ХвостПистолетом• 27 февраля 2023
Реально ли за пару месяцев получить инвалидность?
Или это очень долгий процесс?
Полтавська галушка• 27 февраля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Интересно, в каком селе можно комиссию пройти т.к. свекровь из Белой Церкви сначала в Киев направили
Я не написала, що то робоять в селі, я написала, що знаю ситуацію по селу, бо в селі всі все про всіх знають. В містах то ще гірше, але люди відокремленно тому поняття не маю про своїз сусідів
Экспертиза• 27 февраля 2023
Ответ дляДА да да
Її видно. Виступає вперед. Нормально скарг не має. Спортивний, не хворів ніколи.
Проявилося під час стрибка в зрості.
Він високий.
Хочу обстежити, не знаю з чого почати і до кого їхати.
В нас маленьке містечко, тут не допоможуть.
Проявилося під час стрибка в зрості.
Він високий.
Якщо скарг немає, то яка інвалідність?
ДА да да• 27 февраля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
По Вашому люди з села не можуть оформлювати інвалідність? Не пишіть дурниці.
Можуть.
Але вони їдуть в обласну лікарню.
А не в селі це роблять.
Але вони їдуть в обласну лікарню.
А не в селі це роблять.
ДА да да• 27 февраля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Якщо скарг немає, то яка інвалідність?
Це тільки проявилося. І що буде далі не знаю, може прогресувати.
Це може бути проявом генетичної хвороби. Проблеми з сполучною тканиною.
І так, це група інвалідна.
А армію точно з таким не беруть.
І так, це група інвалідна.
А армію точно з таким не беруть.
МЕСТО_Встречи• 27 февраля 2023
Кто в теме, если человек лежачий после больницы. Как проходятся все эти комиссии?
Полтавська галушка• 27 февраля 2023
Ответ дляДА да да
Можуть.
Але вони їдуть в обласну лікарню.
А не в селі це роблять.
Але вони їдуть в обласну лікарню.
А не в селі це роблять.
Так. Я тоді не вірно висловилась, бо просто мала на увазі, що знаю з ситуацій ’по селах’, оскільки в селах знають один про одного
Будьте так ласкаві• 27 февраля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Могут устанааливать заочно, по диагнозам или с виездом на дом
Невидимка Майя• 27 февраля 2023
Ответ дляDashko007
Скільки ще будуть тримати тих людей як в клітці. І це коли у Європарламенті наш президент с трибуни каже що ми вільні, і не як параша.. кидайте камінням а мене. .. але рік уже люди не можуть виїхати в вдаються до крайніх мір...
это ихние все свободны, а мы рабы
На-перекуре• 27 февраля 2023
Через взяточников і хітрожопих не можна оформити інвалідність собі. Сьогодні мені сказали, щоб ще 3-4 місяці я перебувала на амбулаторному лікуванні, і лише потім можливо будуть оформляти документи. А поки що не будуть навіть розглядати. В лікарні відлежала, висновок консультативний ревматолога є, підстава для інвалідності є (анкілоз променевозап´ястних суглобів). Ще їм прийшло усне розпорядження, що документи для чоловіків взагалі не оформляти.
Бронетапок• 27 февраля 2023
Ответ дляУказка
А как? Человек болен на основании чего? Мой муж сейчас оформляет, 2 недели пролежал.Но у него реальная, до этого уже лет 10 как каждый год были госпитализации.
Если допустим полностью удаляют щитовидную железу (не онкология ) , знаю что с больницы очень быстро выписывают и потом лежать в стационаре не надо ,но человек без органа навсегда,потом пожизненно прием гормонов ,и можно оформить инвалидность
Боевая• 27 февраля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
можуть, тільки крім села, потрібно в район і в область і на комісію- особливо якщо це стосується чоловіків ( тобто тариф в тричі більше) в місті це швидше зробити.
Боевая• 27 февраля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
от і шкода, що в селах всі і все знають, і чоловік який інвалідом їздив на заробітки по стройках- нікого не хвилював- всі рахували його статки. але зараз як їхати на роботу і годувати пенсіонерів і см*ї в селі- тариф виріс в тричі ( всі і про всих знають) тільки не стан здоров*я і як на стройках пахав...
Боевая• 27 февраля 2023
Ответ дляDashko007
та піпець уже... кросто корупція не більше під прикриттям невиїзду- вже б легалізували основний тариф і скриньку поставили- кому і куди платити- менше головняка було б усіх
Акукарача• 27 февраля 2023
Ответ дляDashko007
Ага, маю іхати з дитиною додому щоб дооформити їй інвалідність, інакше чоловіка не випустять. От хоча б батькам дітей інвалідів спростили процес оформлення. Хотіли просто отримати посвідчення, та його не дають без оформлення допомоги. Я хотіла відмовитися від допомоги, але ні, не можна. Сумно, коли державі начхати на людей
Добре, що у нас є чудові люди волонтери та благочинні організації, в свій час не знаю, щоб без них робили.
Ответ дляDashko007
Або таксу фіксовану на армію / чи сумма на місяць виплат від тих хто поїхав