pumadinika• 26 февраля 2023

Взірвана дамба під Бахмутом. русня разом з технікою потопились як щурі

тотторо• 26 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
Ваши проблемы
Я не бачу в цьому проблеми
автор pumadinika • 26 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
А вы при чем ? Или тотторо ваш клон???
Вам яке джерело зручно?Ютуб?Там багато.Вводьте -дамба Бахмут водосховище)Не забудьте чіпси
автор pumadinika • 26 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
Ваши проблемы
І приємного вам перегляду!
олена олена• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
А як дівчата знайшли ще вчора і повідписувалися тут вище?Ви ж все давно бачили)
Не можу знайти….
murmurik• 26 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Не можу знайти….
Это 2 тролляки
murmurik• 26 февраля 2023
Ответ длятотторо
Я не бачу в цьому проблеми
Понимание вернулось?
murmurik• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Ага ,бегу.
олена олена• 26 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
Это 2 тролляки
Це ви про мене?
олена олена• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
За таким пошуком є два посилання на випуск новин, поки не додивилася до цього сюжета. Дай Бог, щоб все так і було, і у орків не було можливості наступати
автор pumadinika • 26 февраля 2023
Взорвали дамбу! бахмут! русских смыло водой!
youtube.com›watch?v=e8r_UMHhavU
1 час наза уничтожена дамба в черте Бахмута! Оккупанты утонули под водой.
oksanav• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Це для матрьошок болюча тема.Але банити нікого не буду,працюйте)
Автор, де подивитися? Я з цим генприбиранням все пропустила!
автор pumadinika • 26 февраля 2023
Ті,хто йшов в атаку,змило одразу,інші почали втікати,повилазили з окопів і їх перестріляли як в тирі,вони грузли в багнюці
Атланта• 26 февраля 2023
Ответ дляБолаболик
Ой да вся телега и ютуб об этом вчера писали .. неужели вы черпаете инфо только отсюда 🤷‍♀️
Писали. Это да. Но без пруфов. Без видео, без комментов авторитетных спикеров. Я тоже рада, но только если правда.
murmurik• 26 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Це ви про мене?
Нет)
автор pumadinika • 26 февраля 2023
Ответ дляолена олена
То для наших хлопців дуже добре,скільки життів ми зберегли,я так вважаю,і цю сволоту відкинули далеко,навіть вода всядеться,а багнюка ,грязюка,все грузне.Наступать не можливо,тому русня і верещить на весь інет.Вони ж йшли майже в рукопашну ті орки ,потопилися як пацюки
тотторо• 26 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
Ага ,бегу.
Все зрозуміло з вами...
Я зайшла на ютуб, там дійсно є кілька сюжетів про підрив дамби. В чому проблема? Не подобається?
Чекаємо ще офіційної інформації.
murmurik• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
youtube.com›watch?v=e8r_UMHhavU
Нормально вставить ссылку не?

Ну в общем то что я и говорила,к сожалению как всегда пшик.
Зря попкорн открыла
автор pumadinika • 26 февраля 2023
Ответ длятотторо
Все зрозуміло з вами...
Чекаємо ще офіційної інформації.
В мене там родич,я знаю більше чим пишуть,навіть подробиці що і як було.Він,Слава Богу,вийшов після цього на звязок ,2 слова і я все зрозуміла,потім подивилась в інеті,на болотах вой,я не знала,що там дамба взагалі є
Элли Иванова• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
youtube.com›watch?v=e8r_UMHhavU
В этом видео вообще нет видео, извините за тавтологию. Там клип-нарезка из каких-то обозначений на карте и мутная бегущая вода неизвестного происхождения.
Дайте ссылку на анонсированную тонущую русню - нам всем охота насладится зрелищем.
пы.сы. интересно, получится у вас ответить без хамства?
murmurik• 26 февраля 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Не даст ,его просто нет.
Я бы с радостью посмаковала плавающие туши пидарошов и их техники . Но нет.
А авторица громкие заголовки создает а потом морозиться.
Безспорно ,если этот разлив на пользу ВСУ ,это супер
Но нафиг троллить .фи.
автор pumadinika • 26 февраля 2023
Ответ дляЭлли Иванова
То це відео ваша колега знайшла,а не я.А де хамство від мене ви помітили?
murmurik• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Але ,это по вашей ссылке
Наглость у вас зашкаливает
ЮлияЩ• 26 февраля 2023
Я не знаю местность и где эта дамба и какое она имеет стратегическое значение,. Но услышав вчера эту новость, первая моя мысль была, что если наши что-то подрывают, значить будут отходить.
автор pumadinika • 26 февраля 2023
пєтушилін вже верещить про епідемічну катастрофу в днр.
автор pumadinika • 26 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
Але ,это по вашей ссылке
Наглость у вас зашкаливает
Вам навіть впн включати не потрібно),ви ще вчора все бачили і знали,яка паніка за цю дамбу
автор pumadinika • 26 февраля 2023
вже в ФБ https://www.facebook.com/search/videos/?q=%D0%B2%D...
S-lana• 26 февраля 2023
Ответ дляЭлли Иванова
А вы сами себя лайкаете?
100% , з різних аккаунтів. Їх там десь кілька десятків
автор pumadinika • 26 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
Але ,это по вашей ссылке
Наглость у вас зашкаливает
А куда же вы пропали?Как вы думаете,больше тысячи орков утонуло?Водохранилище там внушительное
ebbi• 26 февраля 2023
Ответ дляjulia_kid
Если не будет источника - пойдете в бан !
Майже у всіх ТГ є,тільки відео майже немає.Помилуватися б ...
ebbi• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Відео -агонь!пєтушиліна аж тіпає
А де відео?Я бачила тільки одне,але там просто багато води