Заместитель автора• 23 февраля 2023

Ну чисто теоретично.

Хочу усвідомити чи була я винна чи ні.
Чи може чоловік розлюбити жінку, тому що вона погладшала на 22 кг, припинила прибрати вдома фактично готувати їсти а якщо і готувала то не дуже смачно, і повністю забила на себе виглядала дуже недоглянуто(душ майже кожен день), але ні макіяжу ні фарбування (пів голови відросло свого волосся, пів блонд)…
Вдома срач.
Чисто теоретично, ?
Результат:
вже голосів: 272
193 (70.96%) Так, може і це зрозуміло
36 (13.24%) Ні.
30 (11.03%) Результат
13 (4.78%) Якби так,ти винна в розлученні
Брехушка• 23 февраля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
На срач вдома чоловікам пофіг, а решта - проблема
Не пофиг, мой каждую субботу уборку делает.
автор Заместитель автора • 23 февраля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Дуже Вас розумію, на першому плані те, чого так неймовірно хочеться- любов, ніжність, ласка, в коли того немає, не хочеться вже більше нічого.
Є такий тип жінок, для котрих вкрай важливо любити, і бути коханою, без того вони гаснуть.
Воно з часом буде не так гостро відчуватися , прийде момент коли вже і того буде непотрібне....
Так я саме така. Мені треба любов, почуття
Секс в кінці кінців, вибачте
Педиатор_я• 23 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
человек заболел
И что ? Человек не лечится и полностью на себя забил. Тут надо было к психиатру идти, и терапию проходить.
Курочка• 23 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
в мене знайома психолог, волонтерить і з військовими. каже, іх більше ніж фронт добиває рідня, наприклад виіхавші дружини з дітьми, які кажуть ’в нас з тобою і раніше все було не гладко, а тут я освоілась... кароч, я не повернусь’
Так, це правда і жах ситуації! Пармезану тощо спробували, соціалки в євриках, а не дєцьких! Халявного житла, залицянь європейських кавалерів.
Чижик Пижик• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Дякую. Ви знаєте навіть близькі люди вже від мене думаю замахались.
Так, люди з проблемами нікому не потрібні, на жаль...
Не вистачає опіки саме таким жінкам, аби їх мяко взяли і направити їх на вихід з депресії, зайняли правильними справами.
Це давня і нікому не цікава проблема, таких жінок вважають ледачими, слабохарактерними, а насправді їм просто дуже болить, і через той біль, все тьмяніє і ні до чого не стоять руки(
энциклопУдия• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Клінічна депресія
це хвороба. і якщо чоловік це розуміє, то має ставитися як до хвороби і до хворої. але, нажаль, таких мало. і чоловіків, і жінок. люди вважають це капризами і небажанням ’взяти себе в руки’.
Малая Налегке• 23 февраля 2023
Більшість чоловіків не переживають хворобу жінки, спитайте скільки чоловіків покинуло жінок як вона захворіла на рак, або іншу серйозну хворобу. Проблема не в Вас. Але я так розумію проблема залишається, ви з таким серйозним діагнозом не лікуєтесь?
Куплю орехи• 23 февраля 2023
Давайте я запитаю у жінки?
- чи мала жінка змогу дозволити собі, няню, помічницю по дому, кухарку та фінтнес тренера а ще час і гроші на все це?
Чомусь чоловіки ’забувають’ що щоб мати красиву жінку і доглянутих дітей то треба гроші і час. А якщо жінка маленький поні на мінімалках то звідки і за що вона стане богинею сексу для чоловіка?!
Ні автор не винна, але мені зараз розкажуть як не відходячи від грудної дитини жінки зароблять сотні тисяч гривень а ще паралельно прокачують свою фігуру.
Я також це вмію - пиzdіти це талант
Вся такая растыкая• 23 февраля 2023
Ответ дляПедиатор_я
клиническая депрессия - это не то состояние, в котором от человека можно требовать осознанных конструктивных действий, особенно когда она глубокая.
Люда Людоедова• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Він вже на той момент перестав був зі мною спати.
автор, запам’ятайте одну просту істину ’У доброго мужа - жінка, як ружа’. От і робіть висновки
Курочка• 23 февраля 2023
Ответ дляВилами по воде
Речь о мужчинах без ОКР
Чоловіки з ОКР не признаються:) свекруха теж...
Дуболом• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Спочатку все було казково. Далі поступово
Але дзвіночки були і на початку тільки я воліла через вагітність закрити очі
Рік за роком все ставало гірше і гірше
А брав він мене худою і щасливою
Вы вещь лежащая на лавке под домом? Что значит брал! Брак это согласованное действие двумя людьми.. вот потому и депрессии, от неправильного восприятия себя в этом мире, как минимум
СовНарКом• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Відсутність сексу, теплоти доброти
І впринципі повна відсутність будь якої радості в мене. У мене діагностували затяжну депресію.
