Масяня Я• 23 февраля 2023
Є тут такі,в кого все нажите майно завдяки заробіткам чоловіка закордоном?
Як зараз з цим ? Прийшлось шукати роботу вдома , не за такі гроші?
Масяня Я
• 23 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Хто працював за кордоном, той і далі там працює
А якщо 24 числа був вдома ? Не зміг виїхати ? Або чи повернувся за рік додому ?
Масяня Я
• 23 февраля 2023
Ответ дляДайте подумать
Зараз жінки на заробітках за кордоном.
Так ,це точно
Дюймовочка• 23 февраля 2023
Ответ дляМасяня Я
Виїхали пізніше, хто хотів. Щоб повертатися під час війни , не чула такого
Масяня Я
• 23 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Хто мав фін можливість
Уси-пуськи• 23 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Не все с инвалидностью и имеют родителей/жену/детей, которые дают право выезда. Как и знакомых нет, кто бы мог помочь с документами
Деловитая• 23 февраля 2023
Ответ дляМасяня Я
У моєї колеги так
Чоловік займався ремонтами. Постійно був на роботі за кордоном.
Працює зараз в Києві. Людина яка гарно кладе плитку без роботи не залишиться.