КротоТо• 15 февраля 2023
Закінчили ремонт, налітай
Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)
Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
Пиши-пропало• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Нехай для Вас ця тема буде пошуком покупця і причин чому не продається, в чому проблема то...
В отличии от вас у меня то как раз проблем нет. Это вы кидайтетесь на неугодные вам ответы
АгатаХристя• 16 февраля 2023
Ответ дляО_Юми
Ну то що територія закрита, це не робить її центром міста.
ПС ми в Файна таун, але по міркам Києва це теж майже дупа.
Так я ж не кажу, що це центр міста, але й не дупа теж, є авто будь ласка в будь яку точку міста велком, а немає авто, кільцева зупинка одразу на вході, сів і поїхав до метро))
В кожному районі можна знайти недоліки?
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
У мене вже немає проблем, бігме, я закінчила ремонт і страшенно щаслива цьому факту
Пиши-пропало• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Так, так.... Чекаємо радісну тему про продаж квадратних метрів
Ответ дляАгатаХристя
В кожному районі можна знайти недоліки?
Про що тут сперечатись? Софієвська це офіційно навіть не Київ, це село. З поганою інфраструктурою і відсутністю централізованої каналізації. І чому там такі ціни для мене загадка.
Фенте Фря• 16 февраля 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Та у автора ещё и ничего. Есть вообще ’вырви глаз’ ремонты. Но опять-таки. Зачем я буду покупать ’ну...ничего....’, если за те же деньги могу купить то, что действительно будет мне нравиться и радовать? Или это рассчитано на покупателя, у которого будет прям полное совпадение со вкусом автора? Почему-то автор молчит, не хочет отвечать на этот вопрос...
Это рассчитано на то, что у автора идеальный вкус, которые не все могут оценить) А уж те, кто может, и двери повесят и шкафчик на балкончик купят. Т.е. на богатых, которые так влюбятся квартиру, что не пожалеют денег на доделку.
П.С. Но реально не понимаю зачем за это переплачивать
Дежурный по кухне• 16 февраля 2023
Ответ дляФенте Фря
Богатый влюбится в однушку?))
Фенте Фря• 16 февраля 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Богатый влюбится в однушку?))
Айтишник же
АгатаХристя• 16 февраля 2023
Ответ дляО_Юми
Мабуть вам відніш, сперечатись і щось вам доводити не має сенсу))
Да і з каналізацією у нас все добре💐
Дежурный по кухне• 16 февраля 2023
Ответ дляФенте Фря
Айтишник же
Я думала, миф о нелюдимости айтишников давно развеян. Тут вон половина советчицы - жены айтишников. А где жены, там и дети
И зачем им однушка
Фенте Фря• 16 февраля 2023
Ответ дляДежурный по кухне
И зачем им однушка
Нуу, я не говорила что они нелюдимые. Но не все же сразу женаты. Мой бывший снимал однушку. Не такую правда. Его интересовала крепкая дверь, хорошие окна и целые трубы, все)
люблю_тортики• 16 февраля 2023
Ответ дляMoco
Так а зачем выложили квартиру? Обычный ремонт 🤷🏻♀️
Очевидно же, безкоштовна реклама і пошук покупця.
93 перегляди. На ранок ще більше буде.
Аатор така винахідлива )
Шкода, що в анонімів не видно дати реєстрації.
93 перегляди. На ранок ще більше буде.
Аатор така винахідлива )
Дежурный по кухне• 16 февраля 2023
Ответ дляФенте Фря
Снимать то другое. Автор же продать нацелена. Если сдавать - то, конечно, мебель нужна хоть какая.
Вбигудях• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Плед з епіцентру, супердешевий - біля 600грн
Дякую, а колір який?
люблю_тортики• 16 февраля 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Орендою буде відбивати 15 років, поки вийде в 0. Сумнівний бізнес. Стільки зусиль. А результат залежить від порядності квартирантів. Пари чи одинаки не дуже переймаються, речі зібрав та в наступну поїхав. А з дітьми тут жити неможливо.
Фенте Фря• 16 февраля 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Ну то не факт что продаст за те деньги что хочет
Брыкалка• 16 февраля 2023
Мне нравится,кроме шкафов над головой и белая полосатая дверь стиль испортила
Брыкалка• 16 февраля 2023
Ответ дляСоседушка
Вы живете в квартире без дверей? Не, ну от сами подумайте. Как без дверей на кухню? Это один огромный жирный минус. А так все норм. Кроме стойки для телека.
Так например
Аноним Первый• 16 февраля 2023
Яке місто й за скільки продавати плануєте? Якщо не таємниця, звісно...
Сегодня на диете• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Та ж на лоджії є 1.5 під шафу додаткову, хай куплять собі ще одну
А стіл де поставити?
я Кукарача• 16 февраля 2023
Дуже класно! Хотіла б купити вже с таким ремонтом, але потрібно ще вдвічі більшу, а, і грошенят докинути, ще так.. долларів тисяч 100..
Яичница с беконом• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Однокімнатна квартира, економія простору, гардероб це купа площі вкрасти і теж на любітєля
А платье где првесить?
Попа как у Кардашьян• 16 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Скажіть будь ласка підлога це ламінат чи відреставрований паркет?. Не знаю що можна зробити з паркетом з СРСР тільки недавно купили квартиру, прибирати його не хочеться повністю…
Знаю,що паркет часів срср спочатку циклюють і потім покривають заново чи то лаком акриловим,чи ще фарбують...зараз для обробки деревини дуже багато засобів і всяких ’примочок’.
Заместитель автора• 16 февраля 2023
Шафки над ліжком…
якби просто дерев‘яні полички чи картина, наприклад
Жена миллионера• 16 февраля 2023
От все тут гарне й нове. Але без дверей жити сім´єю не реально. Потім, у кожного своє бачення краси, інтер´єру також. Купити квартиру навіть зі свіжим ремонтом і переробляти під себе - це прямо народна забава, живу в місті новобудов. Ці факти значно звужують коло покупців. Хіба що здавати молодій парі без дітей або одинаку чи одиначці.
І якось так собі звучить радість, що нарешті закінчили ремонт і тут же про продаж і аренду, тобто так милуватися тим, що не для себе робилося, то мабуть радість закінчення етапу роботи. З чим можна і привітати.
Лорка-хлорка• 16 февраля 2023
Все хорошо+/-.
Но я бы не купила только из-за одной детали.
Нет гин.душа....
Ну как можно было пропустить такой важный момент в ремонте?
Нет гин.душа....