Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.
Ответ дляStar39
Да, с одним каналом они явно переборщили. Цирк. Даже в СССР три канала было
Взагалі не зрозуміло нащо дублювати одне і те саме по всім каналам, за шалені гроші
Ответ дляneortoju
При чем тут Буча? Неважно в каком ты был городе, но президент сказал, что будет война и никто не знал откуда будет нападение (это вам не лукаш, у которого карты). И что? Или вы думаете, что люди из Бучи бы повалили, если знали за месяц? Куда?
Ви навіть не знаєте ,що казав президент
Оксана-004e• 24 февраля 2023
Ответ дляРеверанс
Головного вже не буде.
+10000
Мы сами себе своего диктатора вырастим
Ответ дляBeiliss
як на мене низько зараз вести ту гру яку була до війни. тупо поливать г...ном один одного вони повинні були обєднатися
ну да, красть гуманитарку и бюджетные деньги-це не низько, а пытаться добиться правды у наших слуг народа-это да, ниже не придумаешь. Неначасі, так?
Ответ дляBeiliss
Ну, Порошенко ходив на Банкову в перші дні війни, кілька місяців було тиші. А потім полилося з ОПУ і його каналів.
Порошенко не бути більше президентом, це ясно. В якби Зеленський не розлував, уже б давно забули. Він би все одно допомагав ЗСУ, хоча б тому, що тут бізнес Порошенка, йому він потрібен цілим....
Таке,.. не можна, категорично не можна дозволяти Зкленському щось повз текст нового спічрайтера. Це щоразу провал. А нам треба, щоб світ вірив, що в нас нормальна влада.
NastyushaK• 24 февраля 2023
Вот это толерантность, вот это демократия!
В условиях войны подпускать к президенту ’журналистов’ с российского вражеского телеканала, это конечно феномен.
Ответ дляWinter75
Были люди, которые как раз под убаюкивающие речи Зели покупали недвигу, машины и т.п. Конечно у них не осталось денег за границу уехать, все же готовились к шашлыкам. Многие смогли бы от границ страны хотя бы на ЗУ уехать, и много осталось бы в живых.
Вы где живёте? Променять покупку недвиги на возможное нападение раши и все деньги слить? ’Возможное’ из-за того, что даже если бы он сказал, что будет война - половина бы покрутила у виска и подумала, что нагнетает.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Деякі обмеження абсолютно виправдані під час війни, бо значна частина суспільства працює на вигідних раша-тезах і дотепер
Тому дали нову ліцензію новому каналу Медведчука, але Еспресо закрили. еспресо не Порошенка, якщо хто не в темі, його вони теж критикували, але намагалися і про владу зважено говорити
Ответ дляmarata
А він не хоче бути по одну сторону, постійно підкреслює, що його ворог - один олігарх, канал якого він закрив. Не там шукає ворогів країни. Під боком у нього чимало
У него, как у нас всех, есть враг по более важнее, чем распылятся на мелкие бытовые выяснения
Ответ дляОксана-004e
Удалено администрацией...
От мене також більше всього лякає, що все сказане ним, не просто дурість, а його справжня думка про те що відбувається.
Оксана-004e• 24 февраля 2023
Ответ дляunser
Я не слушала выступление. Можно в двух словах о деокупации Киева? Это он сегодня сказал?
В его реальности Киев был оккупирован и он самолично, видимо, его освободил, за что сам себя удостоил ордена
Ответ дляWinter75
Я досі не можу зрозуміти чому не наполягали на тому, щоб люди виїхали хоч на два тижні.
Оксана-004e• 24 февраля 2023
Ответ дляSanta-c3fa
За що не люблю таких як порошенко, що в такі складні часи для держави воно розхитує ситуацію, бо злоба і заичайнісінька жаба ніяк не дозволяє змиритися, що він політичне минуле.
Да зеля и его команда сама себя розхитуе
Мария-a546• 24 февраля 2023
Класне запитання, на яке пан Зеленський так і не надав відповідь, а звалив все на Петю.)
Ответ дляMussja
Та ні, мені модератори відповіли, що за сукупністю скарг. А пост на який наскаржились, був про те, що запитала, чому прихильника Порошенка записують мене автоматично в прихильники Зеленського, якщо я щось пишу проти політики Петра.
Мене якось за одне слово ’ОРДЛО’ в 2016 блоканули, ябєди ватні)
Так що тут жалітися люблять. Мрія чекістів))
Ответ дляneortoju
Ну сказал бы он, что будут не шашлыки, а война. И что бы вы сделали? Бабки были заграницу уехать? Визу сделать? Куда бы ехали? Что делали?
Так неправильно было- успокаивать нацию. Это как- знаешь про цунами, например, и не сообщаешь. Сказал бы- высокая вероятность.
Как верить теперь?
Ответ дляAny
Нормальна влада зайнялась би армією під час війни,а не дорогами і телемарафоном
Ответ дляHelloKitty18
фото
Що там було? Не відкривається