Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.
Ответ дляCаванна
Для чого ви за ними слідкуєте?
Взагалі його не слухаю, підтягнуло в ютуб новину
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляDonnafugata
Так а де відповідь на питання про Баканова? І вимкнення каналів - це обмеження свободи слова. Ми не в рашці живемо, а в демократичному суспільстві. Головним має бути закон, а не зведення стосунків чи політичні перегони.
Деякі обмеження абсолютно виправдані під час війни, бо значна частина суспільства працює на вигідних раша-тезах і дотепер
Ответ дляneortoju
Так если бы не его корона и он выбрал такси в первые дни, то учили бы вы уже гимн раши и жили под аквафрешом. Ото трагедия, на одном из миллионов вопросов что-то ляпнул и надо зраду разносить.
Ви його майже цитуєте, він також пороха натяком згадав)
Donnafugata• 24 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Все має бути згідно законодавства. Крапка.
Ответ дляDonnafugata
До речі, Бутусова на цю прес-конференцію не акредитували. Я впевнена,що його питання були б ще більш незручними.
Так Бутусову рік тому статтю шили через незручні питання
MananaPryadko• 24 февраля 2023
Ответ дляDonnafugata
ну блин она провокатор, а такие провокации во время войны только раскачтвают народ. это как на советчице не дай бог написать, что сомневаешься в победе, в власти, в тои что нам нужен Крым сразу идешь в бан! вот так и здесь провокация
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Цього взагалі не прослідковувала
мене не так давно забанили за статтю про Петра
’Пакт Путина — Порошенко’, стаття від 16 вересня 2014 - коли без журналістів в парламенті просувались мінські угоди
Бл*, а давайте зберемо майдан, скинемо владу прямо зараз, оберемо нову, бо в нас най*уйовіший президент в світі, який вже рік тільки те і робить, що збирає овації а більше нічого, винний у всьому насвіті, покараємо всіх! І одразу підоросія перестане існувати, путін виведе війська, на Донбасі зацвітуть райські сади, всі стануть свідомі і законослухняні, леви подружаться з вівцями і настане мір ва всьом мірє.
Який безпросвітний пізд*ц навколо, я не можу. Мабуть відпочину від цих істерик всьопропало, приберіть зеленського від влади, бо в нас тут свій путін виявляється.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так, і багато з них на сьогодні при владі , у самій верхівці
Дівчата, нащо ви видаляєте відповіді? Ну думки різні, я читати не встигаю деякі.
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Якби у самій верхівці, то результат був би зовсім інший на сьогодні
Ответ дляann.ko
Цвіту і пахну - під номером 1 у виборчому бюлетені
Santa-c3fa• 24 февраля 2023
За що не люблю таких як порошенко, що в такі складні часи для держави воно розхитує ситуацію, бо злоба і заичайнісінька жаба ніяк не дозволяє змиритися, що він політичне минуле.
Звёздонька• 24 февраля 2023
Ответ дляneortoju
Ну сказал бы он, что будут не шашлыки, а война. И что бы вы сделали? Бабки были заграницу уехать? Визу сделать? Куда бы ехали? Что делали?
Вам уже не ответят те, кто в Буче погиб, из-за того, что не успели выехать, потому что были не готовы к войне.
Ответ дляЦвіту і пахну
Може і провокатор, але питання по суті. А він не відповів, лише корону полірнув та й все на тому. Навіть про сбушника не відповів. А про поборення олігархів взагалі курам на сміх.
А вам би хотілось, що б він привселюдно посипав голову попелом і каявся у всіх гріхах? Може він і визнає свої помилки, але підмахувати Петрусю вважаю за лишнє. Щось я жодного разу за 40 років від попередньої влади не чула визнання своїх помилок. І так, йому така роль відведена, що в любому випадку помилки (вільні і невільні) будуть коштувати чиїхось життів, не вийде отримати перемогу уникаючи важких рішень.