Є великий пазл, хочу зробити з нього картину і повісити на стіну. Як це краще зробити? Я думала, на Алі є щось подібне до плівки для фіксації, але нічого подібного не знайшла. Поділіться, будь ласка, ідеями.
Рожайтретьего• 25 февраля 2023
Не думала, що це складно)) берете плотний картон і на нього наклеюєте клем ПВа
дЫнька• 25 февраля 2023
1. Поверх пазлу промажте декілька разів клеєм ПВА. Якщо боїтесь, спробуйте з краю. Але після висихання клей ПВА стане прозорим, хоча спочатку буде молочним, як він є.
Це дозволить потім перевертати пазл
2. А там вже на картон клеїти.
Не сподобалось полосками широкого скотчу скріпляти - пазл веде і перекошує.
Це дозволить потім перевертати пазл
2. А там вже на картон клеїти.
Ответ дляПацелуйнитуда
це називається набір для фіксації пазла і є у продажу
Дякую, знайшла ☺️
Аноним Анонимыч• 25 февраля 2023
Я перевертаю пазл, мажу ПВА і наклеюю позаду аркуші А4, все чудово тримається, особливо у рамі.