КротоТо• 15 февраля 2023
Закінчили ремонт, налітай
Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)
Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ дляЯ не на долго
15 тыс- просто ремонт без мебели и техники?
З меблями і технікою десь 18 тис, не більше... про 15 тис я трохи невірно написала, сорі
Мелочунь• 15 февраля 2023
Ванна, кухня, коридор, лоджия - супер
Спальня не понравилась. Мне эти шкафчики над головой не давали бы расслабиться. Имхо
ЯяяКакаджамбо• 15 февраля 2023
Поздравляю! Мне все прям очень понравилось, кроме комнаты. Главное, что вам тут уютно и комфортно.
Я позавидую немного, можно? А то меня тема при отсутствие ремонта триггергнула.
Чупокабра• 15 февраля 2023
Все хорошо, кроме жуткой ниши в ванной. Не понимала ее назначения.
Это ради неё стену наращивали на глубину ниши?
Мексиканочка• 15 февраля 2023
Відносно непогано. Але надто контрастно з темними кольорами. Собі б таку не хотіла
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Все класно, але зовсім немає дверей. Якщо чоловік хоче спати, а жінка дивитись телевізор або працювати, то зовсім не зручно. Це для однієї людини.
Завжди двері можна добавити без жодних наслідків для ремонту, ми скдили по собі... і двері з´їдають простір
Трактор Вика• 15 февраля 2023
Ванна ок.
Кухня/ кімната бридка підлога.
Спальня жесть повна. Один суцільний пилюкозбірник.
Кухня/ кімната бридка підлога.
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
клааас! дуже гарно! в якому місті квартира?
Івано-франківськ, паркова зона, біля озера...мммм
Фигура мечты• 15 февраля 2023
Ответ дляЯ не на долго
Тоже хотела задать этот вопрос?
вареный_look• 15 февраля 2023
Все дуже сподобалось крім підлоги підлога якась дуже страшна прошу сорі
Ms. Iphone• 15 февраля 2023
Очень даже ничего, Ванная понравилась. А вот пол не понравился категорически
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ дляДваДваВосемь
А где готовить?
Там робочої площі більше ніж у мене вдома на 30см... а в мене 2є дітей !!!+ просто посуваєте стіл, а він розкладний і ліпите собі там вареники... чим менша площа тим менше прибирати
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
Мені не подобаються тільки шкафчики над головою. А так дуже гарно
Закріпили кодну шафу зверху і знизу по 2 болта...ітого кожна шафа на 4х болтах + з´єднані між собою
Беззубовна• 15 февраля 2023
Мені ваша квартира нагадує Париж
. Там часто такий стиль. Ніби сучасний, але підлога вказує що ніби і ні
Я не на долго• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Мне нравится ваш ремонт. Красиво. Только шкафчики над головой мне не очень. Но это больше фобия.
Фиктивная• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Спальна зона... з виходом до лоджії
Так у вас дверей нет нигде?
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ дляЧупокабра
Це вибито у несучій стіні... для шампуня і тд
ДваДваВосемь• 15 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
На кухні не варіант?
На этой кухне только пить кофе за столом. Рабочая поверхность настолько маленькая, и то чайник туда поставить и все, нет места
Малинка• 15 февраля 2023
Мои поздравления
Зачем такое количество громоздких шкафов (спальня, коридор)? Купила бы вместо шкафов лучше комоды в спальню или на лоджию.
Оловянный_Прагматик• 15 февраля 2023
Мені підлога оцією «йолочкой» не зайшла. А так все прикольно. Молодці!
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Підлога як паркет, колір фотік викривлює