Цвіту і пахну• 24 февраля 2023

Питання журналістки 5 каналу до Зеленського

Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.

автор Цвіту і пахну • 24 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якби у самій верхівці, то результат був би зовсім інший на сьогодні
Тобто про наступ розвідка США говорила правду, а про єрмака, татарова і тд то все брехня?
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляSanta-c3fa
За що не люблю таких як порошенко, що в такі складні часи для держави воно розхитує ситуацію, бо злоба і заичайнісінька жаба ніяк не дозволяє змиритися, що він політичне минуле.
Реверанс• 24 февраля 2023
Ответ дляDonnafugata
Все має бути згідно законодавства. Крапка.
Татаров.
Після відсторонення від влади та люстрації Татаров став адвокатом та захищав у суді російську агентуру - учасників проросійських провокацій в Одесі 2 травня 2014-го, затриманого у Києві за держзраду кримського судді Чорнобука, а також екс-заступника голови адміністрації президента Януковича Андрія Портнова. Татаров разом з Портновим відкрито погрожували прокурору Олександру Божко, який заявив про цей незаконний тиск, але розслідування цієї справи було заблоковано.
Варто відмітити, що Зеленський призначив Татарова на посаду заступника голови офісу президента в порушення закону України про люстрацію. Татаров повернувся на набагато вищу посаду ніж мав при Януковичі, завдяки Зеленському. Хто пролоібював це призначення?
Два колішніх адвокати Портнова були призначені заступниками голови офісу президента Зеленського. Зеленський захищає Татарова і від антикоруційного розслідування.
18 грудня 2020-го року САП оголосила підозру Татарову за хабарництво у справі крадіжки квартир для Нацгвардії. Татаров заявив, що буде боротись проти антикорупційних структур, які запроваджують ’зовнішнє управління Україною’. Виник скандал, оскільки Татаров заявив те саме, що каже пропаганда Росії - що антикорупційні органи в Україні це зовнішнє управління США. Директор НАБУ А.Ситник заявив, що Татаров буде заарештований за згоди Генпрокурора. Але генеральний прокурор Ірина Венедиктова врятувала Татарова і забрала справу у НАБУ та САП до СБУ. Очевидно, це був наказ з Банкової, а не її самостійне рішення.
Елена1265• 24 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Дівчата, нащо ви видаляєте відповіді? Ну думки різні, я читати не встигаю деякі.
Это не девочки. У пользователей нет таких полномочий
Mussja• 24 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Увы 🤷🏻‍♀️
Та ні, мені модератори відповіли, що за сукупністю скарг. А пост на який наскаржились, був про те, що запитала, чому прихильника Порошенка записують мене автоматично в прихильники Зеленського, якщо я щось пишу проти політики Петра.
neortoju• 24 февраля 2023
Ответ дляЗвёздонька
Вам уже не ответят те, кто в Буче погиб, из-за того, что не успели выехать, потому что были не готовы к войне.
При чем тут Буча? Неважно в каком ты был городе, но президент сказал, что будет война и никто не знал откуда будет нападение (это вам не лукаш, у которого карты). И что? Или вы думаете, что люди из Бучи бы повалили, если знали за месяц? Куда?
mari_klim• 24 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Відповідь вкраци ’ та я, я, я, якби не я’
І без папірця: я...я....я...бееее ябоневтік.
Хвилину не дослухала. Відповідь була?
Sara-a• 24 февраля 2023
Ответ дляunser
Я не слушала выступление. Можно в двух словах о деокупации Киева? Это он сегодня сказал?
Ну да .
Видео посмотрите в старпосте, там пара минут .
Звёздонька• 24 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Так Бутусову рік тому статтю шили через незручні питання
Удалено администрацией...
Winter75• 24 февраля 2023
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Ага, все, что не нравится фанатам Зели-все подлизывание путину. В стране должен быть один канал-где славят нынешнего президента, вопросы должны задаваться только удобные Зе и Ко, все остальное-зрада. Северную Корею не напоминает?
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Я думаю, що важливі зараз під час війни рішення приймає не татаров, а не що він чесна патріотична людина, зовсім ні
Елена1265• 24 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
Хвилину не дослухала. Відповідь була?
Нет
Star39• 24 февраля 2023
Ответ дляWinter75
Да, с одним каналом они явно переборщили. Цирк. Даже в СССР три канала было
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляMussja
