Как вы, крошки мои? Чем сегодня будете заниматься?
Ответ дляa.ostroverh
Наши девченки как Инь и Янь)
Ещё и взгляд у обеих такой, добрый)))
То в неї настрій такий зараз, вкусняшку не дають ))
А взагалі вона дуже добра. Якщо хтось з дітей плаче, то біжить дивитися що відбувається, намагається втішити, пожаліти, нявкає, муркає )
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Мені також в ту тему, хоча я типу технарь і трудова в мене нічо так )
заходьте. Буде гаряче - обіцяю
Ответ дляok1904
Так наша сторона тренувалася, нашого друга вже як тиждень ’на тренування визвали’, чого, це ж не 2022 рік?
Наші мають бути на стрьомі, мають бути готовими до всього і весь час. А шо ті там мутять, пишуть, що: ’У ОК припускають, що метою є звинувачення українських захисників в порушенні територіальної цілісності. Про це свідчать дані розвідки, де зафіксований рух колон військової техніки в районі кордону із Чернігівською областю без знаків розпізнавання та живою силою, що була одягнена у піксель, схожий на форму Збройних Сил України.’
a.ostroverh• 23 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Ну вот, зажали вкусняшку(
Леди на мопеде• 23 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Наша тоже так... а когда все надоело или пылесос включаю, залезает на шкаф. Тогда малой начинает специально типа плакать, кошка ведется и спускается жалеть.
Я представляю, что думают соседи
a.ostroverh• 23 февраля 2023
Какая приятная новость
Пока только без подтверждения
В районе Валуек (белгородские края) Сушка гепнулась, нормально так, с пожаром и бахами. Прекрасный подарок россиянам на 23 февраля 😁.
Пока видосиков нет, ну подождем.
Пока только без подтверждения
Пока видосиков нет, ну подождем.
Ответ дляa.ostroverh
Какая приятная новость
Пока только без подтверждения
Пока видосиков нет, ну подождем.
Пока только без подтверждения
Пока видосиков нет, ну подождем.
Удівітєльное рядом. Сушка це не дрібничка
a.ostroverh• 23 февраля 2023
Ответ дляok1904
Губернатор там пишет, что упала и инфы о пострадавших нет)
Земля им стекловатой
Ответ дляa.ostroverh
Какая приятная новость
Пока только без подтверждения
Пока видосиков нет, ну подождем.
Пока только без подтверждения
Пока видосиков нет, ну подождем.
Хорошая новость!
Ждём подтверждения!
Kvitkaliliia• 23 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Какая приятная новость
Пока только без подтверждения
Пока видосиков нет, ну подождем.
Пока только без подтверждения
Пока видосиков нет, ну подождем.
Так кажуть що ще й якась міністерська