Уси-пуськи• 18 февраля 2023
Подарунок зернова кава?
Хочу директрисі принести презент, через те, що дуже пішла мені на зустріч в вирішенні мого питання.
Вона дуже любить каву. В кабінеті стоїть ковова машина, куди вона засипає зерна. Зараз п‘є каву Якобз, але пам’ятаю як вона казала, що до війни купувала іншу зернову каву, вона набагато краща, але і дороща за Якобз. Я не можу згадати назву і спитати в неї не хочу, бо планую зробити сюрприз.
Дівчатка, які п’ють каву, поділіться своїм досвідом, яка зернова кава смачна, щоб купити на подарунок і не було потім соромно)
Я каву не вживаю, тому не розбираюсь у всіх її тонкощах)
Я - кавоман.
Обожнюю купувати каву у ростеріях. Набагато крутіше магазинної кави!
Пошукайте в себе в місті або замовте в інтернеті.
Я в інста замовляла у 25 coffee roasters.
Також часто беру у ростеріях свого міста, в нас їх багато.
Обирайте арабіку.
В мене щось туго з запам´ятовуванням назв 🙈🙉🙊
Наразі лише коламбія меделін запам´ятала. Все решта якесь складне для мене.
Прошу підібрати мені купаж без гірчинки з оксамитовим післясмаком.
Обирайте арабіку.
ЯНаПэПэ• 18 февраля 2023
Я оцю б запропонувала BLASER CAFE Ethiopia Ras Buna Sidamo. Вона просто ідеальна для кавомашини. Але це арабіка, гляньте на упаковці, що вона п´є - арабіку чи мікс з робустою і колір обсмаження ще важливий.
PANTERA_KET• 18 февраля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Блейзер точно понр.имхо.
ПП-шница• 18 февраля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Блейзер точно понр.имхо.
Еще бы!! по такой цене(((