Виниловая пластинка• Изменено 18 февраля 2023

Як виживають у Європі з іх медициною?

Просто диву даюсь. У нас от у будь-який момент можна і на стаціонар звернутись, і до приватного лікаря піти.
Чула та й читаю, як наші бідкаються, щоб потрапити до лікаря, де запис за декілька місяців навіть за кошти!
Пам’ятаю тут історію жінки, яка не могла показати свою хвору дитину нормальному лікарю. Дитина горіла від температури неділю, а їй лише парацетамол виписали без обстеження, без аналізів.
Поясніть, як вони там виживають? Чи то вже імунітет і лише ми попадаємо в такі ситуації?
Копуша• 18 февраля 2023
Ответ дляНарисовалось
Девочки, почитаешь - такое впечатление, что не Советчица, а Инвалидчица.

Вы что, ни недели в Европе без врача прожить не можете? Я представляю шок Европы, выехало 7 миллионов украинок - хроников и инвалидов, без врача и таблеток не выживающих

Что же вы так нашу медицину превозносите, которая сделала вас такими больными
Люди болеют везде. Ноги ломают, гриппом болеют, беременеют, зубы болят, в глаз что-то попадает. Это не зависит от здоровья человека и от иммунитета. И от уровня медицины, которая профилактику не провела - тоже не зависит.
Профилактику чего - перелома? Попадания соринки в глаз?

На перекуре• 18 февраля 2023
Ответ дляИсправлялочка
Две недели это ещё супер
Тут и через несколько месяцев может быть запись. Чехия, маленький городок.

В таких ситуациях ехала в Варшаву или Прагу в платную клинику.

А если денег нет поехать, то даже не знаю, как( Только полагаться на то, что это несерьёзное заболевание и пройдет...
У мене навпаки. Подруга в якомусь пгт в Чехії з дуже хворою мамою і малою дитиною. Сказала, ніяких проблем з лікарями немає у них. А я в Празі, то тут мінімум місяць чекати. І ще все медсестри, які записували мене до лікарів, пропонували мені заплатити 500 крон і мене приймуть наступного дня. Як на мене, це занадто якомусь невідомому лікарю такі гроші платити. Не завжди вони адекватно приймають та призначають лікування. Я вже на таких тут натрапляла. Тобто місця в них є, ці черги здебільшого штучні.
Копуша• 18 февраля 2023
Ответ дляКредитная
стремная тема.
одна из причин по которой я боюсь уезжать, у меня еще нет детей. конечно у нас тоже есть конченые врачи, но есть те, которым реально можно доверять, а для беременной женщины это очень важно
У нас есть выбор и сарафанное радио. Врачей можно найти и пойти именно к нему.
Там обычно выбора либо нет, либо он и не выбор.
Кнопус• 18 февраля 2023
Ответ дляНа перекуре
500 крон сколько в гривнах?
Кима_кепка• 18 февраля 2023
Ответ дляТочноБудет
В мене чоловік до 3 років мовчав
От нічого взагалі не говорив, крім Ма, Па і дай
При тому, що мати лікар в нього
Нічого .. зараз говорить більше всіх
Оратор
В судах виступає
В Україні виріс, батьки не парились
Жили по принципу, якось буде
Але всі щасливі, не парились
Вашому чоловіку просто повезло. В більшості випадків затримка мовленевого розвитку пов’язана з іншими психічними захворюваннями, наприклад затримкою психічного розвитку. І чим раніше розпочато лікування. тим краще.
Кружите меня,кружите• 18 февраля 2023
Навіть пані Супрун не радила збивати температуру до 38, 5
Залатавая• 18 февраля 2023
Ответ дляТочноБудет
В мене чоловік до 3 років мовчав
При тому, що мати лікар в нього
Нічого .. зараз говорить більше всіх
Оратор
В судах виступає
В Україні виріс, батьки не парились
Жили по принципу, якось буде
Але всі щасливі, не парились
Я теж мовчала,мовчати до трьох років,це ще норма може бути.А ось ходити,в 2,5 роки дитина вже повинна
Иванка Бур• 18 февраля 2023
Ответ дляКредитная
стремная тема.
Этого точно бояться не стоит)) у меня в Польше и Германии куча подруг рожали, мнооие второго или третьего ребенка, при этом первых рожали в Украине и есть с чем сравнить. При этом по гос страховке все бесплатно, в супер условиях
Сфера влияния• 18 февраля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Германія. Про платно не питала, помітила, що німці дуже слухняні і звикли довіряти владі, лікарям і т.д. Їм сказали чекати, от вони і чекали.
Бо і держава і лікарі дбають про себе і пацієнтів
Ніхто не буде лікувати аналізи як у нас
І покарання існують нахилі такі
Тобі і довіряють
Це і нас призначення лікаря треба ділити на два і множити на нуль і ще до трьох сходити для певності
Так , можна померти чекаючи. Але шанси вижити , отримати якісну допомогу і жити до 90 років набагато більші.

