220В• 22 февраля 2023

Характер, доля , вдача Андрія.

Хто має близьких, друзів, рідних з ім´ям Андрій, які вони?
Фея_3уровень• 22 февраля 2023
Все абсолютно разные.

4мама• 22 февраля 2023
Бабніки.
ДлинноНожка• 22 февраля 2023
Характерные, ексцентричные, емоциональные. Муж Андрей и есть пару знакомых..все не паиньки, так скажем))
Кусочек Сыра• 22 февраля 2023
Всі Андрії яких я знаю дуже класні чуваки
З почуттям гумору,веселі,щирі,добрі,розумні,вміють заробити,симпатичні
Голубец• 22 февраля 2023
Ну вы это серьезно ? Думаете, что все Андреи, Саши, Маши или Тани одинаковые ?
автор 220В • 22 февраля 2023
Раніше називали хлопців Андріями, потім перестали. Зараз знову бачу малечу з ім´ям Андрій.
автор 220В • 22 февраля 2023
Ответ дляКусочек Сыра
Дякую
Аноним Советчик• 22 февраля 2023
Всех на себе тянут. Гулящих много.
автор 220В • 22 февраля 2023
Ответ дляГолубец
Ні, звичайно так не думаю. Може і глупе питання... Хвилююся за долю рідної людини...

автор 220В • 22 февраля 2023
Ответ дляГолубец
За Тетян можу сказати, що амбітні.
Усатая полосатая• 22 февраля 2023
вы серьезно думаете, что все Андреи одинаковые? Давайте тогда гороскоп подключим, цвет глаз, группу крови. И тоже всех под одну планку
Красавица писяная• 22 февраля 2023
Знайомий чудовий юнак, працьовитий і розумний, родина двоє діток.
Мій хлопчик -тяжко хворий, невиліковно. Перспектива невесела але ми лікуємо.
Всі, автор різні. Немає однакової долі.
Красавица писяная• 22 февраля 2023
Ответ для220В
Що з ним?
автор 220В • 22 февраля 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Всі, автор різні. Немає однакової долі.
Так, дякую. Бажаю здоров´я вашому хлопчику
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ для4мама
Бабніки.
Ніі, однолюби.
Прыг-скок• 22 февраля 2023
Андрей, держи х.й бодрей
ok1904• 22 февраля 2023
Я поганих Андріїв не зустрічала, ще класні завжди Петро і Іван
4мама• 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Ніі, однолюби.
Ну я зі свого оточення лише одного згадала. До 40 років був однолюбом. А потім
Щось не можу ще когось згадати.
Племінник ще, але малий, 10 років лише.
Веселі, душа компанії, дуже добрі як друзі, завжди без питань на допомогу прийдуть.
Надзвичайно щедрі.
Ms. Dolly• 22 февраля 2023
Разные,как и любые другие люди с одинаковым именем

Ms. Dolly• 22 февраля 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Всі, автор різні. Немає однакової долі.
Нет неизлечимых болезней,где есть болезнь,всегда и лекарство от нее есть
Красавица писяная• 22 февраля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Скажу так- ще ліків не придумали.
Ms. Dolly• 22 февраля 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Скажу так- ще ліків не придумали.
Ищите научно исследовательские центры,читайте про болезнь,сами пытайтесь что то подобрать.
Красавица писяная• 22 февраля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Ні в нас, ні за кордоном. Тільки підтримати. Прогресуюче та інвалідизуюче захворювання. Більше не хочу про це говорити.
Ms. Dolly• 22 февраля 2023
Ответ дляКрасавица писяная
А что за болезнь?
Распутница• 22 февраля 2023
Андрей Данилко или Андрей Чикатило? Должны быть одинаковые, потому что Андреи.
Бабайко• 22 февраля 2023
Да всі різні...
Маманя• 22 февраля 2023
Ответ дляКусочек Сыра
Аналогічно. Хотіла назвати сина Андрієм, бо дуже хороші асоціації з цим іменем. Чоловік не захотів(((
Царевна Лягушка• 22 февраля 2023
Ответ для220В
Київ. В старшій групі садочка три Андрійчика
Папина дочка• 22 февраля 2023
Ответ для220В
Мій Андрій сам собі ім’я вибрав, родився 13 грудня))))