inna160877• 24 февраля 2023

Вопрос к кадровикам

29.12.22 написала заявление на работе на 90 дней по выезду за границу.Сейчас позвонил кадровик и сообщил,что у меня прогул и грозит увольнением,так как я не переписала заявл.повтоно 0т 19.03,так как продлили военное положение.Что может прояснить ситуацию,срок 90дней истекает в конце марта?
tanyayacuk• 24 февраля 2023
так, в кінці березня 2023

tanyayacuk• 24 февраля 2023
я думаю, що Ваша кадровик просто сама неправильно зробила, Вам треба було надати відпустку на підставі ч. 4 ст. 12 Закону № 2136, а вона надала на підставі ч. 3 ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» до завершення воєнного стану, чітко прописавши дату до 19 лютого 2023 року. Це різні види відпусток!
автор inna160877 • 24 февраля 2023
Ответ дляtanyayacuk
Дякую,що прояснили ситуацію.Ймовірно так,бо прошу надіслати фото наказу на відпустку,десь не можуть знайти.