Заместитель автора• 23 февраля 2023
Ну чисто теоретично.
Хочу усвідомити чи була я винна чи ні.
Чи може чоловік розлюбити жінку, тому що вона погладшала на 22 кг, припинила прибрати вдома фактично готувати їсти а якщо і готувала то не дуже смачно, і повністю забила на себе виглядала дуже недоглянуто(душ майже кожен день), але ні макіяжу ні фарбування (пів голови відросло свого волосся, пів блонд)…
Вдома срач.
Чисто теоретично, ?
Вдома срач.
Чисто теоретично, ?
Результат:
вже голосів:
193 (70.96%)
Так, може і це зрозуміло
36 (13.24%)
Ні.
30 (11.03%)
Результат
13 (4.78%)
Якби так,ти винна в розлученні
Физрукая• 23 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
считаете удачное сравнение?
и да, за некоторых алкоголиков борятся, как и за наркоманов
да.такая же распущенность.
алкоголики пьют, а автор ест.
Вся такая растыкая• 23 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
да.такая же распущенность.
алкоголики пьют, а автор ест.
а кто-то просто не способен выйти за пределы своих не самых умных мыслей
Крутышка-Пышка• 23 февраля 2023
Автор, він поганий чоловік, довів вас до депресії, а ви роздумуєте винна ви в розлучені чи ні. Ви мали розлучитися з ним коли зрозуміли що він вам не підходить, дівчата ми такі.
Дорога автор, знайдіть лікаря і лікуйтеся, не обовязково починати зі схуднення, але чимось цікавитися потрібно. Ви й так втратили роки через депресію.
Физрукая• 23 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
а давайте без толстых ,оскорбительных намёков и перехода на личности.
Дуболом• 23 февраля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Радійте що Вам пощастило з лікуванням і вистачило моральних і фізичних сил вибратися з того стану
Я теж була в тій самій лікарні, діагноз мені поставили зовсім не той що є в реалі, лікування таке що нашкодило фізичному здоров´ю, на курс психотерпії грошей не було, тоді там сказали 500 грн сеанс.
Потім було лікування ще у інших лікарів, вже наче і все правильно призначили, але дію ліків я не відчула, а був курс ад і транків і ще багато чого, а стан майже не змінився
Думаєте мене влаштовує?
Ні! Але з роками стан кращим не стає, і все менше віри що щось можна змінити.
Думаєте мене влаштовує?
Да, наверное мне повезло.. когда я зашла там в какой то корпус, сказала что хочу лечь. Спросили есть ли направление и мол без нег нельзя.. я развернулась уходить, но видимо мое состояние на него повлияло и он меня догнал и отвел в отделение пограничных состояний.. Там меня водили за ручку, очень аккуратно и хорошо относились.. Дали хорошего врача, просто чудо дедушка, мой спаситель.. и все было бесплатно кстати! Когда я уже на выписке хотела просто отблагодарить, врач категорически отказался и сказал что мне сейчас эти деньги больше нужны. А медсестры вообще как к ребенку относились, очень все хорошие.. М после всего этого я совсем иначе стала относиться к жизни и всему происходящему. А главное- я перестала винить все вокруг!
Физрукая• 23 февраля 2023
Ответ дляГладиолус
Вы были стройной, ухоженной, с макияжем и муж перестал хотеть секса с вами?
нет.материнство пошло не на пользу.
это ясно и так.
Чижик Пижик• 24 февраля 2023
Ответ дляДуболом
А я прийшла , просилася, і допросилася....
В мене окрім психічного стану, ще й фізично дуже погано, слабкість, болі, через які можу ніч не спати, досить часто, а вдень я знову не маю сил і все болить, і з чого ті сили мають братися?(
В душі образи, злості ні на кого немає, тільки сум, біль, від того що я така безпорадна, ні до чого не здатна,що не можу взяти і все змінити, стати хоч трохи схожою на себе колишню, а колишня я була класна всіх можливих сенсах
Дуболом• 24 февраля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
А что стало переломом?
Чижик Пижик• 24 февраля 2023
Ответ дляДуболом
А что стало переломом?
Рано вийшла з декрету, на роботі була дуже зайнята, важка атмосфера в колективі,спортзал, вихідні були теж майже всі зайняті + чоловік остаточно престав мене сприймати як жінку, часто був не вдома.
Я так розумію що на фоні фізичних і психологічних навантажень стався гормональний збій( були прояви дуже явні), ну і потім це вплинуло на загальний стан в цілому
Дуболом• 24 февраля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Казалось бы.. а часто наоборот декретные клуши надоедают.. все должно быть в меру
Чижик Пижик• 24 февраля 2023
Ответ дляДуболом
Я була успішною, займала гарну посаду, мала дуже гарну зп, зовні теж була гарна, в домі порядок, завжди домашня їжа, все випране і напрасоване, характер в мене легкий, навіть зараз, а тоді я була як сонечко, тільки посміхалася і раділа тому що мала, якихось мегазапросів ніколи не було.
Все що хотіла- бути щасливою жінкою і матір´ю, ну, ще реалізувати себе в роботі, звити затишне, дійсно родинне гніздечко де б усім було добре
Дуболом• 24 февраля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Жуть.. и думаешь как с этого может вылиться в то, что есть( я очень желаю Вам вернуться в это счастливое состояние
AmazingLady• 24 февраля 2023
Ответ дляНадувная пыль
Якщо секс чоловіка радує, то не розлюбить за все вищеперераховане...
Разлюбит..
AmazingLady• 24 февраля 2023
Ответ дляУты-фрутик
А чи підтримував він вас під час хвороби? Розумів ваш стан? Чи просто вважав що ви ледача і все собі придумуєте?
