів/вуглеводів... і аби калорій 1200 бажано було!!!
Моє меню
- сніданок хлібці гречані (не рисові!) і 2-3 яйця омлет АБО вівсянка на воді 50г в сухому вигляді+банан АБО творог з бананом
-обід гречка з свіжими вочами (я лиш помідори чері їм), або курячі рублені з котлети з овочами (помідорами чері)
- вечеря тунець у власному соці + овочі, АБО ж курячі рублені котлети з овочами АБО 3 яйця варені чи омлет з шпинатом - з овочами
Ну і в мене перекуси присутні
Котлети роблю раз на тиждень масово і заморожую, а коли треба їсти кидаю на сковорідку з антипригарним і накриваю кришкою - зручно і без тривалої готовки
------
В неділю розгрузка: сніданок кава, обід 2 яйця, вечеря тунець
У понеділок білковий день для закріплення розгрузки - яйця, творог з бананом, курячі котлети, кефір - отакий набір продуктів
-----
Якщо хочеться згрішити їдою то лиш до обіду! Вносите в лічильник і до кінця дня їсте іншого роду їжу, аби БЖД вийшло збалансоване більш менш
Моє меню
Ну і в мене перекуси присутні
------
-----
Заикальница• 15 февраля 2023
І я на цукрозаміннику вже пів року... і кожен день починати зі склянки води кімнатної температури, дуже важливо!!!!
Я не вірила але перевірила - ця схема дієва! Важко перших пару днів...Щотижня мінус 1 кг...буває притормозиться на пару днів вага а потім показує мінус знову...