Физрукая• 27 февраля 2023

Вчитель англійської без зазубрювань, знаєте?

Колись дивилась її безкоштовні вебінари де вона про свої техніки розповідала. Що можна не вчити слова, а логічно їх розуміти. Типу шпалери це стіна-папір = wallpaper, фоікадельки це м’ясо-м’яч= meatball, і тд. Загубила її.. можливо хтось пам’ятає як її звуть? Вона була дуже популярна декілька років тому і чоловік бізнесмен в неі
былоИпрошло• 27 февраля 2023
Ну так а wall-стіна, папір - paper як вивчиш без зазубрювання? Ніяк. Тільки зубрити і багаторазово комбінувати в різні речення.
автор Физрукая • 27 февраля 2023
Ответ длябылоИпрошло
Але це прості речі, які кожен знає. Тобто, можна вивчити 200 слів, а при цьому знати 500
Amurinka• 27 февраля 2023
По-моему она у Дудя была, классная тётка, не помню тоже её имя. Мне запомнилось leg и foot, что leg полностью нога и можно легнуть, а то стопа и футнуть нельзя))
былоИпрошло• 27 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
Так само прості речі зрозуміти, що wallpaper це стіна+папір=шпалери.
автор Физрукая • 27 февраля 2023
Ответ дляAmurinka
Ніяк її не згадаю(
очки_ннадо• 27 февраля 2023
Ответ длябылоИпрошло
Зазвичай так і вчать слова, шукають логіку. Для вивчення слів вчителі не потрібні)
ЧакрыНеРаскрылись• 27 февраля 2023
https://desp-immigrant.livejournal.com/271185.html
Борсеитова?
Vodoleya• 27 февраля 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Борсеитова?
Жуть какая. Много с ней можно выучить?
ЧакрыНеРаскрылись• 27 февраля 2023
Ответ дляVodoleya
Жуть какая. Много с ней можно выучить?
не знаю. Послухати безкоштовні роліки можна, не зашкодить
Vodoleya• 27 февраля 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Просто много текста , типа супер способ, а на самом деле он же работает с очень небольшим количеством слов. Если бы она что-то прикольное придумала для слов, которые тяжело запомнить)
Коник-стрибунець• 27 февраля 2023
Еще бы кто придумал, как фразовые глаголы запоминать- я бы у него курс на год купила!
ЧакрыНеРаскрылись• 27 февраля 2023
та неможливо мову іншої мовної групи вивчити, й не запам´ятовувати нових слів.
Vodoleya• 27 февраля 2023
У Гарибяна и то интереснее. Кому понравится - могу вечером скинуть.
автор Физрукая • 27 февраля 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Борсеитова?
Вона, але такої інформації ще не чула про неї, велике дякую
Виходить спосіб неробочий (
Безпринципная• 27 февраля 2023
А я люблю академический подход, а это ерунда все
ЧакрыНеРаскрылись• 27 февраля 2023
Ответ дляVodoleya
да усім цікаво, я думаю
Будь ласка, сюди киньте
ЧакрыНеРаскрылись• 27 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
Виходить спосіб неробочий (
це думка автора статті. А може Вам допоможе саме вона
Vodoleya• 27 февраля 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
да усім цікаво, я думаю
Будь ласка, сюди киньте
Тут неможливо, це файл пдф.
Не куру• 27 февраля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Та нет тут волшебных способов. в текстах нужно учить. Вызубрил текст - глаголы сами выучились. Очень быстро люди начинают употреблять их в речи потом, они реально для разговорного стиля незаменимы.