В Китае анонсировали "мирный план" о войне в Украине к 24 февраля. Что думаете, может скоро окончание войны..
pumadinika• 20 февраля 2023
Выборы у людей и осенью начинается предвыборная кампания.Плюс,как выше заметили,важно-наше зерно,урожаи.Поэтому конец войны-лето 2023
Ваша величність• 20 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Сподіваюся, з поверненням територій
інакше то не кінець
Ваша величність• 20 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Моєму діду теж ’надоїло’ у 1945. Але він при повному розумінні дійшов до Берліну. Так і тут буде.
Ваша величність• 20 февраля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Самое страшное в версии этого эксперта это то как они планируют заставить украинцев пойти на переговоры - он сам не знает как. Просмотрела все видео. Как подушкой прибили (
То такий експерД
Ваша величність• 20 февраля 2023
Ответ дляProtruziya
Нет, все что он сейчас оккупировал. Ему разрешили это взять.
Кто разрешил?
Апель-синка• 20 февраля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
’необходимости уважать территориальную целостность и суверенитет, соблюдать цели и принципы Устава ООН’
Тогда логично предположить, что россия сваливает из Украины и ей за это ничего не будет + гарантия, что мы не вступим в НАТО + может еще должны будем заплатить за моральный ущерб и за то, сколько рашистских упырей на нашей земле перебили.
А если серьезно, то уже что-то задумали, и явно не в нашу пользу.
Пошли в жопу! Жесткие санкции им по самые помидоры и отдать Донбасс и Крым обратно без разговоров.
Ольга-f5e3• 20 февраля 2023
Я очень нервничаю, т.к. мы из Мариуполя, очень ждём освобождения, хотим вернуться в украинский город.Не дай Бог оставят его рашистам!
Ольга-f5e3• 20 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Выдохнут? Я с Мариуполя, в котором убили больше 100 тыс мирного населения и оккупировали. Я очень жду деоккупации!!
Ольга-f5e3• 20 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
Примет /не примет.
Народ ногами проголосует.
Если ЕС прекратит нашим давать плюшки, вы думаете много туда побежит? Бегут пока там халява, бесплатное жилье, гумманитарка и пособия!!
Ольга-f5e3• 20 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Ага. У нас же в основном айтишники, которых там сразу возьмут на работу!
Мы им там не конкуренты! Я не готова работать в теплице или на складе и всю зарплату отдавать за аренду!
Ольга-f5e3• 20 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Как и 8млн.если закончатся пособия и помощь.то они и останутся навсегда за пределами Украины.правильно я понимаю?
Они сразу же свалят обратно в Украину! Все умные пока на социале сидят
Strelka_007• 20 февраля 2023
Дівчата, моя думка - МИ, український народ, нація, етнос не раз і не два поламали плани першим скрипкам світовим.
Дуже несподівано для світу почався наш спротив в лютому минулого року. Аж щури-колаборанти здивувалися. Це був поворотний момент.
Я вам чесно скажу, мені до дупи що там косоокі скажуть або зроблять, працюю з ними давно, в курсі яка там гнилота. Вони дограються у ´велику політику´ і одного дня повернуться на рисові поля по коліна у воді за миску їжі працювати. Відрізані від світових технологій і замовлень. Таи дуже хитко все на справді, китайський колос стоїть на глиняних ногах.
Нехай ті абьюзери світові замовкнуть нарешті і почують Україну і українців.
Нам не потрібний договорняк, відкладена війна і ´перемир´я´. Наша єдина запорука безпеки це кордони 1991 року і вступ в ЄС і НАТО. Все решта - просто нове кровопролиття в найближчі десятиріччя.
Наша позиція має бути чіткою на всіх рівнях. Китайці хай зі своїми внутрішніми проблемами спочатку розберуться і не питають власний човен. Бо від айфонів назад до миски рису не такий вже й великий шлях.
По зарубежной прессе, коротко - Экономист тези нижче-
/Помимо того, что в Мюнхене делегацию с раши даже не пригласили.
