Я заспокоїлась, а потім захожу в телеграм і на тобі.
На границе с Сумской областью сосредоточено 10 000 российских военных. Это самая большая концентрация, которая здесь когда-либо была, - старший лейтенант ВСУ Андрей Гулаков для The Times
Также российские военные построили там полевой госпиталь, что может говорить о наступлении с этой стороны, как было в прошлом году.
Также оккупанты гравием засыпали дорогу, ведущую к границе. Именно благодаря этому там может двигаться бронетехника. В прошлом году грязь мешала оккупантам оперативно продвигаться.
👉Повторения 2022 не будет.
🇺🇦 Украина Сейчас
👉Повторения 2022 не будет.
🇺🇦 Украина Сейчас
Безимени890123• 17 февраля 2023
Гравій - то для легкових автомобілів. Гравій для танка? Ну серьозно? Вже тільки це твердження про гравій говорить про все.
black-opium• 17 февраля 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Зачем вы все время заходите в эти дебильные темы?
Работа у неё такая , всем рты закрывать
Ответ дляЕвга-9246
Ось же недавно кругом трубили, що немає достатньої кількості сил для наступу на кордонах. Хто бреше
10тыс - это достаточное количество? А сколько какой техники? Или только удобрения?
Тем более, диверсии быть могут, об этом тоже все писали. Повторения прошлогоднего быть не может
Вот по последнему.
А такую читали??
Джордж Сорос заявил, что победа Украины приведёт к развалу российской империи, после чего русские уже не смогут угрожать ни Европе, ни миру. Сорос считает, что весной ВСУ пойдут в наступление и применение ими нового вооружения, поставленого западными странами, изменит ход войны.
Спікер Східного угруповання військ ЗСУ Сергій, Череватий повідомив, що окупантам дедалі важче підвозити боєприпаси на Донбас - ЗСУ продовжують завдавати удари по логістичних колонах і складах, а для поповнення боєкомплекту артилерії росіяни змушені возити снаряди з далекосхідних складів. Хоча артилерійська війна продовжу бути інтенсивною, ЗС РФ змушені концентрувати вогонь на окремих ділянках фронту, масовані обстріли українських позицій по всій лінії фронту вже неможливі.
А такую читали??
Я взагалі вважаю, що наші (керівництво країни) ті ще жаби. Вони спецом нагнітають, щоб відволікти нас від їхніх зловживань. Головне, щоб народ думав про виживання та не загострював увагу на корупції, яка аж цвіте під час війни.
Те ж було з електроенергією. Поки захід не надавав по голові.
А такое?.
Чим ближче ми підходимо до дати річниці початку війни, тим більше отримуємо запитань про те, на що чекати цього дня. А на тлі сьогоднішньої заяви секретаря РНБО про атаку у цю дату, їх стає ще більше. Тому сьогодні розглянемо, які сценарії експерти бачать на 24 лютого та які з них найімовірніші.
Однак панікувати не варто, тому що йде безперервний процес адаптації до тактик один одного, тим більше цілі атак залишилися ті самі – якнайсильніше вплинути на мирних людей та спровокувати втому українців від обстрілів та війни загалом.
Своїми «повітряними кулями», «авіацією біля кордонів України», «старою новою тактикою нічних обстрілів» та «темою річниці війни» росія намагається створити ілюзію того, що вони мислять і можуть змінювати тактику. Адже, якщо згадати той момент, коли суровікіна усунули і прийшов герасимов, усі ЗМІ писали, що кадрові рішення не допомогли окупантам, а їхня тактика залишилася незмінною, ось вони і намагаються показати, що щось можуть.
Загалом дії окупантів зараз відбуваються за принципом «ми не можемо перемогти, але ми наступатимемо», проте це не означає, що наступ може до чогось призвести (тут згадується, як рашисти хотіли подарувати путіну Бахмут на день народження 7 жовтня, але щось пішло не за планом). Взагалі окупанти, мабуть, живуть майбутнім, адже навіть їхні медіа завжди анонсують грандіозний початок чогось, але ніколи не уточнюють, чим усе закінчилося.
Також, російські ЗМІ часто використовують тактику відволікання народу від чогось важливого, наприклад, у річницю вторгнення по всій росії пройде акція, учасники якої вишиковуватимуться у формі зірки героя та записуватимуть відеоролики з привітаннями захисникам. Крім цього, кремлівська пропаганда пропонує майстеркласи з в´язання шкарпеток учасникам воєнних дій в Україні та виготовлення окопних свічок. Все це звичайно супроводжуватиметься мітинг-концертами, найбільший з яких відбудеться в Лужниках.
Зрозуміло, що коли перемог немає, а очікування були завищені (наприклад, взяти Київ за три дні), треба відволікатися на веселощі та народні гуляння, проте українцям розслаблятися не варто, адже розвідка очікує, що путін зробить усе, щоб показати хоч якісь перемоги у річницю – експерти попереджають про загрозу авіанальоту, наступ, диверсії та масовані обстріли, нижче обговоримо все по порядку.
Якщо ж говорити про наступ – то вкотре повторимо, що аналітики майже на 100 відсотків впевнені, що гірше ніж 24 лютого вже не буде, проте спроби вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської області росія не залишить, але це й без річниці зрозуміло.
Також експерти говорять про можливі диверсії як в Україні, так і в країнах Європи і якщо енергетикою вже нікого не здивуєш, то можуть підлаштувати щось на інших критичних об´єктах.
Загалом сценарій, як окупанти «Шахедами» та «повітряними кулями» знищують запаси нашої ППО та літаками летять на Київ, звучить, як щось із галузі фантастики. Адже навіть після масованих обстрілів та нальотів дронів ППО швидко перезаряджається. До того ж, у нас є мобільні групи, які також вдало працюють по авіації, наприклад з «Ігли», та й загалом, зважись вони на такий крок – це буде їх останній бойовий виліт.
Отже, розслабитися і думати, що нічого не станеться, ми не можемо, проте можемо мислити критично і не дозволяти напередодні річниці війни залякати себе – цілком.
Ответ дляWitty
Плюс все же наши работали сколько на укрепление территорий вдоль границы.
Им нужно прогрызать и прорывать будет.
Это не как они в 4 утра 24 февраля начали бомбить стратегические объекты , а в 7 утра уже были под спальным районом Харькова, прекрасно проехавшись техникой по новенькой идеальной Липецкой трассе.
Им нужно прогрызать и прорывать будет.
Ответ дляJul-Ap
А зачем и пытаться?
Что они смогут делать группировкой 10 тыс?
Самоубицца?
Они будут пытаться захватить Донбасс.
Остальное - для отвлечения сил и внимания
Самоубицца?
Они будут пытаться захватить Донбасс.
Субьективное мнение, что они будут на запорожском и направлении харьковской области. Со стороны картошечника для отвлечения внимания фронт типа попытаются открыть или продемонстрировать, что открывают.
kryasanchik• 17 февраля 2023
У меня муж в Сумской области,третья линия. Я так устала за этот год,не передать словами. Была и Черниговская обл., и Лисичанск и Бахмут, теперь там. Пошел добровольцем в самом начале,в Бахмуте был с июня, вывели перед НГ. Он устал конечно, ну а что делать, мужики бегут, прячутся, мой тоже хочет жить и детей своих видеть