Якщо останнє - то він мудак, і слава богу що доля відвела, як кажуть...
Да не мудакайте, он мог долго терпеть, в таком случае она мудачка
Чижик Пижик• 24 февраля 2023
Ответ дляДуболом
Ну,в мене і тоді був план, але не було кому підримати, тому не наважилася
І, навіть досі плекаю надію щось змінити, дуже про це мрію
Але на те потрібні гроші, які я не здатна заробляти всі ці довгі роки
Тому от виходить замкнуте коло, щоб щось змінити, потрібні гроші, а щоб я могла їх мати, потрібно все змінити
Научительница• 24 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Спочатку все було казково. Далі поступово
Але дзвіночки були і на початку тільки я воліла через вагітність закрити очі
Рік за роком все ставало гірше і гірше
А брав він мене худою і щасливою
Рік за роком все ставало гірше і гірше
А брав він мене худою і щасливою
Бег юите от него
Багиня• 24 февраля 2023
Ответ дляСтрекозей
Какой бред. Если любит, то любит. Ваш вас не любил. Никогда
Неправда. Человек может любить, потом разлюбить. Очень странно считать что любовь вечная и человек любит один раз в жизни
Лиса Патрикевна• 24 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
так алкоголизм тоже болезнь,но алкоголиков никто не жалеет.
Это психо-физиологическая зависимость которую человек может при желании контролировать в отличии от настоящих психических болезней как депрессия
Лепешечка• 24 февраля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
алкоголизм может контролировать?
Так и депрессивное мышление можно контролировать.
Мысли влияют на эмоции и настроение, эмоции запускают соответствующую психофизиологическую реакцию, которая усиливает эмоции, под воздействием более интенсивных эмоции, мысли становятся еще мрачнее и они запускаю еще более интенсивную реакцию...и так спираль идет вниз по нарастающей.
Этот цикл важно прервать в любом месте, АД сами понимаете в каком месте пытаются прервать цикл.
С алкоголем цикл похожий.
Муроводчица• 24 февраля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Чисто теоретично, так, могло бути і це причиною, але пл факту бачила як люблять таких, що на голову не налазить.
Проголосувала що так, але по факту просто пройшла любов, або ж її не було, бо за тих кого дійсно люблять-борються, допомагають вибратися з будь-якої ситуації
Ну тут ще справа в тому, що те що автор написала про себе можна прийняти за неохайність і запущеність, таке багатьох дратує. В мене колишній поправився і почав носити брудний одяг вдома. Якось побачила його в профіль , з пузом, в спортивках у плямах і все, просто відвернуло. Це ще сприймається як неповага до себе і пофігізм до себе( мається на увазі чоловік автора, чи у своєму прикладі я).
Муроводчица• 24 февраля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
це хвороба. і якщо чоловік це розуміє, то має ставитися як до хвороби і до хворої. але, нажаль, таких мало. і чоловіків, і жінок. люди вважають це капризами і небажанням ’взяти себе в руки’.
По суті так воно і є, бо автор з діагнозом нічого не робить. Типу от діагностували, зробіть що небудь, бо я не можу, в мене депресія....
Муроводчица• 24 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
клиническая депрессия - это не то состояние, в котором от человека можно требовать осознанных конструктивных действий, особенно когда она глубокая.
Але ж вона дійшла до того, хто їй діагноз поставив
Муроводчица• 24 февраля 2023
Ответ дляПарасюха
А что сделал муж чтобы помочь ей? 0. Ее не известно в чем причина. Возможно в нем изначально.
Я думаю автор бреше про діагноз. Нелогічно все. Вона сама собі його ’поставила’
Лиса Патрикевна• 24 февраля 2023
Ответ дляЛепешечка
алкоголизм может контролировать?
С алкоголем цикл похожий.
Какое мышление?
Вы правда не понимаете разницу между «депрессивными» мыслями и клинической депрессией ? Это условно нарушение химии мозга, а не грустные мыслишки, которые можно убрать силой воли
Лиса Патрикевна• 24 февраля 2023
Автор, сочувствую вашей болезни и ситуации
Не понимаю тут коменты оправдывающие мужа и прочий виктимбилдинг, вы заболели и если из-за этого отношения закончились, то совершенно не стоит брать на себя за это отвественность и вариться в этом, так как вашей вины в этом нет, как если бы вы заболели любой другой серьёзной болезнью
Что вы можете сделать, то это закрыто для себя эту ситуацию и Начать лечение как можно скорее!
Лепешечка• 24 февраля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Какое мышление?
Я врач-психотерапевт, и прекрасно знаю,что такое клиническая депрессия.
А вот вы вообще не понимаете о чем идет речь.
Депрессия - это биопсихосоциальное расстройство.
Не все депрессии имеют эндогенную причину.
Спорить с вами не вижу смысла, просто обратила внимание, так как вы противопоставляете болезнь алкоголизм и болезнь (точнее расстройство) депрессию.
Алкоголизм имеет так же биопсихосоциальную основу, в ’био’ подразумевается генетическая чувствительность рецепторов в головном мозге и генетическая обусловленность работы фермента, ’переваривающего’ алкоголь (АДГ).
Плохая работа АДГ - это предпосылка к активному взаимодействию алкоголя с системой дофамина (ничего не напоминает?) и это ’база’ для быстрого развития алкоголизма.
Ох уж эти эксперДы на советчице
Физрукая• 24 февраля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
алкоголизм это уже химическая зависимость, которую вряд ли можно контролировать и излечить.
правда, я не врач.
автора жалеть не буду.
даже не просите))
правда, я не врач.
автора жалеть не буду.
даже не просите))