Можливо,підвезуть надувні качечки,круги ,матраси для для русні,бо як тепер іти в атаку?Армагедон
Тетяна-Шоп• 26 февраля 2023
Одна з блогерів натякнула, що в цьому році будемо їсти смачну черешню.) Але так як офіційні джерела мовчать, то і вона все не може сказати.
Чекаємо гарних новиин
Клементина• 26 февраля 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Серьёзно? А то смотрю,строчит темы без остановки,как опытная
Так, це ж Кімберлі. Ій один нік забанять, вона з іншого строчить
Ви ще не взнали ’руку майстра’?
Businka_05• 26 февраля 2023
Ответ дляdajkiri-irina
У автора все такие темы, 3 недели как на сайте
Она не одинока. Группу пишущих на заказ выдает стиль постов. Если он и меняется, то у всей группы. ))
у русні аж очі повилазили від жаху.Топились як жаби ,навіть не квакали
Businka_05• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Це для матрьошок болюча тема.Але банити нікого не буду,працюйте)
У вас слишком примитивный метод психологического воздействия на аудиторию. Нужно совершенствоваться.
Ответ дляBusinka_05
Та навіщо мені ваші поради,передайте надувні круги родичам своїм і рибацькі сапоги ,бо не вилізуть-болота ,хто вижив
Businka_05• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Вы смешны. )))
Элли Иванова• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Спасєніє утопающіх-дєло рук саміх утопающіх
А вы сами себя лайкаете?
Ответ дляElenaMari
Меньше верим писанному
Ну то подивіться відео свіже)
ДевочкаКрасавица• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Серд упопленіків ваші є?
Пишут, что в подвалах затопило мирных жителей, которые прятались от обстрелов. Это наши?
Ответ дляBusinka_05
Вы смешны. )))
Смійтесь на здоровя,всі ,хто йшов в атаку змило так ,що ноги позадирали,інші втікали з мокрими штанами без перебільшення.Це ДАМБА,вода розмерзлася,зато поплавалі
Ответ дляДевочкаКрасавица
А хто пише?А генерал наш приїздив туди перед цим,місцеві виїхали.
dajkiri-irina• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Это же надо так сочинять
ДевочкаКрасавица• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Все выехали? Вы уверены? А то по нашим новостям показывали, что не все выехали, их просили умоляли выехать, но они наотрез отказались. Ну не буду им верить, буду верить вам. Все мирные выехали, русня утопилась !!
Ответ длятотторо
А хто ті люди, що невдоволені темою автора: рашаботи, ждуни...? Для українців це гарна новина, навіть якщо трошки прикрашена. Звідки таке роздратування? Чи я чогось не знаю?
Новина не прикрашена.Навпаки,ще дуже ніжно я це подала
Ответ дляолена олена
Автор, як відео знайти?
А як дівчата знайшли ще вчора і повідписувалися тут вище?Ви ж все давно бачили)
Ответ дляmurmurik
Вы не в состоянии понять что я пишу ? Мои посты очень четкие.
Я рада за вас