Пиу!Пиу!• 18 февраля 2023
Ответ дляМаруська Му
не набагато більше, навіть різниця с США 3 роки всього, але так, у нас стресу більше, а різниця з Німеччиною біля 5-7 років, плюс у нас немає пропаганди спорту, що погано
Ми про Європу, а не про сша. Там якраз з медициною ’для усіх’ гірша ситуація.
От дивлюсь вікі, очікувана тривалість життя на 10-12 років відрізняється. Немало
Бутербродница• 18 февраля 2023
Та не так і погано там з медициною. В нас теж всяке буває... та і діти і дорослі якісь більш загартовані
ТочноБудет• 18 февраля 2023
Ответ дляКима_кепка
Повезло, може й так
всі люди різні, і неможливо підібрати для кожного, повний комфорт у всьому
Але, дійсно, як в когось психічне захворювання чи інвалідність, то на нормальне життя в Україні шансів не має
Братья Капли• 18 февраля 2023
Ответ дляДжинцы на Флиси
Все верно, они смотрели, нет ли сотрясения мозга. Облучать ребёнка просто так никто не будет лишний раз. У нас точно так же, когда мой сын разбил голову, помощь оказывали и мне на скорой, потому что от вида крови и не понимания происходящего, у меня началась рвота и я стала терять сознание, от страха и испуга за ребёнка. А оказалось, что просто кожа треснула, наложили один шов, рана длиной в пол сантиметра, но кровищи было капец. И точно так же, выдали бумажку и сказали наблюдать. В случае каких-либо изменений вернуться.
))) наверное мы мамы все одинаковые, меня так трясло что я в бреду повторяла отче наш неверное раз 400 я одно и тоже проговаривала а потом начала сьезжать по стене, место удара раздуло как вторую голову фиолетово красное и море крови ,сын не своим голосом орал а я чуток не двинула кони от всего проиходяшего ,плюс это случилось в 23.00 а я в этот день только пару часов как вернулась из Украины ездила за дочерью , в итоге 3 дня в автобусе без сна представьте мое состояние
Сфера влияния• 18 февраля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Можливо їх запевнили, що ситуація не екстренна.
Дуже шкода
А скільки українців померло бо не мали грошей на лікування або лікували не те що треба?
Пиу!Пиу!• 18 февраля 2023
Ответ дляБратья Капли
Справедливости ради, с разбитой головой сына приняли сразу без минутного ожидания , промыли наложили швы и ...отправили домой со словами: ’ 3 дня следите за состоянием’, через два дня сын шатался , глаза косили , нас положили в больницу, но не делать рентген а смотрели глаза и мерили давление
Ну вот следили, и словили, когда стало плохо. Что бы в больнице иначе сделали?
А мой 2 раза разбивал голову, в 3 и в 5, швы есть, а других последствий не было. Зачем его бы держали?
К грудничку упавшему головой и пытающемуся заснуть скорая тоже приехала все перепроверить и оставила инструкции, в каких случаях им снова звонить. Тоже не довелось ттт
Маруська Му• 18 февраля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Європа велика теж. Я дивилась на іншому ресурсі, то різниця з Німеччиною десь років 7, якщо брати до уваги можливості харчування та спорт (в нас вони гірші в рази), то медицина мабуть не до чого тут, взагалі спосіб життя має значення, над цим ще працювати та працювати у нас
ТочноБудет• 18 февраля 2023
Ответ дляЗалатавая
Так, не можу тут сперечатись
Але, мій хрещений лікар, травматолог - хірург, завжди казав, що наші мамки чекають якогось максимум розвитку в певний вік дитини
І то помилка
І погано, якщо хто почав ходити в 9-10 місяців, а при тому не навчився повзати
Це все дасть певні діагнози в дорослому віці .. але, в 2,5 років мають вже ходити наче всі
Всех анонимов аноним• 18 февраля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Конечно. Люди воспитанные.
Сидят и ждут прием у доктора..а украинцы атакуют рецепцию😤, сидят в комнате ожидания и орут по телефону. Бы..ло.
Заместитель Анонима• 18 февраля 2023
Ответ дляАлекс-1022
А как же моя знакомая только что родила близнецов сама ? Без кесарева и тд
Не надо выдумывать
То ж і я так кажу. То я коми не поставила))) Тут взагалі максимально проти КС, навіть симфізит не є показом до кс

