КротоТо• 15 февраля 2023

Закінчили ремонт, налітай

Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)

Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
Красота неземная• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
У мене вже немає проблем, бігме, я закінчила ремонт і страшенно щаслива цьому факту
Ремонт дуже подобається. Ви молодець. Також дуже подобається, як ви відбиваєте тупі «замєчанія» цариць підубитих хрущовок, яких тригерить на успішних та підприємливих людей. Бажаю швидкого продажу!

Ватный Пупс• 16 февраля 2023
Мені норм. Тільки не розумію, навіщо умеблювання для продажу. Це вигідно?
Для здачі - то зрозуміло.
Я коли собі купувала квартиру, то багато варіантів відкидала саме через дивні рішення в облаштуванні. У вас це може бути ліжко з тумбами над головою.
Але в цілому - гарно. Хай вам щастить комерційно з цим проектом!
Аноним Завхоз• 16 февраля 2023
Подобаються кухня, коридор і ванна.
Отже ліжко зі шафами над головою з кольорів вибивається і та конструкція по центру не надихає.
Я только за!• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Спальна зона... з виходом до лоджії
В туалете хоть есть дверь?
Муууумие• 16 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Підлога не свіжа, а так все решта наче нормально.
Мені теж підлога не сподобалась
Аноним Завхоз• 16 февраля 2023
Взагалі, ті шафи над головою - то для екстрималів.
Малая еще та• 16 февраля 2023
Я бы такое не купила. Маленькая кухня, непонятная перегородка с телевизором посреди комнаты. Лучше купить пустую и сделать ремонт, какой нравится.
Пупс• 16 февраля 2023
Все сподобалось, окрім міжкімнатних дверей- вони взагалі не ліпляться туди. Ванна кімната- ванлав підлога супер.
Пупс• 16 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Скажіть будь ласка підлога це ламінат чи відреставрований паркет?. Не знаю що можна зробити з паркетом з СРСР тільки недавно купили квартиру, прибирати його не хочеться повністю…
Не прибирайте дерев´яну підлогу- це найкраще, що може бути! Відшліфуйте і покрийте лаком знову, можна матовим, або напівглянцевим. Дерево тепле, звукоізолююче, це кайф.

Кондуктор трамвая• 16 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
С января месяца объява висит. И кровать уже на фотка есть.
Ого, прикольно )) Тобто всі тут кілька днів тому ліжко вибирали, а он воно що 😂
Малая еще та• 16 февраля 2023
Автор, смотрите, вот мы телик в принципе не смотрим. Вообще. Всё с компьютера. И многие молодые люди так же. Вот какую функцию будет выполнять та перегородка? Просто комнату делить? И двери в комнату нет. Или будете ставить? Странное расположение плиты и мойки. Где готовить. Или люди, покупающие такие квартиры, не готовят? Тогда ладно.
Малая еще та• 16 февраля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Ну как же ж не брызнуть ядом. Без яда - не советчица. Как будто большая зарплата автоматом добавляет вкуса.
Я только за!• 16 февраля 2023
Ответ дляПупс
Где двери?!
Пупс• 16 февраля 2023
Ответ дляЯ только за!
Где двери?!
Оті білі в полоску
Пиши-пропало• 16 февраля 2023
Ответ дляПупс
Оті білі в полоску
Дверей в квартиру нет, кроме в санузел. Межкомнатных нет.
Единорог_помог• 16 февраля 2023
Естетично подобається, але якось не практично. Немає дверей у спальні. Спальню видно з кухні. А як секс?
Запах борщу?
Шафи над головою для мене також викликають тривогу)
Кухня для мене занадто мала..
а так все гарно)
Ванна чудесна)
Вітаю!
Ваш ремонт дуже хвалять, це добрий знак, всім подрбається. Мій рознесли в пух і прах)))
Сметчица• 16 февраля 2023
За вікном стіна впритул до вікон?
Jave• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Коридор
Автор, яка площа вашої кухні? Друге, напишіть, будь ласка, відстань від дивану до ТВ. А взагалі дуже гарно
Любавишна• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Ванна
Какая цена зеркала ?

Слепок стопы• 16 февраля 2023
Всеинравится кроме люстр
Разведка Маша• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Це вибито у несучій стіні... для шампуня і тд
Вибито в несучій стіні??? Серйозно? Ми в несучі навіть розетки не вбудовували, накладні ставили 🫠
Соседушка• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Так, я живу без дверей! І в спальню теж
С 2 детьми? В опенспейсе?
Оскорбляю всячески• 16 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
На кухні не варіант?
Там взагалі не має місця
Оскорбляю всячески• 16 февраля 2023
Ответ дляДваДваВосемь
На этой кухне только пить кофе за столом. Рабочая поверхность настолько маленькая, и то чайник туда поставить и все, нет места
100% Для мене квартира під здачу подобово, або для однієї людини. Картинка гарна, а по функціоналу не зручна.
starlink• 16 февраля 2023
Ответ дляО_Юми
Блін, ну це Софієвська, камон. Якщо людина має 65, то вже краще дивитись адекватніші райони.
Такие цены.
Своего покупателя она найдёт, тем более цены расти будут, может потом дороже выставим
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Скажем так, в целом нравится)
Если бы рассматривала покупку или съем, то в закладки бы добавила

Из плюсов
- единое решение по всей квартире, причем достаточно базовое. Даже если со временем захочется обновить цвет мягкой мебели, то вписать можно практически любой.
- сплошной пол. Кстати вот зря пишут про СССР. Можно посмотреть тот сканди, где не Икея, как многие привыкли. Паркет ёлочкой в большинстве)

Я бы всё-таки хоть перегородку раздвижную (вместо двери) в спальню сделала
К папе может прийти гость с ночёвкой, или кто-то может работать, а кто-то спать хочет. Ну и всегда может оказаться родитель с ребенком, а не молодая пара)
Для меня шкафчики над головой жесть)
Я мысленно посчитала сколько раз стукнулась об эти углы))) Я бы их на шкаф в цвет стены заменила)
Оскорбляю всячески• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Посунути стіл і ліпити вареники...я з такою кухньою живу 8 років і годую 2х дітей
І Ви вважаєте це нормально? А якщо за столиком в цей час хтось їсть, працює? На цій роочій поверхні не має місця навіть салат зробити.
Альфред Шнитке• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Спальна зона... з виходом до лоджії
Без дверей , трохи не затишео, добре все таки би спальню відділити.
Диван вибивається кольором і не гармонійно. Але аби вам подобалось
Пушистая киска• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Це плитка керамограніт, викладена як паркет...з підігрівом повсюди ... вона не така рижа як на фото, світліша
чесно, підлога мені особисто найбільше не сподобалася.. Колір як старий паркет ссср, в нас в хрущовці на вигляд отакий був.. брудно-пошарпаний.
Зі сторони, мені особисто, ваша підлога здається старою і занедбаною. Невдалий колір, як на мене..
Але ремонт не мій - то му вітаю вас головне, щоб вам подобалося.
Соседушка• 16 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Подытожим: ИФ, 43 квадрата, 2 этаж (квартира над помещением ТЦ), с ремонтом (на любителя) с мебелью (на любителя) = 62 штуки зелени.