Заместитель автора• 23 февраля 2023

Ну чисто теоретично.

Хочу усвідомити чи була я винна чи ні.
Чи може чоловік розлюбити жінку, тому що вона погладшала на 22 кг, припинила прибрати вдома фактично готувати їсти а якщо і готувала то не дуже смачно, і повністю забила на себе виглядала дуже недоглянуто(душ майже кожен день), але ні макіяжу ні фарбування (пів голови відросло свого волосся, пів блонд)…
Вдома срач.
Чисто теоретично, ?
Результат:
вже голосів: 272
193 (70.96%) Так, може і це зрозуміло
36 (13.24%) Ні.
30 (11.03%) Результат
13 (4.78%) Якби так,ти винна в розлученні
Багиня• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Я досі в такому стані. Він навіть погіршився я б так сказала.
Ні. Давав свої поради лише і зацікавився жінками з якими все ок
Бо звичайно кому треба бавити когось роками як я….
А вы лечились?
автор Заместитель автора • 23 февраля 2023
Ответ дляБагиня
А вы лечились?
Ні . Я лише діагностувала
Точніше мені поставити діагноз . Все
Курочка• 23 февраля 2023
Ответ дляБензопирен
питання в іншому, чи винен чоловік в тому, що жінка стала така?
Це 100%
Новопоштинская• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Спочатку все було казково. Далі поступово
Але дзвіночки були і на початку тільки я воліла через вагітність закрити очі
Рік за роком все ставало гірше і гірше
А брав він мене худою і щасливою
Ой, ну що тут скажеш? Що сталося, то сталося...
Співчуваю Вам.
Ви для себе урок якийсь винесли? Висновки зробили?
СкрипяСердцем• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Клінічна депресія
В вашем вопросе все плохо. Все не годится. Без шансов.
Уты-фрутик• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Авторко, я вас міцно обіймаю. У вас є близькі люди? Підтримка? Продовжуєте лікування? Дуже бажаю вам справитись з цим станом. Не думайте про колишнє, не шукайте причини розлучення в собі. Прийміть як факт, що просто обрали не того чоловіка, не свою людину, і знаходьте в собі сили на виздоровлення.
Ответ дляНовопоштинская
Співчуваю Вам.
Я далі страждаю час віл часу через своє життя. Далі не доглядаю себе і не беру себе в руки в плані їжі. Тобто я застрягла на одному місці і роками вийти не можу.
Королева красоты• 23 февраля 2023
Я с мужем разошлась, потому что он начал курить травку и забил на себя. Выглядел, как бомж. Мне было стыдно с таким даже ходить рядом, не то, что даже сексом заниматься
Багиня• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Ні . Я лише діагностувала
Точніше мені поставити діагноз . Все
Ну так извините, но болезни надо лечить.
Бензопирен• 23 февраля 2023
Ответ дляКоролева красоты
ото ви балувана))))Є ще такі , що підбере, відмиє , вдягне і пишається ним )))
Ответ дляУты-фрутик
Дякую. Ви знаєте навіть близькі люди вже від мене думаю замахались.
Уты-фрутик• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Зверніться до психіатра. Тут тільки спеціаліст зможе допомогти. Лікувати депресію потрібно і негайно.
Бензопирен• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
так починайте терапію, чого ви чекаєте?виходьте з жертви!У вас же дитина, вона підсвідомо копіює жертву .
Курочка• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Рік за роком все ставало гірше і гірше
А брав він мене худою і щасливою
Будьте не худою, бо це від худоби або чогось худого, а щасливою.Почніть зміни, не буде часу на думки зайві...
Вся такая растыкая• 23 февраля 2023
Тут справа навіть не в розлюбив чи не розлюбив, а в тому, шо ’в горі і в радості’ для багатьох - пустий звук. для жінок, до речі теж
Педиатор_я• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Клінічна депресія
А что депрессию не лечили или ничего не помогало ?
Парасюха• 23 февраля 2023
Ответ дляБагиня
А как же и в горе и радости? Если бы это был муж, все бы автора уже смешали с овном... А так конечно когда здоровы и полный сил, всем интересен. просто муж автора похоже не в курсе что такое любовь.
Вилами по воде• 23 февраля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
На срач вдома чоловікам пофіг, а решта - проблема
Не всем мужчинам пофиг на срач дома
Лепешечка• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Ні . Я лише діагностувала
Точніше мені поставити діагноз . Все
не розлюблюють с якоїсь однієї причини.
Ви захворіли і вашому чоловікові це стало в напряг.
Ось і все. І в горі і в радості не спрацювало у вашій родині.

Від себе можу сказати, що складно було б жити з хворою людиною, яка не хоче лікуватись( але з депресіями так часто і буває(
Чижик Пижик• 23 февраля 2023
Чисто теоретично, так, могло бути і це причиною, але пл факту бачила як люблять таких, що на голову не налазить.
Проголосувала що так, але по факту просто пройшла любов, або ж її не було, бо за тих кого дійсно люблять-борються, допомагають вибратися з будь-якої ситуації
АфродитаПетровна• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Ні . Я лише діагностувала
Точніше мені поставити діагноз . Все
Чому ви не лікуєтесь?
Курочка• 23 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Ото ж, помітила як наші жіночки в Європі інтегруються. Які дітей рятували. Заміжн. і Сором та сум ...
Педиатор_я• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Так вы сами ответили на свой вопрос. Женщина сильно потолстела, перестала за собой ухаживать, на быт полностью забила, плюс мало кто захочет долго терпеть рядом человека в депрессии и постоянном плохом настроении. Неважно мужчина это или женщина. Вы бы на месте вашего мужа хотели бы жить с такой женой ?
Курочка• 23 февраля 2023
Ответ дляВилами по воде
Не всем мужчинам пофиг на срач дома
Всім нормальним, ті, що з ОКР окремий випадок.
Вся такая растыкая• 23 февраля 2023
Ответ дляКурочка
в мене знайома психолог, волонтерить і з військовими. каже, іх більше ніж фронт добиває рідня, наприклад виіхавші дружини з дітьми, які кажуть ’в нас з тобою і раніше все було не гладко, а тут я освоілась... кароч, я не повернусь’
Вся такая растыкая• 23 февраля 2023
Ответ дляПедиатор_я
человек заболел
Педиатор_я• 23 февраля 2023
Ответ дляУты-фрутик
Какое продолжение ? Автор пишет, что она вообще не лечилась и не лечится.
Вилами по воде• 23 февраля 2023
Ответ дляКурочка
Речь о мужчинах без ОКР
Чижик Пижик• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Дуже Вас розумію, на першому плані те, чого так неймовірно хочеться- любов, ніжність, ласка, в коли того немає, не хочеться вже більше нічого.
Є такий тип жінок, для котрих вкрай важливо любити, і бути коханою, без того вони гаснуть.
Воно з часом буде не так гостро відчуватися , прийде момент коли вже і того буде непотрібне....
энциклопУдия• 23 февраля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
та да! категорично не згодна!