Тернополянин Богдан Покітко загинув під Бахмутом через 4 дні після вручення повістки. Мер Надал обіцяє розібратися, як чоловіка без підготовки відправили на передову
Напередодні стало відомо про смерть воїна Покітка Богдана Івановича. Як з’ясувалося, нещодавно йому вручили повістку і забрали в армію.
У соцмережах здiйнялаcя xвиля oбурeння чeрeз cмeрть чоловіка. Рідні та друзі кажуть, що його відправили на фронт без будь-якої підготовки та військового досвіду
У кoмeнтаряx під дописом міського голови про смерть воїна, люди безпосередньо йому, цeнтру кoмплeктування та вищим дeржавним oрганам ставили запитання:
"Xтo кeрує Тeрнoпiльcьким Вoєнкoматoм ??? Ceргiю Надал, я нe знаю чи ви щocь рiшаєтe в Тeрнoпiльcькiй вiйcькoвiй чаcтинi, цe нeприпуcтимo вiдcилати людeй бeз нiякoї пiдгoтoвки на гарячi тoчки! Cкажiть мeнi, xтo кeрує Тeрнoпiльcьким вoєнкoматoм. Якщo нe ви тo xтo? Дайтe мeнi прiзвищe!", - зазначив Iгoр Oгoрoдник.
Светлый День• 19 февраля 2023
Ответ дляiroman
Да там согласно этому опросу многие вообще просто выехать планируют) Видать, уверены, что границы будут открыты)
Так у них и границ нет и понятия о том что в 21 веке могут кого то закрыть и не дать выехать и подавно😒
Светлый День• 19 февраля 2023
Ответ дляPmB
Так наводить и будет по прежнемо жирующая верхушка.
Вот где печаль
Я очень надеюсь, что ребята с передовой не дадут этого🙏
Svetlana-7070• 19 февраля 2023
Ответ дляМушля51
Я вообще не понимаю, что за дурдом. Не первый раз читала, что мужчины, которые хотят воевать, по 4 месяца мед комиссию пройти не могут и их гоняют туда-сюда. А вот немотивированных, незнающих, как хотябы пистолет держать, мобилизируют и на ноль бросают.
Ну что за идиоты, ну как так можно.
Бо це можна лише прочитати. Ці історії правдою були десь в березні 22. Пройшов рік, емоції пройшли, інстинкт самозбереження запрацював.
Реальність трохи не така
Ответ дляKiewKastan23
я предлагаю всем героям собратся десятками тысячь и идти в суды ,нанимать адвокатов и защищать свои законные права ,не работают суды в Украине идти в европейские
Тобто, покинути позиції??? З передової просто взяти і піти?
Це у вас на рашці повинні бігти до судів, щоб їх як баранів не гнали на чужу землю, перетворюватись на перегній.
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляСветлый День
Шкода шо вся Надія на тих хлопців.
А ці здоровані що тут будуть робити ?
На диванах воювати ?
А ці здоровані що тут будуть робити ?
На диванах воювати ?
Svetlana-7070• 19 февраля 2023
Ответ дляPmB
Вы така цикава.
А что дает та военная кафедра?
Сильные знания? Как раз на передние позиции?
А что дает та военная кафедра?
Нічого не дає. Особливо якщо це якийсь незрозумілий вуз. Про прокурорів не говоримо, але ті не служать
herba fresca• 19 февраля 2023
Ответ дляСветлый День
вы такая наивная.
Кто против власти объявят опять агентами кремля.
С 2014 так и делают.
Сколько выходили с протестами воины АТО, предприниматели, против насильственной вакцинации, и проч.
И что?
С 2014 так и делают.
И что?
Светлый День• 19 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
вы такая наивная.
С 2014 так и делают.
И что?
С 2014 так и делают.
И что?
Ну Я хочу в это верить иначе зачем это все😢
KiewKastan23• 19 февраля 2023
Ответ дляSoufit
я всю жизнь в украине провел, а вы наверное сейчас за границей умничаете
herba fresca• 19 февраля 2023
Ответ дляolya8385
Через місяць після повістки та 4 дні після відправки, а не 4 дні після повістки
Это конечно в корне меняет дело.
herba fresca• 19 февраля 2023
Ответ дляСветлый День
Действительно, зачем.
А верить или нет
Ну вам же не 16?
А верить или нет
Ну вам же не 16?
Svetlana-7070• 19 февраля 2023
Ответ дляolya8385
Військова кафедра дає що не поставлять рядовим, а офіцером
Ну це да.
