Та никада в жизни• 21 февраля 2023

Найпопулярніші аромати

Підписана в інста на магазини парфумерії, так от через день чую: Кірке, Баккара, Ганімед, Лост Черрі, найпопулярніші аромати зараз. Я парфумерію люблю, але в мене були прості аромати, недорогі. Хочу дуже спробувати хоч один з цих. Який вам подобається? Який підійде на весну?
Приму в дар• 21 февраля 2023
Ответ дляМона Лиза
Автор, поищите что-то другое интересное. Зачем пахнуть как каждая 3 на улице, + у большинства подделки. Раньше у всех был эклат, потом императрица, теперь вот эти. Стадный инстинкт какой-то
а я наоборот всегда люблю то, что не на каждом. Но вот Ганимед исключение) Таки нравится. А Баккара фу-фу

автор Та никада в жизни • 21 февраля 2023
Ответ дляПриму в дар
слушайте, зачем вам то, что просто модно.. Возьмите то, что нравится. Думаю Вам понравится Джульетта хэз а ган нот парфюм. Тот самый аромат свежести и чистоты. Он есть у многих, но Джульетта еще и демократична в цене
То просто цікавість, мабуть не буду ризикувати, такі різні відгуки
Ответ дляМона Лиза
Ланвін еклат і в мене був відливант Мені він подобався) якщо ви про нього. Дякую, я вже передумала їх замовляти, дівчата допомогли)) Підзбираю грошей і куплю собі флакон, тих, які люблю. Не буду експерементувати
Большой секретик• 21 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Я какие Вы любите? Я наверное пропустила
Мона Лиза• 21 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
О нем, он был у всех)
Ответ дляБольшой секретик
В мене були лайт блу, ле пар кензо, ланвін еклат, москіно лайт клаудс ( з хмаринками), був відливант шанель тендре рожевий, ну такі всі свіжі, квіткові
Stepa_nida• 21 февраля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
есть популярный аромат, который может подойти под ваш запрос
Byredo - Bal d´Afrique
он тоже очень раскрученный, но как по мне - он симпатичный, носибельный и не убьет никого из окружающих
Обожнюю його)
Большой секретик• 21 февраля 2023
Кстати, я вчера хотела в брокарде затестить черри, но его не оказалось.... Размели?)))
Кукарикуууууу• 21 февраля 2023
Хто що може сказати про Tom Ford ombré leather?

Женамужная• 21 февраля 2023
Стадный эффект на ароматы это зашквар, 10 человек зайдет воняет одним и тем же , ну просто ужас(((
Приму в дар• 21 февраля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
ну мало ли кто что скажет) Мне нравится, кому то нет, кому уни, кому мужской.. Это же все нужно тестить
Ответ дляЖенамужная
В нас невеличке селище і мабуть мало хто такими ароматами користується. От я часто у нас зустрічаю Ла Ві Е Бель і ще аромати від Монталь, оті Розес Муск, вони мені не подобаються обидва і як назло багато ними користуються. Одного разу чула дуже красиві і шлейфові парфуми на дівчині, посоромилась спитати і до сих пір думаю, що ж то було. Такий ніжний і жіночний шлейф був, ніколи таких гарних не чула
Большой секретик• 21 февраля 2023
Ответ дляЖенамужная
Это вряд ли про обсуждаемые ароматы)))
Большой секретик• 21 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Ланком у нас еще одно время бродил среди масс) я тоже из небольшого городка
советский цирк• 21 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
в мене вже по-тихеньку зникає бажання замовляти ці аромати, мені мабуть точно нічого не підійде) Дякую за відповідь
Я зараз на роботі, а то я б вам нафоткала свої пробники, у мене їх сотня.
Начиталась коментів і побігла купувати черговий І всі не дешеві.
Але по факту улюблений лише один аромат. І ще кількома користуюся під настрій.
Ответ дляБольшой секретик
Моя подруга дуже любить їх, ми коли на каву збираємось, в мене може голова від них розболітись, але нічого не говорю, щоб не образити. Мої теж можуть комусь не подобатись
Ответ длясоветский цирк
А який ваш улюблений, якщо не секрет? Теж нішевий? Я передумала вже замовляти, підзбраю на флакон)
Byredo мене зацікавили, можливо згодом замовлю. Думаю сподобаються
советский цирк• 21 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни

Ответ длясоветский цирк
фото
Збережу собі. Які в нішевих парфумів флакони красиві, один краще другого, як витвір мистецтва. Я ще та сорока)
Большой секретик• 21 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Я тоже пробник в корзину кинула))
Ответ дляБольшой секретик
Я тоже пробник в корзину кинула))
А де ви пробник знайшли? Я на Кремчику дивилась, 90 - 95 грн за 1 мл
Ще gypsy water зацікавили
Женамужная• 21 февраля 2023
Ответ дляБольшой секретик
Это вряд ли про обсуждаемые ароматы)))
Ну не красной же москвой все ходили пахли, трендом же)))
Большой секретик• 21 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
На мейкап
Аристократка-тунеядка• 21 февраля 2023
Хочу арманд баси или эклат на весну,но надо ждать зп
Ответ дляАристократка-тунеядка
От і я така, тільки я за зп не куплю, а по-троху відкладаю на якісь жіночі штучки. От парфумів захотілось, цілий рік не користувалась і не хотілось нічого, наближення весни мабуть так діє)
Кукарикуууууу• 21 февраля 2023
Ответ дляПриму в дар
От він мені чітко чоловічий.
Я не думала, що аж так)
Аристократка-тунеядка• 21 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
С отливантами мне не везёт,они все как вода.Наверное раз разбавляют
Приму в дар• 21 февраля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
а где Вы берете?