Пупуговка• 24 февраля 2023

Шукаю роботу

Терміново потрібна робота ,можу в´язати крючком дитячі іграшки,слінгобуси,тощо.
Рукоділля в різних напрямках.
Можливі варіанти онлайн роботи. Криза страшна(..
Разведка Маша• 24 февраля 2023
Ну а хто вам заважає те все виставляти на сайтах і самій продавати?

Грабля• 24 февраля 2023
Выставляйте на олх.
Жертва интернета• 24 февраля 2023
Ой, просто поддержу вас. Сама сейчас не могу найти дополнительную подработку. Тут многие советуют уборку, но в нашем городе не нахожу сейчас такого. Только разве что, сиделкой за лежачим дедушкой за 3-4 тыс грн в месяц. Это ж с ума сойти можно с такой работой и оплатой
ОленаЯ• 24 февраля 2023
Я в 2008 в´язала м´ячики для сокера гачком, знайшла телефон з пропозицією роботи в маазині пряжі, грошей не було навіть на проїзд. Це допомогло вижити
ОленаЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Я не навиджу прибирати, мені б самій хтось прибрав
Жертва интернета• 24 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
Эмм..не поняла. Вы мне работу предлагаете?
LinkaT• 24 февраля 2023
Зверніться з пропозицією до дівчат що продають на Etsy та інстаграм. Іноді буває багато замовлень і просто не встигаєшь робити і відмовляєшь і втрачаєш потенційного клієнта. А так би ви робили замовлення за відсоток. А паралельно налагоджуйте власні продажі, але на це потрібен час. Швидко заробити не вийде. Тому швидкі прибутки, це в помічниці до когось йти.

автор Пупуговка • 24 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
Зараз вже не в´яжете? Можливо лишився номер телефону, чи вони вже взагалі не працюють?
ОленаЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Ні, про поради тут постійно
Що, підіть прибирати, це не всім до душі
Таки в курсе• 24 февраля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Ті хто пропонують прибирання, зазвичай ніколи самі не пробували так заробити.
ОленаЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляПупуговка
Ні, це тоді півроку десь в´язала
автор Пупуговка • 24 февраля 2023
Ответ дляLinkaT
Ото ж бо , зараз налагодити продажі дуже важко , майже ніхто не питає, я пробувала. Хто раніше розкритися, тому зайшло.зараз просто провал
Жертва интернета• 24 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
Ні, про поради тут постійно
Не до души, но что поделать. Другое дело, что тут только ’советуют’ многие, а на деле, нет этой работы. Может в Киеве и можно найти, но не все же там живут
ХуАнита• 24 февраля 2023
В Киеве на одно место няни 15 кандидатов. Думаю, на уборку столько же
ОленаЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Не буду зарікатися, але це жахлива робота
Жертва интернета• 24 февраля 2023
Ответ дляТаки в курсе
+ А те, кто хочет иметь сиделку, которая будет им убирать, готовить и памперсы лежачему деду за 3-5 тыс в месяц менять, так вообще наверное с Луны. Видела и такое. Это же позор
автор Пупуговка • 24 февраля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Это точно. Я в маленьком городке и это просто труба...
LinkaT• 24 февраля 2023
Ответ дляПупуговка
Заходьте в інсту та етсі шукайте в кого багато підписників чи продажів і пропонуйти свою допомогу. Я так а літку знайшла для моїх рідних підробіток, жінка мала велике замовлення на виготовлення брошок бісером до чемпіонату миру з фудболу. Вона сама не встигала і мої робили частину замовлення я вважаю нормально заробили, оренду квартири оплачували з цих коштів.
Жертва интернета• 24 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
Да я тоже, если честно на таком никогда не работала. Сейчас рассматриваю любые варианты. Так сложились обстоятельства (

Жертва интернета• 24 февраля 2023
Ответ дляПупуговка
Да я и не совсем маленьком, но и не в миллионике, но тут тоже труба
автор Пупуговка • 24 февраля 2023
Ответ дляLinkaT
Дякую.
Осторожная• 24 февраля 2023
автор, 1) фоткаэте роботи і виставляєте в інсту
2)знаходите телеграм канали типу для переселенців і всяких місцевих оголошень, і з дозволу адміну рекламуєте себе. , обовїязко пишете (і робите) що перерахуєте частину грошей на зсу
3)ну і акцент на патріотичні кольори і Укр.тематику!
Рыжая бестия• 24 февраля 2023
А покажіть, будь ласка, свої роботи
автор Пупуговка • 24 февраля 2023
Ответ дляРыжая бестия
А покажіть, будь ласка, свої роботи
Зараз
Рыжая бестия• 24 февраля 2023
Ответ дляПупуговка
Зараз
Дуже гарні! А у інстаграм ви не пробували продавати?
автор Пупуговка • 24 февраля 2023
Ответ дляРыжая бестия
Не купують , багато де закидали, питають інколи і все. Від цього пропадає і настрій, коли лишився в етсі за дрібнички просять норм гроші і продажі шалені. А тут вкладено багато часу і терпіння і за безцінь...
Вишиванка• 24 февраля 2023
Автор, я бажаю вам успіхів та знайти рішення, теж зараз в складному становищі, ще й важко через низькі з/п знайти в собі мотивацію, бо ні на що тих грошей не вистачає, але прорвемося, якось воно буде!! Бережіть себе!
автор Пупуговка • 24 февраля 2023
Ответ дляВишиванка
Щиро дякую :*
автор Пупуговка • 24 февраля 2023
Ответ дляВишиванка
Навзаєм!
ОленаЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляЖертва интернета
І я ніколи, мені краще с/г роботи