По просьбам.
Ответ дляСестры Гримм
Золоте дитинство. Наші діти точно так не грають:(
Я ще памятаю, як весною пускали кораблики у струмках, коли танув сніг. ’Кораблики’ не завжди були з паперу, бо я ще мала була не вміла складати, пускала тріски, робили різні дамби з піску, трісок, направляли струмок як хотілі, палкою допомагали кораблику проходити маршрут , якщо вдуматись лиш розтавав сніг , а ми руками талапалися в тій холодній воді, мокрющі приходили додому.
Ответ дляZelenkа
У нас і клас був окремий для цих уроків, з прядивами, рушниками і іншими цікавими речами.
Клас! Я мала була, то тут, на Гуцульщині, килим ткала на ткацькому станку, а на Донеччині прялкою пряла і воду коромислом носила. То моя бабуся мене якось по всій родині по гостям тягала - від Молдови до Донецька.
любительница• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Це точно! Повітряна тривога, щось там летить, Наташа колодку шукає) І це якась раша хоче щось там зробити?
Дай Боже усім нам українцям сили та перемоги! Боже, бережи Україну!!!!
a.ostroverh• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Диван є, можна жити поближче до харчів
Дуже круто!
Там дочка спит)
Я когда квартиру купила, и темку создала, меня тут мачехой обозвали)))
Мол надо и стены было двигать, или самой на кухне спать)))
А то год это,дитятко на кухне)
Nata.t.1970• 22 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ловите)
А Сколько метров у Вас кухня?
На ф.2-Шерстяная себе кашу варит?
Ответ для4мама
Наші бабусі - то вже останнє покоління, яке могло передати традиції, потім пішли всі городські і все:)
a.ostroverh• 22 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
А Сколько метров у Вас кухня?
На ф.2-Шерстяная себе кашу варит?
12 кажется +-
Помощница)
Nata.t.1970• 22 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Там дочка спит)
А то год это,дитятко на кухне)
У Вас однушка?
любительница• 22 февраля 2023
Ответ дляnnata
Прошлая весна, в беженстве..
Ребенок развлекается как может )))
Интенсив курс- как выжить в дикой природе?