Гербалайф и Ко• 24 февраля 2023

Дівчата, порадьте чим ви харчуєтесь коли хочете харчуватись з мінімумом цукру

І для дітей, підлітків що готуєте? Як зменшити кількість цукру в раціоні? Дякую
Бамбарбия! Кергуду.• 24 февраля 2023
Підлітків не обмежую аж так. А собі окремо готую.

Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
сенс його зменшувати. Я їм в маці, все з цукром, колою запиваю.
Головне щодня 1 годину 10 км пробіжку і все, все спалюється
їм 5 раз в день без обмежень, попа горіх, фігура ідеал
цукор це звичайні вуглеводи нічого в ньому страшного немає, жир і то енерго щільніший
автор Гербалайф и Ко • 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Я боюсь діабета.
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Я боюсь діабета.
Головне займатись спортом і ганяти кілокалорії
Я супер-пупер• 24 февраля 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Я боюсь діабета.
Диабет это не только про сахар, про питание в целом.
автор Гербалайф и Ко • 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Я за дитину боюсь. Спортом займаємось і я і дитина
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
дитині нічого не буде. Хай більше рухається, легше вбирається і все буде ок

автор Гербалайф и Ко • 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Дякую
Воздух в банке• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Скажіть а ви тільки бігаєте,чи ще є спорт зал або інша фіз.активність?.Дякую
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляВоздух в банке
біг, а після бігу - 1 годину розтяжка і йога. А ще попу качаю присіданнями. Потім йду в душ і я свіжа і порхаю
4мама• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
В мене це перестало працювати :)
Ходжу багато, бігаю (але 10 км враз - не часто, 5 вранці 5 ввечері як правило).
Але на круасанах, жувілендах та тірамісу файненьке пузо виросло і целюліт шикарнезний з´явився.
Забираю свої смаколики, бо скоро у велосипедках бігати.
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ для4мама
В мене це перестало працювати :)
більше навантажень і можете далі їсти смаколики. Фізика - головне більше спалювати ніж їсти і буде супер
Кнопус• 24 февраля 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Я боюсь діабета.

Диабет-это аутоимунное. Чаще всего на фоне стресса
Разумная Губка• 24 февраля 2023
вже місяць не вживаю цукру, але як цукор обмежити дітям, поки що не уявляю)
Железная тетя• 24 февраля 2023
Так обычная простая еда. Крупв+мясо/рыба+ овощи
Фрукты ягоды
Разумная Губка• 24 февраля 2023
Ответ дляКнопус

это определенная расположенность, которая отлично реализуется на фоне неправильного питания.
Диабет 2 типа. С 1 типом все немного по-другому.
Викасикрет• 24 февраля 2023
Діабет- це не тільки про калорії, а про глюкозу і її утилізацію. Спорт сприяє зменшенню її рівня в крові, але якщо при цьому їсти цукор ложками, пити колу та вживати тортики, то човен можна дорозкачуватись. Особливо, якщо у родини діабет є в анамнезі. Автор, читайте в бік глікемічного індексу.
автор Гербалайф и Ко • 24 февраля 2023
Ответ дляРазумная Губка
Ось і я про це. Профілактика
автор Гербалайф и Ко • 24 февраля 2023
Ответ дляВикасикрет
Але для родини це важко. Тому питаю хто що готує смачного і корисного

КлараЦеткин• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Сахар-холестерин-атеросклероз
Разумная Губка• 24 февраля 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Ось і я про це. Профілактика
якщо ви не їсте цукор і продукти з високим ГІ тоннами, то не думаю, що щось загрожує. Організм же пристосований засвоювати цукор. Просто зловживати не варто.
Дуболом• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
5 раз в день в Макдональдс?
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляКлараЦеткин
Сахар-холестерин-атеросклероз
подивлюсь на ваш атеросклероз після півмарафону хаха
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляДуболом
5 раз в день в Макдональдс?
раз
Дуболом• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Вы не работаете?
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляДуболом
Вы не работаете?
ні
Мальчижка• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
ні
А сколько вам лет?
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляМальчижка
А сколько вам лет?
Разумная Губка• 24 февраля 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
якщо питання тільки в цукрові, то я наприклад купую ксиліт, це натуральний березовий цукор.
Але дуже дорого виходить(
Викасикрет• 24 февраля 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Це не важко, якщо комбінувати продукти і не пересаджуватись на саму селеру різко. Просто вводити нові звички харчові поступово. Є тяга до солодкого і звичка цого необмежено їсти? Ок, вводимо довгі вуглеводи на сніданок і хай буде зменшення кількості цукерок на тиждень, наприклад. Традиція, що сім‘я щось пече на вихідних, наприклад. Шукати цікаві рецепти, поступово переформатувати свою тарілку так, щоб стало більше овочів у ній. Експериментувати з тими ж салатами, шукати, що буде смачно для дітей (наприклад, хай буде гранат до зеленого салату і вже смак прикольний і в такому дусі). Просто якщо це поки тільки профілактика, то не женути коней, а вводити зміни поступово.
Читайте про глікемічний індекс та глікемічне навантаження. Бо в принципі, якщо грамотно комбінувати продукти, то їжа не буде вигляду «капуста та перловка», а дуже і дуже різноманітна. Ну і плюс враховуйте, що цукор так просто не здається) в тому плані, що якщо звик організм до постіного вживання швидких вуглеводів і закидуватися ними- то звична поведінка, то спочатку може бути важкувато