Они токсичные. Никто с ними не договаривается/
Доля України визначить авторитет Заходу у світі
Реваншистське вторгнення стало ідеологічною битвою
The Economist започаткував серію статей присвячених першій (дуже сподіваюсь, що і останній) річниці нападу Росії.
На думку редакторського колективу видання, вторгнення 24 лютого ознаменувало собою боротьбу ідеологій - демократичного Заходу та диктаторської Росії.
Деякі тези:
- майбутнє України ше не вирішене, і, можливо, не буде вирішеним ще довгі роки. Режим Путіна націлений на агресію назовні та на репресії всередині. Припинення війни вимагатиме потужних гарантій безпеки Заходу та довготривалі поставки зброї та фінансової допомоги. Україна може стати «другим Ізраїлем».
- війна порушила 3 питання - роль США у європейській безпеці, чи члени НАТО можуть нести відповідальність не лише за безпеку свого регіону і які нові союзи будуть сформовані між країнами світу.
- якщо Україна впаде, авторитет Заходу впаде з нею, якщо Україна встоїть - це буде хорошим ознаменуванням для всього світу.
- деякі експерти вважають, що війна в Україні повернула США звання «першої сили Європи».
- Китай уважно спостерігає за тим, як США впораються з війною в Україні та чи можна буде Пекіну нападати на Тайвань.
- Важливе питання постає - як США бачать свою роль у європейській безпеці? Чи домінуватиме Вашингтон в усіх безпекових рішеннях в Європі, а чи залишить він це право Брюсселю? Чи зможе Європа взагалі впоратися самотужки з війною в Україніі?Багато факторів говорить не на користь цього твердження.
- санкції - хитка річ. Оскільки Росія до них адаптується, треба адаптувати і санкції, або вводити нові.
- європейська безпека «скочується» від Німеччини та Франції та все більше тяжіє до Північної Європи та Польщі.
- той факт, що в Україні війна, навряд чи впливає на розподіл сил на півдні. Основне суперництво відбувається між США та Китаєм, і війна в Україні заледве може на це вплинути.
- Росія помалу стає китайським васалом.
- український народ своєю мужністю довів, що вартий фінансових вливань та поставок зброї для того, щоб Захід здобув і ідеологічну перемогу також.
Деякі тези:
- Росія помалу стає китайським васалом.
Ответ дляОльга-f5e3
Да это ж herba, сидит в Германии и в каждой теме хаит Украину. Из тех кто молится, чтобы война подольше была и пособие платили подольше. А еще свято уверена, в том что Германия в ней заинтересована
Процитирую Агию, пост ее 19 февраля еще.
Она думает украинцы - ’мудрые’ и уже не играют игры ’ нас сливают’, но к ночи .. видимо, ктото снова играл
’🇨🇳🗣 Пекін заявляє про майбутній свій «мирний план» для росіі та України
Партнери однією рукою попереджають КНР про наслідки постачання Москві зброї
Іншою - пом’якшують риторику про «як має виглядати перемога», щоб не грати в російсько-китайський наратив «США хочуть воювати до останнього українця».
Українці, сподіваюся, вже досвічені та мудрі, щоб не гратися знов у «нас зливають».
Українські ЗМІ поширюють слова Пекіну про «повагу до суверенітету та територіальної цілісності»
Західні ЗМІ - повідомлення з Вашингтону про те, що Пекін розглядає питання поставки росіі летальної зброї
Проросійські консерви вже кричать про зраду, і як нас зливають партнери, бо налякалися росіі та хочуть хорошо жити’
Коротко
Она 2 дня назад видела, что поднимут консервы тему
Коротко
pumadinika• 20 февраля 2023
Политико пишет,что США советуют нам сейчас в контрнаступление и не ждать месяцами еще.Оккупировано 20 проц территорий.
pumadinika• 20 февраля 2023
Китай предупредили вчера в ООН.Умников прям,дадут русне что-то-значит и нам дадут что-то.Сумы-Москва 560км по воздуху и никакое их ПВО не спасет,если полетят и от нас ракеты.