Рік прожила "на чемоданах" з меблів було найнеобхідніше, або "одноразове" з пластику і тканини, або позичене з умовою що поверну як виїзжатиму. Все думала що я тут не на довго, або додому поїду, або якщо вирішимо жити за кордоном, то приїде чоловік і переїдемо. І жити так не зручно, і рука не піднімалася облаштовуватися, для мене це було визнати що я тут на довго, а не тимчасово.
А сьогодні здалася і пішла на німецький олх купувати шафу і кухню. Мама навіть дивитися не хоче на варіанти, каже "я знаю що весною додому поїду". А я вже не знаю....
Ответ дляvikat
А я сразу себе даже робот - пылесос и кофеварку купила. Чтобы максимально всё было ’не хуже, чем дома’. Если решите уехать, всё продать можно на месте легко
Я тоже о хлебопечке подумываю.в английских магазинах хлеб очень плохой. Как переедем на съем -это будет моя первая покупка.
Ответ дляAnnaOst
Є куди повернутися, якби не було то і терзатися не було б чого
Вы странная такая. Мы вернулись ещё в августе, я честно говоря не понимаю зачем вообще торчала так долго за границей. Весь июнь и июль слушала слушала всяких идиоток, которые говорили-ой, ну может ещё рано, не стоит, посиди ещё. Вернулись и что? Я ещё как-то ни разу не пожалела. Не понимаю-зачем сидеть на сьемной квартире и покупать мебель, если можно просто вернуться к себе домой?..
Ответ дляbella21
А всі мають бути як ви а хто не як ви старанний?)
Можна повернутися, можна взагалі було не виїжджати. У вас певно є свої аргументи щоб повернутися в країну де йде війна, у мене і ще мільйонів людей є причини не повертатися.
Ответ дляuma
И поедут на фронт? Именно для этого их и увезли.
Блін, одній мені ці флрмулювання здаються дивними: вивезли, як телят? Таке відчуття що зовсім 17 річних не лишилося в краіні… от чесно слово, якщо так нестерпно - вернутися і будуть жити вдома, так і решта 17 річних.
Ответ дляLuchia80
Вдома - ДІМ! Батьківщина , де все ріднє....
Так, і дуже хочеться повернутися. Це рішення приймає серце. Якщо слухати голову, то треба будувати своє життя поза домом. Повернутися ви завжди зможете, а цих років вам ніхто потім не поверне. У мене вдома чоловік, тому я просто чекаю на нього.
І, якщо відверто, якщо нас після війни не накриють якимось чином ядерною парасолькою, наприклад не візьмуть у НАТО, то не буде життя вдома. Буде мілітаризація замість освіти, охорони здоров я, розвитку країни, а потім нова війна. Не знаю як ви, а я того всього в 40 років вже не стягну ще раз пережити
Ответ дляAnnaOst
Вам никто не говорит, что все должны быть как я) но я не понимаю людей, которые придумывают себе какие-то причины чтобы не возвращаться-все типа так сложно, у меня есть аргументы и так далее. А когда начинаешь по-ближе разбираться-так нет причин никаких. Какие у вас аргументы такие важные, скажите?