100%• 26 февраля 2023

Ви дбаєте про пенсію?

Якось була тим, що деякі люди роками працюють не офіційно і в Україні, і за кордоном. Вам важливо бути хоча б мінімально соціально захищеними?
Результат:
вже голосів: 157
54 (34.39%) Лише офіційна робота
46 (29.3%) Це неважливо
37 (23.57%) Р-т
20 (12.74%) Інше
Заместитель Анонима• 26 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я тільки вивчаю нормально українську зробила помилку і тут накинулися, мені всеодно я не боюся помилятися і ще в телефоні т9, він часто видає незрозумілі слова
Не звертайте уваги, я як тільки бачу отой дебільний смайл, зразу розумію, що і пост такий буде.

tarveldy• 26 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Заінтригували))
Чим? Це не нова практика, в мене комерційний вклад довгостроковий, страхування життя
Дежурняшная• 26 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Т9 грамотен,он не может выдавать слова с ошибками
Oksana-f9a3• 26 февраля 2023
Ответ дляДежурняшная
Да-да особенно когда у тебя стоит русский язык, а пишешь на Украинском 😄
175см55кг19лет (она)• 26 февраля 2023
Дбати про пенсію і офіційна робота - це для мене не одинакові речі.
В мене зараз офіційна робота з непоганою зп. Але чи вірю я, що це допоможе мені жити на пенсії? - не дуже.
Але й інших варіантів доходу чи заощаджень в мене немає.
ГугелП@лАмался• 26 февраля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
недержавний пенсійний рахунок веду з 29 років
Можно узнать его название?
Дежурняшная• 26 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
А страхование жизни к пенсии какое имеет отношение?

Дежурняшная• 26 февраля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Есть миллион грн. Думаю, что на пенсии на столько не протяну если что, но это лучше чем ничего.
Вы стебетесь?
автор 100% • 26 февраля 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У нас на пенсию пенсионер лекарство не купит, а европеец в Европе ездит по странам отдыхает.
Наші в Європі теж про це не думають думаю все таки проблема в менталітеті
Я шалунья• 26 февраля 2023
Ответ дляРедисочка
Пенсія, де ви чули пенЦія?
В совбезі)
Сердючка• 26 февраля 2023
Я збирала гроші купила недвигу вклала ще .. і все все пішло під три чорти. 44 роки і зйомна хата. Ні про що не думаю, гадаю до пенсії не доживу
Галябалована• 26 февраля 2023
Про старість треба дбати.І працюю офіційно з 96 року і збираю,ну я економна і виходить помалу,діти вже працюють,себе забезпечують.
Дежурняшная• 26 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Так переключите на украинский язык
Oksana-f9a3• 26 февраля 2023
Ответ дляДежурняшная
Так переключите на украинский язык
Пока мне комфортно на русском; я выросла в среде где лекции в университете читали на русском и Украинский язык был как что-то очень редкое
tarveldy• 26 февраля 2023
Ответ дляДежурняшная
Це накопичувальний вклад, по дожитію ви маєте депозит з відсотками за багато років (в мене 22)
Твердая валюта• 26 февраля 2023
Ответ для100%
Якийсь соціальний захист все одно є, та ж відпустка, лікарняний , допомога по безробіттю
И зп 6000)
Чтооооооооооо?• 26 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Ніт
Стажу майже немає, мені вже 40
Чому
автор 100% • 26 февраля 2023
Ответ дляТвердая валюта
И зп 6000)
В мене була хороша зарплата в Україні, за кордоном теж лише офіційно працюю
Кудряшка Сью• 26 февраля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Можно узнать его название?
у мене приватфонд, але це було ще до націоналізації приватбанку. У чоловіка ОПТ, зараз би у ньому відкривала. Можно перевести. Законодавство по ним більш захіщеге, ніж по депозитам

БЦАшка• 26 февраля 2023
А чо тут всі пишуть пенЦія?))
ЯсноВидящая• 26 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Можна купити квартиру і здавати в оренду, мої свекри так і зробили, пенцій в них немає, але на пару квартир неофіційно заробили
Розумні люди! На себе завжди можна розраховувати, а от на соц виплати ...зовсім ні. Що ті 2 тис грн зараз? Та взагалі нічо. І що...все життя без продиху люди корячились аби на старість копійки рахувати..а оті бабусі що в метро зі стаканами стоять просять це ж взагалі капець....мені так їх шкода....чим же вони займались все життя, що до ось такого дожилися....
Твердая валюта• 26 февраля 2023
Ответ для100%
А мне государство платило столько.А маме аж 2400 пенсии,она с 18 лет работала
Сладко-соленая• 26 февраля 2023
Та он моя мама скільки років великі гроші платила на податки, вона нормально заробляла офіційно і там гарна така сумма виходила. І зараз за новою реформою, їй не вистачить 25 років стажу, в неї майже 30, а всі 35 потрібні будуть. А до нашого покоління вони як доберуться, то зроблять взагалі і 40, і 45. Абе ці фонди, які понті якщо що - вибачьте, грошей немає. Не розраховую на ці пенсії взагалі, он мої бабуся та дідусь 40+ офіц. роботи і дірка з бубличком в 3 тис гривень, оце пенсія блін.
НеКонец-Света• 26 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Метлайф?
Дежурняшная• 26 февраля 2023
Ответ дляБЦАшка
А чо тут всі пишуть пенЦія?))
Не все
Только одна
tarveldy• 26 февраля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Метлайф?
Пзу
oksi-71• 26 февраля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
за 20 лет в двух таких фондах муж держал деньги. Везде потерял деньги.
Oksana-f9a3• 26 февраля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Так, мої свекри інвестували в фундамент, маючи невеликий бізнес. Дуже вигідно інвестували в 2014 коли почалася війна і тоді сильно падали ціни на квартири, зараз їм по 49 і 55 живуть тільки за рахунок оренди. Навіть з врахуванням того що їх інвестиції в Ірпені
Беззубовна• 26 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Краще помилятись, ніж нічого не робити. Але т9 не так працює
Кудряшка Сью• 26 февраля 2023
Ответ дляoksi-71
а какие фонды? точно не страхование жизни? как потерял? они по закону даже обанкротиться не могут, обязательно перевод в другой фонд. у меня платеж 300 грн, меньше, чем я на 1 ужин трачу, так что не далко потерять, а в перспективе за счёт капитализации нормальные выплаты выходят.