Рік прожила "на чемоданах" з меблів було найнеобхідніше, або "одноразове" з пластику і тканини, або позичене з умовою що поверну як виїзжатиму. Все думала що я тут не на довго, або додому поїду, або якщо вирішимо жити за кордоном, то приїде чоловік і переїдемо. І жити так не зручно, і рука не піднімалася облаштовуватися, для мене це було визнати що я тут на довго, а не тимчасово.
А сьогодні здалася і пішла на німецький олх купувати шафу і кухню. Мама навіть дивитися не хоче на варіанти, каже "я знаю що весною додому поїду". А я вже не знаю....
interior_designer• 25 февраля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Плюс мільйон. Спеціально зайти у відповідний розділ, який створено для тих, хто закордоном, і пише про ті проблеми, які є саме закордоном, - і амість підтримки - обсміяти, захейтити і обісзцінити почуття інших - це - типу ок і нормально?
Люди, що з нами...
щас расплачусь
VivaForever• 25 февраля 2023
Как то странно, год войны прожили на чемоданах,а сейчас когда переломный момент на фронте,когда параша не смогла устроить блекаут,вы собрались остаться? Перевернутый мир беженцев
Khmelnichanka• 25 февраля 2023
Ответ дляinterior_designer
щас расплачусь
Ваш ржачний смайл говорить не про мене, а про Вас. Так що все ОК, можете плакати, можете сміятись. Мені фіолетово ;)
interior_designer• 25 февраля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Та нам как бы тоже)
VivaForever• 25 февраля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Люди, що з нами...
Вы правы,но это началось не на пустом месте,а с обесценивания беженцами выбора тех кто решил остаться под ракетами. они усиленно пытались нас убедить что мы плохие матери что держим детей под ракетами,а они спасли детей.
interior_designer• 25 февраля 2023
Ответ дляVivaForever
вот очень точно сказано!
Хочу Вас підтримати. Я обов’язково повернусь додому, але поки тут, наче змирилась, що це тимчасово. Але період облаштування квартири дався морально тяжко, тому розумію Вас. Це обов’язково пройде. І війна обов’язково закінчиться. І всі хто хоче повернутися, обов’язково повернуться.
Ответ дляuma
А представьте каково мальчишкам, которых вывезли… Вы хоть можете поехать домой, а они получили билет в один конец… и не они это решение приняли, их просто посадили в поезд/автобус и увезли… От отцов, бабушек/дедушек, любимых девушек, друзей, своих комнат… и их возвращение очень призрачно ☹️😢
Схочуть повернутися, повернуться після 18, як раніше не вийде. А як ні - то значить не дуже вони побиваються за тим, що лишилося в Україні.
Я все розумію про те, що потім виїхати не зможуть і т. п., але як схочуть повернутися саме зараз, до Перемоги, то все те не завадить.
Принаймні в них є вибір, чого їх жаліти)
Ответ дляИля
Дякую!
Khmelnichanka• 25 февраля 2023
Ответ дляVivaForever
Конкретно автор цього посту Вас звинувачував? Якщо так, тоді беру свої слова назад. Якщо ж ні, то узагальнюючи - ми ще більше збільшуємо прірву між нами. Мені особисто боляче з цього. Бо кожний, хто залишився, має на то свої причини і має право на власний вибір. І кожен, хто виїхав - має власні вагомі аргументи і право на своє рішення.
І ми не вороги.
І не повинні знищувати один одного навіть морально.
Ворог в нас усіх - інший.
І саме він заслуговує нашої мпвлтної ненависті і презирства.
І ми не вороги.
Ворог в нас усіх - інший.
VivaForever• 25 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
А я тут до чого?
Я не вам отвечала и о ситуации ВЗАГАЛІ
lenka_zelenka• 25 февраля 2023
Авторко, ви пiдсвiдомо пов´язали речi i розвиток подiй)) Але ж може бути i так - купите меблi i хопа, чоловiк приiде i будете жити з меблями i разом)
Або: покористуетесь тими меблями, а перед поверненням теж продасте онлайн або залишите новим мешканцям.
