Ivanka Tramp• 18 февраля 2023

Це буде дуже зухвало, якщо поїхати відпочивати на пару днів?

Ви собі дозволяєте їздити на відпочинок чи чекаєте кінець війни?
Їздили в липні в Хорватію - знали тільки близькі. Фотки не виставляла ніде.
Я розлучена. Зараз не в Україні.
Результат:
вже голосів: 105
49 (46.67%) Я не подорожую і я в Україні
22 (20.95%) Я подорожую - живу в Україні
21 (20%) Я подорожую живу поза межами У
7 (6.67%) Результат
6 (5.71%) Я не подорожую я поза межами У
kristi_ana• 18 февраля 2023
Вы за свои деньги можете ехать отдыхать на сколько угодно и куда угодно. Тут туристы едут под видом беженцев и местных советчиц это не смущает, судя по темам. Отдыхайте на здоровье и не обращайте внимания, что здесь вам скажут.
Люблю море• 18 февраля 2023
Едьте спокойно. Вы никому ничего не должны
marata• 18 февраля 2023
Я їздила влітку, скоро знов планую. Не приховую, бо працюю, плачу податки, заробляю гроші. Шкода лише, що з чоловіком не можу поїхати 😭
Success2013• 18 февраля 2023
Интересненько получается.То есть,к примеру,я должна зависеть от мнения окружающих?И никуда не ехать,потому что война?В то время,пока ’покупают яйца по 170 грн и осетров для армии’?Едьте на здоровье.
Ninjavan• 18 февраля 2023
Я їздила з дітьми нещодавно на 2 тижні в Ізраїль. Теж вагалась. Але добре, що поїхали.
Марго 152• 18 февраля 2023
В чому зухвалість?
Ні не дозволяє. Не п´є за що. І не має відпустки.
Natalia505• 18 февраля 2023
Не подорожую, є інші, більш важливі для мене витрати. Чужі подорожі мене не цікавлять.
Lampochka_05• 18 февраля 2023
Ні, не зухвало. Уе ваша особиста справа
LudaSHS• 18 февраля 2023
Я думала вы в Киеве, с вашими темами -’ нападение’, особенно с сумской обл

Да ездите,, куда хотите
Тюю
Светлая Светлана• 18 февраля 2023
Пока война, езжу по Украине.
И себя отвелечь и НАШИМ людям дать копейку заработать. А вы вывозите
И дальше все за пределы страны в такое время. Нет солидарности ни в чем
автор Ivanka Tramp • 18 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS

Да ездите,, куда хотите
Тюю
Зараз якраз я виїхала з Києва, хочу пересидіти до кінця лютого.
Lynx_1992• 18 февраля 2023
Не бачу нічого поганого. Людині треба десь наповнювати свій внутрішній ресурс, а застигнути у перманентному траурі мало того, що нікому не допоможе, так ще й шкідливо і для вас особисто, і для вас як члена суспільства.
Сама я не їжджу поки нікуди, не хочу без чоловіка. Але ходжу на концерти, на йогу, зустрічаюся з подругами, шукаю радість в інших джерелах.
LudaSHS• 18 февраля 2023
Ответ дляIvanka Tramp
Ну и катайтесь себе. Это ваши дела и право
Rtyu-92ee• 18 февраля 2023
Отдыхать надо , даже в такое время , то что просидите дома и в депрессии , этим не чем и никому не поможете .
Закусенец• 18 февраля 2023
Я вам не разрешаю. Осуждаю. Не едьте.
Колючая Роза• 18 февраля 2023
не путешествуем, а могли бы в Буковель поехать кататься, но решили отложить. Правда у нас дача есть, она выручает
Color never seen before• 18 февраля 2023
Не путешествую. По Украине непонятно куда ехать, а за рубеж пока доедешь и долетишь то нужно отдыхать после возвращения с отдыха.