Ответ дляNatali25
Хіба ви не знали,що наші хлопці на фронті гинуть так само ,як і орки .Кидають,як гарматне мясо,не підготовлені,без амуніції.Ніхто ні з ким не рахується.Втрати замовчуються,щоб не шокувати людей.Спитайте тих щасливчиків ,що повернулися,що там робиться і що вони думають про наше командування…Звідти дороги назад нема,або ти інвалід,кантужений або тебе нема ,Але на все ж є оправдання,що це ж війна,чого ви очікували….
Нам врут постоянно и обо всём. Только этот вопрос поднимать нельзя, цензура не пропустит, как в сталинские времена.
KiewKastan23• 19 февраля 2023
Ответ дляSoufit
Манипулятивное предположение ,под словом герои я не имел в виду только фронтовиков, герои это все люди кто защищает Украину , в том числе и гражданские .В одном коротеньком заявлении целых 2 манипуляци 1 что я призываю нарушать закон 2 что я руский или предатель.Вы манипулятор на манер арестовичей,шендоровичей и прочих рабиновичей, но лож всегда слабее логики ,фактов и правды.
Ответ дляMira29-c3c3
Шкода шо вся Надія на тих хлопців.
А ці здоровані що тут будуть робити ?
На диванах воювати ?
А ці здоровані що тут будуть робити ?
На диванах воювати ?
Купа жінок воює. Маючи вдома дітей та родини. Волонтерять на передовій. Низько їм вклоняюся за таку відвагу. Прочитавши ваші коменти, виникає лише одне запитання. Особисто ВИ з передової пишете чи з дивана?
Птица-синица• 19 февраля 2023
Дивно, 1й чоловік навчався мінімум місяць перед фронтом, й то після воєнної кафедри він. А тут з 1го дня на Бахмут...
Ответ дляKiewKastan23
Людина, котра пише Україна з маленької літери, не може бути українцем, незалежно від того, що написано в неї в паспорті. Ментально - це рашист!
KiewKastan23• 19 февраля 2023
Ответ дляSoufit
Украина .обнуляю твое предположение)
Ответ дляSvetlana-7070
Реальність трохи не така
Ну у меня только один знакомый сейчас, то также гоняют, правда пока только месяц. Но как у других людей, я, конечно, не знаю
Ответ дляKiewKastan23
Ну Ви ж сам вишколений маніпулятор, бо всі Ваші промови не мають логічного висновку. Війна прямо зараз іде. Чи хай війна почекає, поки диванні розумники підуть по судах вимагати справедливості? От прямо зараз всі послухають Вас, провокатора, кинуть свої позиції та підуть до судів... Далі що? Нема перерви у війні, ми воюємо з покидьками. Ваш сценарій, реальний? Вже ж один розумний заявляв, що ’нада проста пєрєстать стрєлять’. Допомогло?
KiewKastan23• 19 февраля 2023
Ответ дляаллюсик
Отвечаю - пока солдаты воюют на внешнем фронте ,их родственники,друзья должны воевать на внутреннем фронте украинского народа - за права военных конституционные у1 милиона солдат с фронта родни и друзей 5-10 милионов, хватит если желание есть
Svetlana-7070• 19 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Та що її немає я знаю давно.
Я не розумію одного:чому люди,які мають відношення до воєнної справи у тилу(більшість),а на передовій люди без досвіду і без відповідних навичок?!
Мене це питання турбує також постійно. Ті хто військові і вчились на цю спеціальність всі ( мої знайомі, а їх багато) в тилу. Ті хто платив податки на їх зарплати тепер на передку. Супер виходить. Дістало це все.
Ответ дляavicber
В 40 років вже повинні бути навчання. В нас же раз в 2 роки були збори військові. Хоч якийсь досвід. Крім того у 40річних в школі було НВП (начальна військова підготовка). Мені 43 і я пам´ятаю ці уроки. І стріляти вчили і противогазом користуватись
У меня в фармунивере была военная кафедра, которая просто была и все. Толку от нее ноль. Не удивлюсь, если так было у многих
Krasotka-d9fd• 19 февраля 2023
Ответ дляWomAnn
Що сумнівно? У мого чоловіка так. Вчився у виші. Ваша реальність, то ваша.
Чоловік мій ходив у вожнкомат. Але саме через це його і не взяли до ЗСУ, підготовки немає ніякої. В нас вийшло так.
То скажіть йому, що з кінця осені все по іншому.
Беруть і кривих і косих і без воєнних білетів
Svetlana-7070• 19 февраля 2023
Ответ дляКаллипсо
В мого чоловіка при його вузі не було, вони їздити в інший інститут. Я думаю зрозуміло що то була за кафедра і що вони там робили. Для галочки.