Та їм все одно кого ви прихильник, просто критикувати порошенка для них - табу
HelloKitty18• 24 февраля 2023
Ответ дляann.ko
Бл*, а давайте зберемо майдан, скинемо владу прямо зараз, оберемо нову, бо в нас най*уйовіший президент в світі, який вже рік тільки те і робить, що збирає овації а більше нічого, винний у всьому насвіті, покараємо всіх! І одразу підоросія перестане існувати, путін виведе війська, на Донбасі зацвітуть райські сади, всі стануть свідомі і законослухняні, леви подружаться з вівцями і настане мір ва всьом мірє.
Який безпросвітний пізд*ц навколо, я не можу. Мабуть відпочину від цих істерик всьопропало, приберіть зеленського від влади, бо в нас тут свій путін виявляється.
Чого бідні бо дурні люди в нас .
Any• 24 февраля 2023
Ответ дляCаванна
Для чого ви за ними слідкуєте?
Тобто? Він президент і головнокомандувач. Ну, і він привів своїм обличчям усю нашу поточну владу. І в нас війна. Мати уявлення, хто реально зараз наша влада, не забувати, корисно
Звёздонька• 24 февраля 2023
Ответ дляSanta-c3fa
А що в питанні було не так? Щось запитали з того, що не турбує суспільство? Чи свободу слова теж поховаємо?
автор Цвіту і пахну • 24 февраля 2023
Ответ дляkuskus
А вам би хотілось, що б він привселюдно посипав голову попелом і каявся у всіх гріхах? Може він і визнає свої помилки, але підмахувати Петрусю вважаю за лишнє. Щось я жодного разу за 40 років від попередньої влади не чула визнання своїх помилок. І так, йому така роль відведена, що в любому випадку помилки (вільні і невільні) будуть коштувати чиїхось життів, не вийде отримати перемогу уникаючи важких рішень.
Я вважаю, що мав дати хоч якусь пристойну відповідь, а про баканова просто зобов´язаний. А він лише на собі зациклений. Дивно. Стільки часу при владі, можливістей, є доступ до будь яких спеціалістів з будь яких питань, психологія, дипломатія, ораторське мистецтво. Час був, і до вторгнення якщо що. Людина без домоги взагалі сказати самостійно нічого не може. А як скаже щось ... То страшно стає.
olly_bijou• 24 февраля 2023
Ответ дляneortoju
Директор ЦРУ Бернс в январе перед нападением приезжал в Киев и точно сказал, что будет попытка захватить Гостомель и через какие населенные пункты будет наступление.
Ваши слова - цинизм по отношению к погибшим в Буче, Ирпене
Оксана-004e• 24 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Я не запам´ятала, щоб цитувати, про колишнього голову СБУ питала, друга дитинства Зеленського і чи змінив він думку з приводу свого вчинку, коли заспокоював людей, що нічного нападу не буде, чи відчуває персональну відповідальність за наслідки
Удалено администрацией...
Sara-a• 24 февраля 2023
Ответ дляЗвёздонька
А вы наивная )
Ее давно уже нет
чаревна• 24 февраля 2023
Ответ дляWinter75
Я его не выбирала президентом. Но с 24.02.22 я с ним по одну сторону барикады.
Я ответила на ваш вопрос?
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляStar39
на ютуб все є абсолютно
а в ссср три канали співали одну пісню, невже ви не знали, і думали що в ссср були опозиційні канали?
автор Цвіту і пахну • 24 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Ну вони скаржаться , от і видаляють
автор Цвіту і пахну • 24 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
Хвилину не дослухала. Відповідь була?
Ні
HelloKitty18• 24 февраля 2023
Ответ длячаревна
Я ответила на ваш вопрос?
І я не голосувала за Зе, але відколи війна я його підтримую, бо кращих за нього зараз не буде.
Star39• 24 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
на ютуб все є абсолютно
то есть вас не удивляет единый телемарафон в 21м веке? и зачем он нужен тогда?
Winter75• 24 февраля 2023
Ответ дляneortoju
Ну сказал бы он, что будут не шашлыки, а война. И что бы вы сделали? Бабки были заграницу уехать? Визу сделать? Куда бы ехали? Что делали?
Были люди, которые как раз под убаюкивающие речи Зели покупали недвигу, машины и т.п. Конечно у них не осталось денег за границу уехать, все же готовились к шашлыкам. Многие смогли бы от границ страны хотя бы на ЗУ уехать, и много осталось бы в живых.
marata• 24 февраля 2023
Ответ длячаревна
Я ответила на ваш вопрос?
А він не хоче бути по одну сторону, постійно підкреслює, що його ворог - один олігарх, канал якого він закрив. Не там шукає ворогів країни. Під боком у нього чимало
neortoju• 24 февраля 2023
Ответ дляolly_bijou
Я и в Буче была и в Ирпене жила. И даже если бы сказали, что будет попытка захватить Гостомель, то никто бы не уехал, может единицы.