Евга-9246• 17 февраля 2023

Ну і що це. То пишуть, що наступу не буде, немає достатньо сил

Я заспокоїлась, а потім захожу в телеграм і на тобі.

На границе с Сумской областью сосредоточено 10 000 российских военных. Это самая большая концентрация, которая здесь когда-либо была, - старший лейтенант ВСУ Андрей Гулаков для The Times

Также российские военные построили там полевой госпиталь, что может говорить о наступлении с этой стороны, как было в прошлом году.

Также оккупанты гравием засыпали дорогу, ведущую к границе. Именно благодаря этому там может двигаться бронетехника. В прошлом году грязь мешала оккупантам оперативно продвигаться.

👉Повторения 2022 не будет.

🇺🇦 Украина Сейчас
pumadinika• 17 февраля 2023
Сьогодні ранком жителів Сумської області та всієї Північної України насторожило повідомлення у ЗМІ про нарощення сил противника на кордоні з областю. Про це, начебто, повідомив старший лейтенант ЗСУ Андрій Гулаков для The Times.

Згодом Сумська ОВА дала пояснення: ворог не зібрав війська біля кордону, а запустив сильну ІПСО. Що відомо про ситуацію на кордоні у Сумській області — розбираємо далі.

Що відомо про війська росіян біля Сумської області
Інформація про 10 тисяч російських військових на кордоні з містом Суми не відповідає дійсності, — повідомляє ОВА.Станом на сьогодні, за інформацією військових, ударного угруповання ворога на кордоні з Сумщиною не зафіксовано.

Сумська ОВА вже звернулася до правоохоронних органів щодо перевірки джерела цих даних. За попередньою інформацією, це не що інше, як ІПСО.

MarryV• 17 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
утром было что отодвинула рашиков от трассы у Бахмута. на несколько м. хорошо
А как наши ССО проникли на базу чвк вагнера под Бахмутом. Итого кацапчиков: 20 жмуров, 19 раненых, 3 в плену.
pumadinika• 17 февраля 2023
Tayano4ka_Tayano4ka• 17 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246
Да, в Сумській
Автор, я читала оригінал. Йшлося про накопичення сил зі сторони Славгороду. Це село, якщо не помиляюсь, в Краснопільській громаді. Там ще поряд Велика Писарівка, яку постійно обстрілюють. Тобто ближче до Харкова сконцентровані війська, чим до Сум. І 10 тис. для наступу мало. І уже спростували інфо Сумська ОВА.
Більше на мене сьогодні справила враження ракета, яку збили над Сумами. Я почула як вона пролетіла поряд з будинком і бачила слід від неї. Було реально страшно.
МуррЗилка• 17 февраля 2023
Чому ви думаєте що візьмуть, якщо не взяли, коли ми були не підготовлені? я не переживаю взгагалі
Ингеборга Д.• 17 февраля 2023
natapril• 17 февраля 2023
Ответ дляCаванна
Такой день как 21.02 наступит только через 70лет путин к этому времени всьо
Так у него там заседание/выступление намечено на 21е.
natapril• 17 февраля 2023
Ответ дляMarryV
Посмотрела прессу и на сегодня не за что зацепиться. Только по оружию и меценатству. Кто сколько оружия выделит, что построит для устранения дефицита снарядов и т.д.
Плюс еще хорошо получили всей шайкой в Угледаре дистанционными противотанковыми минами М70 ( RAAM), которые устанавливаются с помощью 155- мм арт. орудий. Получается 1 снаряд 155 мм и 9 мин внутри. Выпустили снаряд и вылетело 9 мин. Выпускается непосредственно перед атакой и отрезают пути отступления. Зажимают их на участке и кроют артой. Вперед не продвигаются и сзади мины. Если попрут, будут на минах щелкаться.
РойЛеля• 17 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246
Ну якось би хотілось, щоб попередили людей
Ну так вам дають інформацію, вважайте попередженням.
Ніхто не скаже ’ люли, тікайте’
Це вже треба зрозуміть і прийнять.
Потім скажуть, що ніхто нічого не приховував, янформація у вільному доступі

АленаЛ13• 17 февраля 2023
В любому випадку готуємось до шашликів, а до яких саме, та з чого/кого- то вже друге питання
il-mari• 17 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Старший лейтенант это не генерал. А русня через NYT пытается сорвать поставки оружия в Украину. Бывший глава рашен офиса NYT со ссылкой аж на 3 анонимных источников написал статью о ’ контрабанде’ оружия
да, еще , кстати , у них, обсуждают дочку Залужного, которая купила 2 виллы в прошлом году, что француз какой-то озаботился..., уже не знают что придумать...
Katerina_Knows• 17 февраля 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Ще від Ванька трохи:

про Сумскую область

очень коротко:

во всей Брянской области сосредоточено около 4 тыщ существ

во всей Курской области сосредоточено около 4 тыщ существ

чем занимаются? дистанционные обстрелы приграничных пунктов, СТРОЯТ инженерные укрепления на своей территории, вон вчера пытались дронами с ВОГом работать (безуспешно)

ударных группировок там нет

там стоят всякие остатки 80 омсбр, 27 омсбр, 488 мсп, ТРВ, ТГр и прочая нечисть

попытки протянуть своё ДРГ конечно будут

но на сейчас - никакой там силушки не хватит чтобы сделать так, как было год назад

если ситуация поменяется - ВСЕ будем об этом сообщать

кстати, аналогично Беларусь, мониторим каждый день, кроме как учений 30-40-50 км от фронта у них ничего не зафиксировано

в приднестровье алкаши (типо военные) ваще бухают и им ваще плевать шо происходит в мире

стараюсь раз-два в неделю сводку запускать, шоб вы были в курсах

🇺🇦

https://t.me/vanek_nikolaev
Очень его уважаю.
И про Херсон и Юг всегда правдиво информирует.
il-mari• 17 февраля 2023
Ответ дляNat-li
Ой, ржу с этой встречи двух старых маразматиков. Таракан выдал
– «Спасибо, что согласились приехать»
– «Как будто я мог не согласиться!»
до чего там договорились?
AVIV@• 17 февраля 2023
Ответ дляKaterina_Knows
Очень его уважаю.
Сумская обл все верно написал
Cамая умная• 17 февраля 2023
порадниць забули спитать))
розберуться й без нас. там такі зубри (залужний, забродський, наєв, пентагон, знову ж таки).
Чомучка• 17 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246
Ось же недавно кругом трубили, що немає достатньої кількості сил для наступу на кордонах. Хто бреше
а по вашому 10 т достатня сила чи що?
rybka21• 17 февраля 2023
Ответ дляCаванна
Сволочи хоть бы 21 не пошли
Хто
Жули-ули• 17 февраля 2023
Николаєвскій Ванек (поки причин йому не довіряти не було)
про Сумскую область

очень коротко:

ударных группировок там нет

Миа• 17 февраля 2023
В тг канале Сумской обл написали , что эта информация фейковая . Дай Бог, чтобы так и было.

ebbi• 17 февраля 2023
Ответ для--Мята-
також прочитала, стурбована
Я більше стурбована нарощуванням авіаціі,ніж тим,що вони там собі гравію понасипали.Нехай там і катаються.Ми їм тут гравію не сипали.А от літаки,то серьйозно,якщо брати до уваги,що авіація у них майже не постраждала.
rybka21• 17 февраля 2023
Тепер крім кума в сбу тепер ще й лейтенант гулаков
Ivanka Tramp• 17 февраля 2023
Ответ дляnightwoman
Ви розумієте що таке паніка? Що значить попередили? Це повна організація евакуації всього населення. Чи як ви собі бачите?
Хто заможніше поїхав, інші сушіть сухарі, бо вас попередили.

Я так розумію, боїшся, їдь сам. Але не тягни усіх в паніку. Ніхто тобі не скаже як піде наступ, і що у кого приховане із сторін.
Как будто панику не проходили в марте и апреле 22 года.
Смогли ж тогда организовать эвакуацию.
В чем проблема в организации ?
XXXOLYA• 17 февраля 2023
Автор, ніби це неправда.
Ось в спростування з Блискавки, там ніби правдива інформація

⚡️ЦПД_застерігає: окремі медіа розгорнули дезінформаційну кампанію щодо концентрації зс рф на прикордонних з Україною територіях та одночасного відведення підрозділів ЗСУ з окремих ділянок фронту.

— ’На кордоні з Сумською областю зосереджено 10 тис. російських військових. Це найбільша концентрація, яка тут колись була’, – видання The Times.

— ’ЗСУ готуються до втечі з Херсона. Очевидці повідомляють про ознаки відходу українських військ із міста’, – російські ЗМІ.

Жодне з цих повідомлень не відповідає дійсності!
Ivanka Tramp• 17 февраля 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Трохи офіційної інформації
Мне так нравится про офіціально джерела.
В тому році ’офіціальні джерела’ нас на шашлики відправляли і запевняли, що американська розвідка розганяє паніку.
Не знаю, може ще зосталися наівні люди, хто чекає від представників влади попереджень про евакуацію чи вірогідний наступ.
anonimka_911• 17 февраля 2023
Смотрела Яковину и Подоляка сегодня и говорят что рашка готовит авианалет на годовщину,но,это не точно. А недавно читала что у них 1500 самолетов. Вот это страшно.
Читака• 17 февраля 2023
Ответ дляanonimka_911
Коли ми очікуємо, як правило нічого не відбувається, я не вірю, що 24-го щось буде