Так це він причина цьому
lisa2101• 23 февраля 2023
Ответ дляБензопирен
питання в іншому, чи винен чоловік в тому, що жінка стала така?
Может, она своего добилась, вышла замуж и расслабилась.
Вилами по воде• 23 февраля 2023
Ответ дляКурочка
По человеку видно, есть у него ОКР или нет
Oks_kis• 23 февраля 2023
Тут мені здається проблема в жінці, а не в чоловіку.
Вона перша розлюбила себе, раз довела себе до такого стану
Чижик Пижик• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Секс в кінці кінців, вибачте
За що вибачаєтесь?)
Ви ж сексу хочете не з першим ліпшим, для Вас же він продовження почуттів, такого бажаного взаємного кохання з такою коханою, рідною, близькою людиною....
Це нормально, це круто і так має бути в кожної жінки котра цього хоче звісно)
Але не все так погано, Ви розлучилися, тепер маєте почати новий етап життя
Так буде легше, бо не буде поруч того, кого Ви так хочете морально, фізично, але при цьому він абсолютно недоступний, або якщо навіть пригорнеться, то вже немає впевненості щотто щиро.
Відпускайте,лікуйтеся, беріть себе в руки і потім обов´язково зустрінете того, хто дасть Вам те що потрібно, Аи почнете нову історія кохання
Але перед тим, поверніть собі себе справжню, полюбіть себе, приділіть увагу собі і своєму розвитку, особливо в проф плані, станьте фінансово незалежною, успішною, трохи самозакоханою і все обов´язково буде добре
Дуболом• 23 февраля 2023
Ответ дляПарасюха
А как же и в горе и радости? Если бы это был муж, все бы автора уже смешали с овном... А так конечно когда здоровы и полный сил, всем интересен. просто муж автора похоже не в курсе что такое любовь.
Не на простите, а что автор сделала за эти годы? Она как то пыталась это изменить? Да любой замахается. Это касается и мужчин и женщин.. если один другому говорит что его не устраивает, что ему так плохо и т.д., а ничего не меняется и в ответ только «и так будешь любить», то с какого этот мазохизм горя и радости?
Парасюха• 23 февраля 2023
Ответ дляДуболом
А что сделал муж чтобы помочь ей? 0. Ее не известно в чем причина. Возможно в нем изначально.
Багиня• 23 февраля 2023
Ответ дляПарасюха
Так любовь прошла. Все. Чего дальше мучаться с человеком который знает что более и не лечится даже?
Парасюха• 23 февраля 2023
Ответ дляБагиня
А ее и не было.
Парасюха• 23 февраля 2023
Ответ дляБагиня
Это она сейчас знает, а не тогда, вы как читали?
Багиня• 23 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
человек заболел
Так человек должен лечиться. А она не лечится.
Inna_ya_krasivaya• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
автор. Я знаю историю, когда мужчина ушел от идеальной жены, даже ребенок не оставил. Жена умница. красавица, за собой следила
дело не в этом
Багиня• 23 февраля 2023
Ответ дляБрехушка
+1 мне пофиг на срач, а мужу нет
Гладиолус• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Не було більле сексу і скандали постійні яка я ніяка господиня і хвора на голову.
Вы были стройной, ухоженной, с макияжем и муж перестал хотеть секса с вами?
Багиня• 23 февраля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Если это болезнь то ее надо лечить. А автор не лечила и не лечит.
Дуболом• 23 февраля 2023
Ответ дляМалая Налегке
Трое моих знакомых мужчин пережили рак жен( и самое страшное, что именно они очень сильно их любили.. до последних дней были рядом, делали все невозможное и двое до сих пор одни не один год уже, третий спустя 4 года женился таки.
А вот пофигизм и засранство они не факт что выдержали бы
Мандолина Бу• 23 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Клінічна депресія
В таком случае причем тут ее вид, поправилась или нет и макияж? О чем говорить и как общаться с человеком в депрессии? Кому охота прийти домой, а тут - ’не трогай, я в депрессии’ и прочие неприятные моменты.
С полной веселушкой и следящей за собой женщиной уж точно легче и веселее, чем с угрюмой худой букой.
Так что вы себя успокаиваете - ах, я поправилась, поэтому он меня бросил.
Багиня• 23 февраля 2023
Ответ дляПарасюха
А ее и не было.
Может и была. Мы не знаем. Но то что прошла - это однозначно