АгатаХристя• 23 февраля 2023
Порадьте, будь ласка, виробників якісних м´яких меблів.
Треба замінити диван на кухні, але щось не можу підібрати нічого. Колись дуже давно в Києві була меблева фабрика, там моделі були прості, не дуже сучасні, але по якості супер. Нашему дивану вже років 20, але вже пора йому на дачу)
Може хтось знає які виробники роблять якісні і зручні меблі? Порадьте, будь ласка)
АгатаХристя
• 23 февраля 2023
Ответ дляLenok103
Я замовляла в Черкасах, доставляли в Київ. Диваном дуже задоволена, ціна адекватна, якість чудова, менеджер дуже привітна і адекватна, реально рекомендую! Знайшла в інстаграм.
А як же їх можна знайти? може назву пам´ятаєте?