Отблеск мысли• 27 февраля 2023
Весы Tanita
Девочки, кто пользуется весами фирмы Танита, как они Вам?
Какие модели посоветуете?
Байрактарочка• 27 февраля 2023
Пару разів користувалася ними у консультанта по харчуванню (самі знаєте якої компанії). Як на мене то вони не дуже зручні бо треба механічно кнопками налаштовувати (хоча можливо зараз є і інші варіанти).
Собі додому купила YUNMAI - є додаток в мобільному телефоні, де налаштовується профіль під кожного користувача. Виміряють більше параметрів ніж таніта, і зберігають все це в додатку.
Додаток зручний