Як каже мiй друг : ’ Вирiшуй проблеми по мiрi iхнього надходження’. Тобто, не думай наперед.
VivaForever• 25 февраля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
І ми не вороги.
Ворог в нас усіх - інший.
І ми не вороги.
Ворог в нас усіх - інший.
Та я згодна з вами,я пояснила чому така прірва,у мене немає злості до тих хто виїхав,і до автора тим паче
Я в Грузии( оставаться тут не планирую). Квартиру с мебелью сняли. Но все равно в первый месяц потратила 150—200$ на посуду, белье И так далее. Декор никакой не покупаю, все самое необходимое, но в достаточном количестве: постельное по 2 комплекта на каждого, 4 кастрюли разного размера. Вот сковородку купила по акции в карфуре китайскую — напрягает, как то не доверяю качеству. Может куплю и хорошую, если найду, но заберу потом домой. Мы на машине. Выбираю приоритеты — без чего могу обойтись . Например, для зубных щёток до сих пор использую подрезанную пластиковую бутылку от воды — раз в пару недель новую делаю. Вроде и можно купить дёшево, но набегает. Поэтому лучше куплю более полезное— мультиварку, блендер, мясорубку. Напрягает пылесос— барахлит, но пока держусь и терплю. Тут очень дорого. Вещи покупаю на распродажах, чтоб потом и не забирать с собой.
Ответ дляscsv1347
Чому? Що саме не сподобалося?
Медицина, саме первинна ланка просто жахлива . Дуже некомпетентні лікарі траплялись. Дитина змушена ьула відвідувати німецьку школу, яка срвсім не потрібна нам . Потім самостійно вчити матеріал в українській. І найголовніше, чоловік в Україні. Він служить, але тут хоть іноді можемо бачитися. Якщо виххати всією родиною, вивчити мову, бо без мови дуже складно, то можно пробувати залишитися. Сама країна дуже сподобалася . Ціни на одяг, харчування такі самі майже, як у нас, а рівень життя набвгато вищий .
Клементина• 25 февраля 2023
Ви меблям надали занадто багато значення в тому сенсі, що меблі купили, то значить надовго
Купили меблі, продали меблі: це лише речі які купуються і продаются - дивіться на все це легше
Автор, проблема не в тому що ви купуєте меблі, а в тому що ви не можете визначитися де далі планувати майбутнє. І це зрозуміло, виходячи з ситуації та з переживань за дитину чи дітей. По собі суджу, знаходжуся за кордоном. В будинок майже нічого не купила бо думаю, а раптом повертаюся додому, в Україну. Все брала, що віддавали безкоштовно. Зараз розумію, що це вторинне аби тільки виконувало певні функції. Хоча в листопаді перед повномаштабним вторгненням придбали будинок і там планувала все до деталей. Зараз розумію, що все то лише антураж, головне хто є поруч і яку підтримку надають.
Мелитрисса• 25 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Я з Києва, я знаю що на думку багатьох Київ живе нормальним життям. У мене інші уявлення про нормальність. Дякую за розуміння
Ну тогда смиритесь и перестаньте себя терзать, обустраивайте свой быт там и радуйтесь жизни.
Ответ дляМДТ
Зі свого досвіду підкажу, що Вам потрібно просто прийняти ситуацію і облаштовувати своє життя з 0. Є такий вислів, нема нічого більш постійного, як тимчасове. Оце я вже зрозуміла на 100%.
Це так, але дуже важко. Ми з 2014 року так живемо, те що якось налагодили знову теж саме але вже на іншому місті. Життя триває, тримаємося з останніх сил. Школа своїх сил, років, та те що все життя так минає, а ти ніби і нормально і не живеш ((((
Микрозелень• 25 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Та тут справа не в серці, вже нема сил ті речі перекладати зі стільця на стілець і одноразова тканинна шафа розсипається)
Я ще поки тримаюся, якщо можна так сказати. Намагаюсь не облаштовувати все. Теж все одноразове, таке-сяке. було з літа 6 тарілок, на мене і трьох дітей. Ви здається в Берліні? Чи це я з кимось плутаю. Я недалеко від Берліна. Вчора була на мітингу.