КротоТо• 15 февраля 2023
Закінчили ремонт, налітай
Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)
Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
Беззубовна• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Закріпили кодну шафу зверху і знизу по 2 болта...ітого кожна шафа на 4х болтах + з´єднані між собою
Та вірю що не впадуть. Але просто напрягають. Я люблю простір. І щоб щось дістати вилазити на ліжко...
Карусель-весель• 15 февраля 2023
Не подобається геть усе. Видно,що робили не для зручності і життя. Кухні усе не на місці, все не зручно. Робоча поверхня мала, до обіднього столу далеко,там або стійка барна проситься, або міняти повністю розташуванням стола і дивана.
Спальня взагалі, як номер в посередньому готелі. Паркан з телевізором - ноу комент.
Зняти подобово - можна. Жити - не факт.
Ответ дляКротоТо
Це плитка керамограніт, викладена як паркет...з підігрівом повсюди ... вона не така рижа як на фото, світліша
Все Гарно , крім цієї плитки . Виглядає як старий паркет після реставрації . І ще коричневий столик не подобається . Треба було світліше брати .
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ дляДваДваВосемь
На этой кухне только пить кофе за столом. Рабочая поверхность настолько маленькая, и то чайник туда поставить и все, нет места
Посунути стіл і ліпити вареники...я з такою кухньою живу 8 років і годую 2х дітей
Хи хи, ну ну• 15 февраля 2023
Дизайнер робив проект чи самі? Дуже все гарно! А що це за білий пристрій під мікрохвильовкою?
Вытворунка• 15 февраля 2023
Не практично, але симпатично) Дя самотньої людини або пари норм. Видно що старалися)
ЯНаПэПэ• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Івано-франківськ, паркова зона, біля озера...мммм
Скажіть, будь-ласка, які зараз ціни в Вашому місті на житло?
Беззубовна• 15 февраля 2023
Ответ дляДваДваВосемь
Та є там місце. Не всі розкачують тісто чи ще щось
Морковку дай• 15 февраля 2023
Кроме ванны ничего не нравится. Как то не уютно ,особенно это темная спальня и фигня напротив кровати( ужас. Кухня тоже ,стол темный , не комфортно до меня уж точно.
вареный_look• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Підлога як паркет, колір фотік викривлює
Там видно що не просто як паркет а як старий паркет з потертостями для такої підлоги треба повний чистий великий білий простір щонайменше , так би мовити парящий інтер’єр в мвітлих тонах і мінімалізмі , імхо
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Мои поздравления
Зачем такое количество громоздких шкафов (спальня, коридор)? Купила бы вместо шкафов лучше комоды в спальню или на лоджию.
Ха, а моїй мамі шкафів замало :) скільки людей стільки різних потреб
У коридорі одна з дверок шкафа це господарька шафа - там хімія і шварба живе
Пиши-пропало• 15 февраля 2023
Налепили из всего, абы було. Никакой концепции объединения в квартире нет. Спальня без дверей, не переодеться, ни трусы сменить, ни по ахаться. Кто на кухне жрет, а кто в спальне пердит.
НеГолосую• 15 февраля 2023
Гарно, стильно. Сподобались кухня і ванна, але підлога справді нагадую шкільний старий паркет і трішки псує враження.
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
Завсім не напрягають бо лиш 30 см від стіни... якщо лягти то вони за головою, не над... однушка, треба економити простір
Беззубовна• 15 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Дуже красиво. Але ніяк не зрозумію як люди живуть в 1 кімнатних квартирах.
Це тільки для двох максимум житло
Ну да.
АсобеннАя• 15 февраля 2023
Берлога холостяка) первое впечатление
я, как женщина, уже оценила насколько будет видно пыль на полу и кровати (не люблю вообще темные цвета).
Для одинокого мужчины - считаю отлично
Карусель-весель• 15 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Очень даже ничего, Ванная понравилась. А вот пол не понравился категорически
А чим саме сподобалася ванна? Плитка - ні про що. Про дивні шафки і пустоти мовчу.
Українська Мрія• 15 февраля 2023
Авторе, поділіться, що у вас за дзеркало у ванні, де замовляли? Чи є підігрів?
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Посудомийка окремостояча, не вбудована...на 8 комплектів посуду алк менша за вбудовану
Беззубовна• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Ну ви запитали враження я відповіла. Не напрягають вас і ок)
Молчунья• 15 февраля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Як для дизайнера погано.
КротоТо
• 15 февраля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Сирець чи з ремонтом? Абсолютно різні... на околиці дешево...місто невеличке, тому модна і на околиці брати
Чупокабра• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Це вибито у несучій стіні... для шампуня і тд
Я понимаю, но пожалуй это единственное, что лично мне не очень. А так хорошая чистая, светлая квартира.
Понравились светильники. Удивило отсутствие дверей .
Я бы в такой жила.
Надеюсь, квартира быстро найдёт своего хозяина;)
Я бы в такой жила.
Вытворунка• 15 февраля 2023
Ответ дляМолчунья
Як для дизайнера погано.
Видно, що не дизайнер. Але люди старались.
КвартираЧья• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Моїй мамі теж, це нормально - у всіх свої смаки
А де двері ? Тільки у ванній? Якось трохи незатишно без дверей у спальню.