Там-тарарам• 18 февраля 2023
Нормально всі виживають.
Ніхто не помирає прямо на вулицях.
Є швидка допомога,є лікарні ,де приймають 24/7 в невідкладних випадках. Ніхто з температурою 37 не приймає жменями таблетки,які посовітувала сусідка.
В кожного є свій лікар,до якого можна без проблем записатись на прийом.
Чехія,живу тут декілька років.
Братья Капли• 18 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
У меня было кс по причине симфизита , признаться я не представляю как бы я родила с этим симтомом, я не могла встать лечь, повернуться и пардон чихнуть , боль была такая как будто меня как курицу разрывают
lith_oops• 18 февраля 2023
Ответ дляПаспортный стол
У меня подруга в Бермингеме в Англии.
Выпала пломба. Через неделю записали на прием, посмотрели и сказали надо снимок. Приходить через две недели. Через 2 недели пришла, сделали снимок, а там конечно воспаление уже начало. Хотели через две недели записать на пломбу. Но она по платному пошла. Платно очень дорого там.
Я в Словакии. Местные жалуются, что запись за два-три месяца. И это правда. Если хочешь почти бесплатно. Нашла своего доктора, запись за неделю-две, но и по срочной тоже примет.
Но тут очень много украинцев, врачей в том числе, и менталитет очень на наш похож, по крайней мере на закарпатский.
Бутербродница• 18 февраля 2023
Ответ дляАкукарача
Ні
Не так

Ми хворі негативною інформацією
Гниємо зсередини
Думками поганими

А всі болячки від негативних думок

А вони щасливіші соціально набагато від нас
А у нас постійний головняк як вижити
А вони спокійно винаймають житло
Подорожують світом
Працюють
Повністю згодна. Ще додам, на мою думку, що їм немає діла до сторонніх оточуючих людей, ніхто нікого не обговорює, пофіг хто як вдчгнутий чи пофарбований. Дійсно люди більш позитивно налаштовані.
lith_oops• 18 февраля 2023
Ответ дляФайна пані
А я думала ингаляции тем стерилизатором для мебели который у нас любят выписывать и какой-нибудь ´имуностимуляторвирусоубиватор2000´.
Декасан? ))))
Мне, кстати, хорошо помогал. ))))
Заместитель Анонима• 18 февраля 2023
Ответ дляБратья Капли
Наша ситуация, ровно неделю назад мой сын ему 2 года, 7 дней лежал с температурой 40-40.3, перестал есть, не писял , слава богу много пил.
Мы были у 5!! Врачей, ничего кроме ибупрофена /парацетамола не выписали, ни анализов ни мочи ни крови ни на ковид от слова вообще ничего.
Некоторые с не скрываемым раздражением говорили мне, что что вы так вцепились в эту температуру- пройдет , это нормально 🦧🦧🐵
Сказать что я постарела за эту неделю не Сказать ничего(
Зато педиатр без проблем и улыбаясь выписал нам свечи диазепам ребенку , со словами ’будет спокойнее и вы спите и он’...
Перед нами по скорой был мальчик лет 3х с поломанной рукой, ждал как и мы приема 4 часа в коридоре, плакал кричал стонал но мама и папа казалось бахнули вискаря с валерьянкой , кароче дома лучше всего, скорее бы домой желательно живыми
Ми з дитиною 1,5 року, 40 температура четвертий день, не їла і квола була, більше нічого, зразу назначили аналізи, попередньо щось з нирками і зразу виписали антибіотики. Які через день подіяли і за тиждень дитина була здорова
Очень-очень• 18 февраля 2023
Ответ дляКопуша
Есть у меня одно предположение.
Сестра забеременела. Двоих старших рожала у нас. Сохранения, препараты. Еле выносила.

