sobacura• 25 февраля 2023

Дівчата, зі святом нас!

Беточка• 25 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Ну кому як... Роковини ми вчора згадували, то тепер будемо згадувати другий день, трейтій день?
То ви за ніч вже відсумували і сьогодні готові справляти танці на кістках? Так мало лиха було за рік, що за ніч відболіло? Чи така совість легка, нічим не обтяжена?
Svetrise• 25 февраля 2023
для меня праздник 8 марта
alena2013• 25 февраля 2023
Ответ дляdebor_a
А людям, у кого день народження в цю трагічну дату, ви теж будете розповідати, що ’неуместно’ будь-яке святкування в цей день?
Их ДР - это праздники не государственного уровня и не отмечаются всей страной.
Танюша• 25 февраля 2023
Ответ дляdebor_a
І в контексті цього визначного ’дня солідарності’ очікуємо від цих же чоловіків подарунків?
Може хто і очікує. як на мене краще б поставили додаткові вбиральні в громадських місцях для жінок з дітьми, в жіночих туалетах поставили засоби жіночої гігієни. Жінкам зсу, шили форму та бронежелети з урахуванням анатомічних особливостей. Штрафи за неналежне виховання дитини а рівній мірі і на чоловіка і на матір. Тощо
автор sobacura • 25 февраля 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Ну, надо как-то с мозгами дружить при обновлении.
Более идиотской даты не придумать. Вчера рыдали, сегодня смеемся.
Життя продовжується. Чи ні, будемо ридати і сьогодні і завтра? А потім 8 березня можна буде сміятися?
alena2013• 25 февраля 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Вот и я об этом. Какой-то нерадостный праздник получается.
Беточка• 25 февраля 2023
Ответ дляdebor_a
У мене сьогодні. Не святкую. Знаю людей, в яких вчора було. Не святкували.
чаревна• 25 февраля 2023
Это государственный праздник?
Беточка• 25 февраля 2023
Ответ длячаревна
Это государственный праздник?
Удалено администрацией...
автор sobacura • 25 февраля 2023
Ответ дляБеточка
Вам не здається, що ви до мене прискіпуєтесь?
Я не знаю як саме ви відзначаєте якесь свято, що таку риториту маєте, а я привітала жінок в чаті школи, садочку, тут, маму і свекруху. І зараз піду крутити голубці військовим.
чаревна• 25 февраля 2023
Ответ дляБеточка
Удалено администрацией...
Я слышала за 25 февраля и отмену 8 марта, отсюда и поинтересовалась.
Правда не в курсе, отменили что то или нет, поменяли...
автор sobacura • 25 февраля 2023
Ответ дляБеточка
Удалено администрацией...
Це ви мені? На особистості переходите?
чаревна• 25 февраля 2023
Историю возникновения праздника 8 Марта можно проследить до 1908 года, когда по улицам Нью-Йорка прошли маршем женщины, выступающих за равные с мужчинами права и против невыносимых условий труда. Они требовали сокращения рабочего дня, повышения заработной платы, запрета детского труда и предоставления права голоса
..
Как по мне, так оставили б все как есть.
8 марта, весна, цветы
debor_a• 25 февраля 2023
Ответ дляБеточка
Напевно, і надалі не будете?
чаревна• 25 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Це ви мені? На особистості переходите?
Это мне ответили, не на ваш счет. Зря бан влепили.
Имелось в виду государство предлогает
автор sobacura • 25 февраля 2023
Ответ длячаревна
Имелось в виду государство предлогает
Не дарма.
чаревна• 25 февраля 2023
Вот так подумать, ну какой женский день, когда глаза жен, матерей опухшие от вчерашних слез из за войны...
Вон второй день, люди отходят от передачи Комарова эмоционально...
Весна это новая жизнь, а жизнь дают женщины...
debor_a• 25 февраля 2023
Ответ дляalena2013
Ну Пасху на державному рівні святкують. І ви вважаєте, що всі в нашій країні християни?
ShellyBelly• 25 февраля 2023
Для мене свято 8 березня. Як окреме свято-нехай буде,а переносити,відміняти і так далі-це вже дарма і взагалі не дуже зрозуміло, чим 8 березня не вгодило?
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляТанюша
Прикол в тому, що як раз таки СССР спаплюжило свято 8 березня і опустила його до дня коли чоловіки дарують чахлий тюльпан і готують сніданок.
А а інші дні жінка продовжує бути побутовою обслугою.
А ми (Україна) замість того щоб відновити початкову ідею цього свята, копіюємо радянську ідею ’ мовчи, жінко, твій день 8 березня’ і просто змінюємо дату.
Таким чином навіки забуваючи ідею цієї дати
Я не вважаю 8 березня винятковим, чи міжнародним святом. Крім країн соцтабору.

Жіночі і чоловічі свята відійдут.

Той же день українскої арміі - то і жіночій день, також.
Краще вже вітати с днем весни, с днем матері чи батька... с днем сім´ї , тощо
Элли Иванова• 25 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Так я и говорю - давайте 24 -го февраля женский день устроим. Нам же все равно, когда плакать и смеяться, верно? Никто там великий не родился 24? Очень было бы кстати.
ebbi• 25 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Дякую і вас)
Мама перша поздоровила, я ще спала.
Сказала - це наше свято!
Ніяких совецких 8 март!
Ага,якщо не вразовувати ,що 8 березня було започатковано в Копенгагені і приурочене до річниці демонстрацій текстильниць США.І з 75 року святкується в ООН.Але ж якщо ламати,то вже ’до аснаванья’
Oksana0612• 25 февраля 2023
8 березня ніколи не святкувала, радянською жінкою не була. Мені ближче День матері в травні весна, тепло.
kd_777• 25 февраля 2023
Ответ дляsobacura
25 лютого – день народження Лесі Українки, тому, ця дата підходить саме для дня української жінки.
’Символ стійкості, символ певних таких своїх принципів і позицій, за які вона боролася. Тому для мене образ Лесі Українки є образом сучасних українських жінок’.
)))). А...Шевченка відмічають ...то й Лесін треба відмічати. Хто буде слідуючий?
Oksana0612• 25 февраля 2023
Ответ дляkd_777
Україна багата на видатних людей.
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляebbi
То історія винекнення
А то сучасне сьогодення.
Радуніца- теж не христіанське свято, ми не повинні робити оргіі на моглах і свята.
Але сьогодення ’ гробки’ то для всіх святе і приурочене.
Разніца очевидна
HupBaHa• 25 февраля 2023
Ответ дляБеточка
Удалено администрацией...
alena2013• 25 февраля 2023
Ответ дляdebor_a
Вы сейчас будете все праздники перечислять?
Я говорю конкретно о привязке к 25 февраля. Ладно, если бы он был утвержден до войны. Но сейчас да, не понимаю.
olshe11• 25 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Дякую і вас)
Мама перша поздоровила, я ще спала.
Сказала - це наше свято!
Ніяких совецких 8 март!
Вообще-то это международный праздник
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляolshe11
Вообще-то это международный праздник
Конечно нет
У него своя история, но в том, в каком виде сейчас - это не международный. Не везде выходной день.
Ну такая себе компания...