А там никто ничего не сохранял. Кровит - не страшно, пройдет. Сильные отеки до синяков - ну помажьте, если сильно хотите. Потом прямо спросила почему ничего не делают. Ей ответили как медик медику. Что если плод нежизнеспособный - потом будет болеть часто. Вроде как естественный отбор. Я тогда в шоке была. И через месяц мне то же самое кума беременная в другой стране, говорит.

Не знаю - это они так попали, или везде так. Но два случая в разных странах.
Сестра в итоге с нашим врачом онлайн беременность вела. Отправляла анализы, симптомы, фото.
А от чего вы в шоке? Я с таким мнением полностью согласна например.
Агент Пинкертона• 18 февраля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Тоді як пояснити випадок, про який я написала? Й інші випадки, про які тут відписалися дівчата.
Щось мені здається, що до тривалості життя в Європі медицина не має жодного стосунку. Це той випадок, коли наперекір, а не завдяки.
Я думаю, причиною тому є цілий комплекс факторів. Це і екології і значною мірою менший стрес в житті і харчування. Продуки менш шкідливі, я тут харчуюся найдешевшим сегментом , який виявився за якістю як наш, український середній та високий сегмент харчових продуктів, і навіть краще. Що там казати, елементарно: на продуктах зхарчування є невеличке маркування , білого, зеленого, жовтого або чорного кольору , той сами майонез ми вдома лише одного разу знайшли з білим маркуванням і той був дорогий і недовго у продажі, переважна більшість товарів із чорним маркуванням - найгірша якість....
Нам є над чим працювати, і, поки що, навіть шагів у цю сторону в Україні я не бачила. А як відомо, щоб було добре завтра, треба щось робити вже сьогодні. Натомість чудово пам´ятаю як колись жила у місті де фільтри на ТЕС ставилися тільки на час візиту перевіряючих, весь інший час -чорний дим і попіл з неба щовечора як у фільмі постапокаліпсі, запах ночами невідомого походження ... Після 9 місяців життя там і погіршення здоров´я бігли звідти не озираючись, не дивлячись на кар´єрні переваги. Хто з Ладижина - підтвердить. 2013рік.
Це все має великий вплив на здоров´я, в нашому випадку - фатальний. Ми живемо на райській території , але самі ж її і себе загублюємо, нажаль.
Братья Капли• 18 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я вам описала нашу историю
Заместитель Анонима• 18 февраля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
да, у нас можно и анализы любые сдать, которые хочешь, а не которые врач назначил. и результат самому получить а не ждать очередного приема терапевта, что бы узнать результат узи или крови. да и если деньги есть, можно в любую частную записаться. тут в америке частных нет. все одинаковые. единственный выход это искать ’своего’ врача, с которым как с другом. но это редкость.
раньше я в это не верила, думала брешуть. как так... не понимаю. у ребенка реальные проблемы с животиком. никто ничего не знает. тех анализов что делают у нас тут не делают и не добьешься. и вот думаем поехать домой обследоваться. но очень дорого выходит. а местные педиатры (мы обошли многих) говорят ’итс окей’.
Цікаво, які ви аналізи для животика хочете, щоб потім ентерожерміну пропити чи ще щось від колік типу. Так?
Техпаспорт на медузу• 18 февраля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Да вы что, а если я вам скажу что у меня при ковида не было ни соплей ни даже горло не болело. Вы врач?
Значит у Вас была лёгкая форма. Таких случаев много. Я написала про более типичные. Сопли, горло, голова, потеря вкуса, слабость, ломота в костях и потом длительный надоедливый кашель. Я дважды болела((( Но мне хорошее лечение подобрали, поэтому до больницы дело не дошло.